HEJ , JESTEM NOWA I MAM DOŚĆ PILNE PYTANIE :)

Jesteś nowa na forum? Przywitaj się w tym dziale, napisz coś o sobie.

HEJ , JESTEM NOWA I MAM DOŚĆ PILNE PYTANIE :)

Postprzez xkosciotrup_elo » 23 lis 2016, o 20:52

Mianowice chodzi o to ,że niedługo są święta. Kocham święta ze względu na to ,że czuć ten klimat miłości i dobroci.
Wiem ,że jest jeszcze czas ,ale powinnam już się zastanowić co kupić mojemu chłopakowi.
Interesuje się sztukami walki i ogólnie sportem. Mam wielki dylemat, ponieważ wszystkie rzeczy 'sportowe' są powyżej moją kieszeń.
Kocham Go bardzo i chciałabym podarować Mu coś co będzie używał :)

Z drugiej strony mogłabym coś zrobić ,ale co?

Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły, proszę pomóżcie mi. :)

POZDRAWIAM :roll:
xkosciotrup_elo
 

Re: HEJ , JESTEM NOWA I MAM DOŚĆ PILNE PYTANIE :)

Postprzez Luśka357 » 24 lis 2016, o 12:28

Hej, sportowe i w spoko cenie rzeczy możesz kupić na allegro albo polskiej firmy 4f. albo zrób mu coś sama, np. stroik świąteczny, ale ładnie opraw wasze foty.


Też jestem tu nowa, nazwam się Luśka i witam wszystkich :) Pozdrawiam

Polecam tabletki odchudzające straciłam 5 kilo w miesiąc.
Luśka357
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:25

Re: HEJ , JESTEM NOWA I MAM DOŚĆ PILNE PYTANIE :)

Postprzez honeylips » 25 lis 2016, o 12:27

A może wykup mu jakiś karnet/albo lekcję w miejscu gdzie trenuje się sztuki walki? Wtedy dozna tego na własnej skórze :D Albo bilet na jakieś wydarzenie sportowe. Wiem, że propozycje, które Ci podałam są takie ''jednorazowe'', ale czasami takie emocje będą zapamiętane na bardzo długo i są więcej warte niż rzeczy materialne ; )
Avatar użytkownika
honeylips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 23:37

Re: HEJ , JESTEM NOWA I MAM DOŚĆ PILNE PYTANIE :)

Postprzez Bestia » 26 lis 2016, o 00:44

Jak masz mały budżet, to może jakieś przydatne akcesoria, które są potrzebne podczas jego ćwiczeń - takie zużywalne, które czasem trzeba wymieniać na nowe.
Chociaż czasem np. skarpetki - takie bardziej profesjonalne, niepocące albo jakieś termoaktywne są dobrym prezentem, bo człowiekowi szkoda na takie skarpetki i sam sobie nie kupi, a od kogoś może być ok.
Ewentualnie jakieś przybory do masażu. Są różne rollery, piłeczki do masowania, wałki - a po treningach na pewno miał nie raz zakwasy :P
A z takich samodzielnych rzeczy, to ja kiedyś mojemu kupiłam taki notatnik, w którym na każdej stronie wypisałam jakąś niespodziankę, np. "darmowe żelki", "wyjście do kina", "30 buziaków", "wspólne bieganie", no i różne takie wymysły. Jak dał mi taki kuponik, to byłam zobowiązana do spełnienia danego oczekiwania. Ale plus taki, że było to rozłożone w czasie, więc np. bilet do kina wykorzystałam kilka miesięcy po wręczeniu prezentu:P
Avatar użytkownika
Bestia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 00:37

Re: HEJ , JESTEM NOWA I MAM DOŚĆ PILNE PYTANIE :)

Postprzez xkosciotrup_elo » 26 lis 2016, o 12:16

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Myślę że wybiorę coś z nich :)
xkosciotrup_elo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]