Ile mamy lat ?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 23:06

Melisa napisał(a):wrrrr zbanujcie tego orifrlame bo mi ciśnienie podnosi :P


już robię z tym porządek ;)
dzo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez ona90 » 14 lut 2012, o 00:56

22 w kwietniu... zatrzymalam sie na szesnastu i jak doszlam do tego ile lat skoncze w tym roku to jest mi smutno hehehe :swing
ona90
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez babeczka » 15 lut 2012, o 14:44

Ha ha,a ja jestem młode dziewczątko,mam dopiero 27 latek, i już , :swing też lubię się pobujać.Pozdrowionka.Pa i do usłyszenia.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Baśka1971 » 16 lut 2012, o 09:23

Przecież mamy wszystkie po 20 lat! :drinkwine
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez dzo » 17 lut 2012, o 09:26

nie nie ! ja mam 18 co roku :mrgreen: :mrgreen:
dzo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Baśka1971 » 18 lut 2012, o 09:56

Ja jak miałam 18 to bardzo chciałam mieć już 20 - jakoś poważniejszy wiek mi się wydawał. :drinkwine
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez dzo » 18 lut 2012, o 10:31

też tak miałam :)

ale teraz mogę mieć znowu co roku 18 :)
dzo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Baśka1971 » 21 lut 2012, o 09:41

Dzo - czyli możemu powiedzieć, że jesteśmy "świadomymi kobietami". :drinkwine
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Paula21 » 21 lut 2012, o 12:59

Hehehehheh ;)
no ja mam 21 i jestem tu chyba najmłodsza jak sie nie myle ;)
wiekiem sie nie ma co przejmowac;)
Paula21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 22:57
Lokalizacja: Swidnica

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez dzo » 21 lut 2012, o 19:22

Baśka1971 napisał(a):Dzo - czyli możemu powiedzieć, że jesteśmy "świadomymi kobietami". :drinkwine



no jaha :drinkwine ;)
dzo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez oOosylwiaoOo » 25 lut 2012, o 19:24

Paula21 napisał(a):Hehehehheh ;)
no ja mam 21 i jestem tu chyba najmłodsza jak sie nie myle ;)
wiekiem sie nie ma co przejmowac;)


O moja rówieśniczka :D
oOosylwiaoOo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Joline » 26 lut 2012, o 01:21

To ja też się pochwalę, że mam 18 lat.
Nie interesują mnie także fora dla nastolatek, lub dla młodzieży, ponieważ ludzie są tam zbyt infantylni, a także ordynarni. Na forach nastolatek pełno jest prozaiczności, a także wulgaryzmów, których nie mam ochoty wysłuchiwać....
Szczerze??
Czasami czuję się tak, jakbym była zupełnie z innego świata ze względu na moje zachowanie. Nie wyobrażam sobie, żeby przy znajomych opowiadać o np. mojej sytuacji w domu, albo dawać nieprzyzwoite przydomki moim rodzicom typu: "moja stara, mój stary".
Może i jestem młoda, ale w pewnych momentach mam wrażenie, że moje wnętrze jest dawno po czterdziestce.

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez aisoglam » 27 lut 2012, o 16:11

Mentalnie mam 18 - jak patrzę w lustro to chyba 90
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez oOosylwiaoOo » 28 lut 2012, o 15:47

Joline napisał(a):To ja też się pochwalę, że mam 18 lat.
Nie interesują mnie także fora dla nastolatek, lub dla młodzieży, ponieważ ludzie są tam zbyt infantylni, a także ordynarni. Na forach nastolatek pełno jest prozaiczności, a także wulgaryzmów, których nie mam ochoty wysłuchiwać....
Szczerze??
Czasami czuję się tak, jakbym była zupełnie z innego świata ze względu na moje zachowanie. Nie wyobrażam sobie, żeby przy znajomych opowiadać o np. mojej sytuacji w domu, albo dawać nieprzyzwoite przydomki moim rodzicom typu: "moja stara, mój stary".
Może i jestem młoda, ale w pewnych momentach mam wrażenie, że moje wnętrze jest dawno po czterdziestce.


