Informacje o promocjach

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Informacje o promocjach

Postprzez docha » 28 maja 2021, o 00:24

Trotka napisał(a):Carrefour ma sporo fajnych promocji, można dorwać fajne rzeczy do domu czy też dla dzieci, warto tam zaglądać przy okazji zakupów spożywczych.

Zgadzam się, mają tę akcję "Ceny niskie jak dawniej", sporo różnych promocji, warto zaglądać na stronę. Mi się udało kupić fajne meble na taras, a ostatnio też trochę zabawek na dzień dziecka
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Informacje o promocjach

Postprzez Theila » 30 maja 2021, o 10:09

docha napisał(a):
Trotka napisał(a):Carrefour ma sporo fajnych promocji, można dorwać fajne rzeczy do domu czy też dla dzieci, warto tam zaglądać przy okazji zakupów spożywczych.

Zgadzam się, mają tę akcję "Ceny niskie jak dawniej", sporo różnych promocji, warto zaglądać na stronę. Mi się udało kupić fajne meble na taras, a ostatnio też trochę zabawek na dzień dziecka


Jak chcesz coś jeszcze to teraz mają w Carrefour w gazetce leżaki plażowe ale takie większe, zabudowane. Jak dla mnie idealne na taras, a do tego - 50% :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Informacje o promocjach

Postprzez anita_an » 26 wrz 2021, o 19:55

Theila napisał(a):
docha napisał(a):
Trotka napisał(a):Carrefour ma sporo fajnych promocji, można dorwać fajne rzeczy do domu czy też dla dzieci, warto tam zaglądać przy okazji zakupów spożywczych.

Zgadzam się, mają tę akcję "Ceny niskie jak dawniej", sporo różnych promocji, warto zaglądać na stronę. Mi się udało kupić fajne meble na taras, a ostatnio też trochę zabawek na dzień dziecka


Jak chcesz coś jeszcze to teraz mają w Carrefour w gazetce leżaki plażowe ale takie większe, zabudowane. Jak dla mnie idealne na taras, a do tego - 50% :)


A korzystacie z aplikacji Carrefour? Ja sobie zainstalowałam, zawsze to dodatkowe zniżki, a od 2 października w dowolnym dniu tygodnia jest rabat minus 10% na zakupy z tą aplikacją.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Informacje o promocjach

Postprzez docha » 27 wrz 2021, o 15:59

anita_an napisał(a):A korzystacie z aplikacji Carrefour? Ja sobie zainstalowałam, zawsze to dodatkowe zniżki, a od 2 października w dowolnym dniu tygodnia jest rabat minus 10% na zakupy z tą aplikacją.

I tak już na zawsze zostanie? Czy to jakaś czasowa promocja?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Informacje o promocjach

Postprzez olicka » 1 lis 2021, o 19:50

W aplikacji Carrefoura można znaleźć sporo promocji, na weekend jest sporo okazji, ja tam często korzystam z tych kuponów.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: Informacje o promocjach

Postprzez Theila » 5 lis 2021, o 10:26

Wczoraj na stronie przeglądałam gazetki, jak do tego dojdzie jeszcze rabat z aplikacji i część promocji z gazetkach to całkiem nieźle można zaoszczędzić. Może jutro się do Carrefour wybiorę zobaczyć co fajnego jest.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Informacje o promocjach

Postprzez orszulka » 1 gru 2021, o 00:37

Eveline ma w swoim sklepie online spore przeceny, polecam zajrzeć, sama nieźle się obkupiłam :D
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Informacje o promocjach

Postprzez Żabnik » 12 sty 2022, o 17:05

Cześć,
Jeśli, któraś z was interesuje się bądź jest zainteresowana organizacją, planowaniem eventów to mam dla was świetny kurs! W bardzo przystępnej cenie. możecie się z niego dużo dowiedzieć, może być on również początkiem nowego biznesu. https://emtg.pl/event-manager-planowani ... eventowym/ . Serdecznie wam polecam.
Pozdrawiam
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]