Hejo
-
okularnica
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 5
- Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 12:38 pm
Hejo
Witam wszystkich tu obecnych. Mam 25 lat i jestem z Katowic. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Heise IT-Markt [Crawler], ICCrawler - ICjobs i 2 gości