jak cię widzą, tak cię piszą

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez kwiatuszek22 » 8 kwi 2016, o 01:01

Witam wszystkich :papa: ,mam na imię Jessica mam 22 lata :) mam pytanko :) ile z was dziewczyn po wyglądzie ocenia faceta jaki może on być:czy jest miły czuły lub arogancki cwaniak,i jak to się ma do rzeczywistego stanu rzeczy?.Otóż od pewnego czasu bardzo spodobał mi się facet którego często widuje na imprezie.Jestem dosyć nieśmiałą osobą,nawet strasznie :( ciągle wlepiam wzrok w niego..przyłapał mnie raz na tym i podszedł,ale ja z nerwów uciekłam bez słowa..już się domyślam co o mnie mógł sobie pomyśleć :( .Tak mi ten chłopak utkwił w głowie ,że ciągle o nim myślę,i nie umiem zapomnieć.Zwracam uwagę na to co nosi ,jak się zachowuje, z kim przebywa.Próbuje dowiedzieć się o nim jak najwięcej,ale cienki ze mnie detektyw.Co zauważyłam jest miły dla dziewczyn otwiera im drzwi itd. chodzi ciągle na elegancko ubrany ..znaczy brak obuwia sportowego zawsze eleganckie ,oraz w koszulach już brałam opcje że to jakiś "babiarz" tzw. "lovelas",bo raz usłyszałam rozmowę jak kumpel do niego "co jest Alvaro co dzisiaj rwiesz" on się tylko ośmiał i zmienił temat.Przełom nastąpił w te sobotę oczywiście na dysku gdy ujrzałam jak jedna z moich dalszych koleżanek przywitała się z jego znajomym..odrazu wysłałam ją żeby wypytała go. Ma dziewczynę która studiuje w Warszawie czyli jakieś 300 km od nas,ciągle się kłócą rozchodzą i schodzą (niby parę razy go zdradziła,i się przyznała do tego)to zapewne ta dziewczyna z którą go widziałam pare razy, ma 28 lat,przedsiębiorca (co dokładnie tego nie wiem),.Gdy koleżanka zapytała jego kumpla jaki on jest odpowiedział "spójrz na niego ,i wszystko już wiesz".Teraz mam mieszane uczucia obawiam się tego że jak ja zrobię krok jako pierwsza pobawi się ze mną wykorzysta i mnie zostawi :( może on jest z tamtą w związku wolnym,albo bóg wie co.Obczaiłam jego profil na fb :D ,nie ma tam informacji o związku jest tylko jedno profilowe niezbyt wyraźne.. parę dni temu dodane,a reszta po blokowana :evil: .Teraz moje pytanie do was dodam zdjęcie jego profilowego jak wy go widzicie jaki on może być?? chce się odnieść do tego co jego kumpel o nim powiedział "spójrz na niego ,i wszystko już wiesz".Wiem że to jest głupie czyjeś zdjęcie bez jego zgody ,ale nie wytrzymam z ciekawosci
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
kwiatuszek22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 02:04

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez laelia » 8 kwi 2016, o 11:24

wnioskując ze zdjęcia myślę że jest romantykiem, lubi chodzić na spacery przy zachodzie słońca, jest fanem hokeja na trawie a jego ulubiona potrawa to owoce morza.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez inka28 » 8 kwi 2016, o 12:21

a ja myślę że może z niego być niezły kobieciarz i laluś i pedant, bo który normalny facet robi sobie zdjęcia przed lustrem??? jak dla mnie prawdziwy facet tak się nie zachowuje, ale być może źle go oceniam, piszę to co widzę
inka28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 lut 2016, o 11:19

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez a_gatka » 8 kwi 2016, o 12:30

A ja myślę, że posta napisał koleś ze zdjęcia. :)
a_gatka
 

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez diolaibackclas69 » 8 kwi 2016, o 14:45

hahha agatka tez tak myślę!

Solidne nadrukinacd.pl. Dzięki nadrukowi na płytach możesz rozpocząć ich sprzedaż i zacząć na nich zarabiać. Używamy jedynie solidnych materiałów do tego celu.
diolaibackclas69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 09:27
Lokalizacja: Legionowo

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez madzik » 8 kwi 2016, o 14:57

inka28 napisał(a):a ja myślę że może z niego być niezły kobieciarz i laluś i pedant, bo który normalny facet robi sobie zdjęcia przed lustrem??? jak dla mnie prawdziwy facet tak się nie zachowuje, ale być może źle go oceniam, piszę to co widzę


też się z tym zgadzam, prawdziwy facet nie pozuje, nie szuka i lansuje się.. i nie siedzi na kanapie cały czas

madzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 12:34
Lokalizacja: Lublin

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez kwiatuszek22 » 8 kwi 2016, o 22:53

diolaibackclas69 i a_gatka muszę was rozczarować ,ale nie jestem nim ;).Zresztą by musiał być facetem strasznie pewnym siebie ,oraz odważnym..żeby wstawić zdjęcie swoje,i trafić na język tylu kobiet naraz :P .No i by zapewne podał link do jego profilu fb,zamiast foty..,zapewne nie jedna szuka faceta ;)

