Irytujaca szwagierka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Irytujaca szwagierka

Postprzez Tulipan » 28 lut 2023, o 18:50

;-) witam
Jestem od 13 lat w zwiazku malzenskim i niestety od ponad13 lat musze znosic dosc szurnieta zone brata meza.
Nigdy z nai specjalnie sie nie kumplowalam, niestety mieszka z moimi tesciami wiec.
Zawsze trdktowalam niedokonca serio to jakie glupoty wygaduje na rozne tematy, ale ostatnio przegiela.
Rozgaduje wszedzie po rodzinie ze moj maz ozenil sie ze mna z powodu ciazy a jest zakochany w niej. Wiem ze za mni wyszła za maz za mojego szwagra moj maz zapraszal ja na impreze. Niewiem juz sama co myslec o calej sytuacji. Moj maz twierdzi ze to nieprawda ale sama juz niewiem. Kiedy jest jakas spina miedzy nami o dzeci itp. on nigdy jej niezwroci uwagi sirawia wrazenie jak by sie jej bal.niewiem?
Tulipan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2023, o 18:38

Re: Irytujaca szwagierka

Postprzez Unhappines87 » 6 kwi 2023, o 11:15

Może boi się jej bo coś między nimi było (seksik)a nie chce ci o tym powiedzieć żeby cie nie zranić...a rodzina co na jej gadki ze kochał ją itd ...?
Unhappines87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 19:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]