To nie tylko Ty tak masz :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 12:43

Joline napisał(a):To ja też się pochwalę, że mam 18 lat.
Nie interesują mnie także fora dla nastolatek, lub dla młodzieży, ponieważ ludzie są tam zbyt infantylni, a także ordynarni. Na forach nastolatek pełno jest prozaiczności, a także wulgaryzmów, których nie mam ochoty wysłuchiwać....
Szczerze??
Czasami czuję się tak, jakbym była zupełnie z innego świata ze względu na moje zachowanie. Nie wyobrażam sobie, żeby przy znajomych opowiadać o np. mojej sytuacji w domu, albo dawać nieprzyzwoite przydomki moim rodzicom typu: "moja stara, mój stary".
Może i jestem młoda, ale w pewnych momentach mam wrażenie, że moje wnętrze jest dawno po czterdziestce.


Mam to samo, ale tu już nie chodzi o podejście do rodziców, co po prostu do innych ludzi. Chamstwo, brak kultury i szacunku na forach dla nastolatek jest po prostu karykaturą ich samych.

Kłania się wam 19- latka.
Lily of the Valley
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez mycha25 » 9 kwi 2012, o 12:49

Ja mam 25 i choć z każdym rokiem staję się starsza to jednak cały czas czuję się młodo i wiem że jeszcze wiele w życiu mogę zrobić a mimo to mentalnie robię się dojrzalsza. Mam nadzieję że nawet po 40-50 będę się czuła młoda duchem :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Ewuś » 10 kwi 2012, o 14:07

Ja we wrzesniu dobije 20 -stki ;) jednak jakos ciagle mam wrazenie ze od osiemnastki umknely mi dwa lata i nie czuje sie na tyle ile mam :D
Ewuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 19:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Masjaa » 26 kwi 2012, o 19:10

ja mam 30 stkę ale czuję się jak nastolatka i tak też wyglądam ;) nikt nie wierzy że mam tyle latek ile mam.... lepsze to niż jakby dawali mi 40stkę ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Jasny CM » 28 maja 2012, o 20:21

oOosylwiaoOo napisał(a):
Joline napisał(a):To ja też się pochwalę, że mam 18 lat.
Nie interesują mnie także fora dla nastolatek, lub dla młodzieży, ponieważ ludzie są tam zbyt infantylni, a także ordynarni. Na forach nastolatek pełno jest prozaiczności, a także wulgaryzmów, których nie mam ochoty wysłuchiwać....
Szczerze??
Czasami czuję się tak, jakbym była zupełnie z innego świata ze względu na moje zachowanie. Nie wyobrażam sobie, żeby przy znajomych opowiadać o np. mojej sytuacji w domu, albo dawać nieprzyzwoite przydomki moim rodzicom typu: "moja stara, mój stary".
Może i jestem młoda, ale w pewnych momentach mam wrażenie, że moje wnętrze jest dawno po czterdziestce.


To nie tylko Ty tak masz :)

Takie czasy, jak studiowałem antropologie kulturową, nasza nauczycielka powiedziała nam że żyjemy w takich czasach, że 1 raz w historii cywilizacji, młodzież generalnie nie szuka wzorców do naśladowania, sama robi wszystko by inni się na nich wzorowali , stąd te wszystkie przykre konsekwencje kontaktu z nastolatkami, OCZYWIŚCIE nie ze wszystkimi.
Jasny CM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 17:24

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez zosia375 » 29 maja 2012, o 12:27

29 :)

zosia375
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 12:22

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 09:16

Ja 23 :-) Chociaż czuję się o 15 lat starsza... ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez dzo » 27 lip 2012, o 19:53

Tinuviel napisał(a):Ja 23 :-) Chociaż czuję się o 15 lat starsza... ;-)


to niedobrze :geek:
dzo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 21:37

dzo napisał(a):
Tinuviel napisał(a):Ja 23 :-) Chociaż czuję się o 15 lat starsza... ;-)


to niedobrze :geek:


Czemu niedobrze? Ja właśnie uważam, że bardzo dobrze :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez dzo » 27 lip 2012, o 22:42

no jak dobrze ?

powinnaś się czuć młodziej a nie starzej :?
dzo
 

Re: Ile mamy lat ?

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 22:59

dzo napisał(a):no jak dobrze ?

powinnaś się czuć młodziej a nie starzej :?


Wymładzać się będę może za jakieś 30 lat ;-) Póki co to dla mnie dobrze, bo dzięki temu mogłam poznać mojego mężczyznę, który jest ode mnie trochę starszy ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]