''pzez madzik » dzisiaj, o 14:57

inka28 napisał(a):
a ja myślę że może z niego być niezły kobieciarz i laluś i pedant, bo który normalny facet robi sobie zdjęcia przed lustrem??? jak dla mnie prawdziwy facet tak się nie zachowuje, ale być może źle go oceniam, piszę to co widzę


też się z tym zgadzam, prawdziwy facet nie pozuje, nie szuka i lansuje się.. i nie siedzi na kanapie cały czas
madzik''
-Tego przez was wymienianego tzw. prawdziwego faceta miałam wcześniej przez 3 lata ,byłam z nim w związku od 18 lat do 21 roku życia,to był najgorszy okres mojego życia ,i zmarnowany czas.Po 1 wole faceta którego wy nazywacie pedantem ze samego względu ,że dba o siebie,a jak dba o siebie to i o higienę ,a nie tak jak poprzedniego musiałam zmuszać do czyszczenia ząbków...a nie żucia gumy.Po 2 za takiego nie trzeba się wstydzić gdy się z nim gdzieś wychodzi ,nie tak jak poprzedni bo ma coś brudnego np.buty i jest nieodpowiednio odziany ..bo ma wylane na to. Po 3 pedantyczność to też znaczy czystość i porządek,więc mi to odpowiada jak najbardziej przynajmniej nie będę miała majtek,skarpetek itd. przy łóżku na podłodze czy na jakieś szafie leżeć,oraz ręczniki na miejscu a nie gdzie popadnie.. nie tak jak u byłego ..tego miałam dosyć niby błahe rzeczy ,ale kłótnia była ciągle o to.Myślę że taki facet to i pomoże w sprzątaniu jak mu tak zależy na utrzymaniu czystości w domu/mieszkaniu :),a nie tak jak inni myk i do baru na piwo ;),gdzie przed kumplami chce zaimponować obgadując dziewczynę.Co do zdjęcia przed lustrem nie sądzę żeby się jakoś lansował,ma taką postawę wiem,bo go często widuje na imprezie nie jest chudy jak tzw. deska ma bardziej rozwinięta górną część ciała "klatę" tak jak to też widać na fotce,więc jakoś specjalnie nie pozuje.Mam pełno kolegów którzy mają pełno zdjęć jak nie w lustrach,to na siłowni (i w lustrach), a najgorsze to są te jak się chwalą alkoholem na stole ,pod biurkami szafami itd.,albo samochodami w dodatku nie które to już na złom by się nadawały(to jest lans) dla mnie takie zachowanie kojarzy się z wiekiem 16 lat ,i chłopcami..a ja szukam mężczyzny,który przytuli mnie zamiast iść na piwo z kumplami, który jest czuły ,i umie się zachować..a nie trzydziestolatka w bluzie z kapturem z jaskrawymi butami sportowymi-dla mnie taki facet wygląda jak 16 latek który się tylko postarzał,a w głowie zostały mu te fantazje tzw.baje czyli nic mądrego..sianko (wybaczcie ,ale jakoś tak mam tego dosyć po moim ex który właśnie tak się ubierał,a na eleganckich mężczyzn z zazdrości mówił pedały).Ten właśnie typ waszego ''prawdziwego faceta'' przerobił 8 godzin ,a na resztę miał wylane,jeszcze ja głupia co mi powiedział to mu robiłam "a przynieś krzesło "itd.a później nabijał się z kumplami ze mnie.Następna rzecz tak jak wcześniej wspomniałam :kolega jego powiedział że jest przedsiębiorcą ,więc nie chce mi się wierzyć żeby był leń z niego który siedzi przed TV na kanapie,w końcu jakoś musiał do tego dojść ,zapracować ..od razu nie ma się wszystkiego,i jakoś to musi prowadzić,więc tu myślę że może jest ambitny i ma jakiś cel w życiu :D.Nie ma co się oszukiwać mając 2 tych samych facetów z wyglądu i z charakteru,jeden szef,drugi jego podwładny czyli pracownik każda z nas by wybrała tego pierwszego..władza i status społeczny też nie jest obojętny :P ;),każda by wolała siedzieć na sofie w apartamencie na hiszpani ,niż zasuwać na kasie.Sami widzicie zakochałam się pod same uszy w nim :( i go bronie jak by był moim mężem ;)
kwiatuszek22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 02:04

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez kwiatuszek22 » 9 kwi 2016, o 00:47

ogólnie dziękuje za spostrzeżenia,na pewno wezmę je pod uwagę :),chociaż przyznam że najbardziej odpowiadała wypowiedź "laelia".Romantyk i te spacerki wieczorami :) ahhh,z drugiej strony nie daje mi spokoju ze może być kobieciarzem :(
kwiatuszek22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 02:04

Re: jak cię widzą, tak cię piszą

Postprzez Pletwa Reborn » 9 kwi 2016, o 13:49

Cooo!? Hahahha jak on w ogóle wygląda :D Jakiś taki niesymetryczny, a wypowiedź laelia była raczej sarkazmem/żartem inaczej ja tego nie widzę :D
Pletwa Reborn
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]