Jak dbacie o wzrok?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Jak dbacie o wzrok?

Postprzez alinaaaa » 6 sie 2022, o 12:19

Nie mam dla Ciebie żadnych konkretnych wskazówek ani porad, ale polecam dbanie o oczy. Dobre odżywianie i regularne ćwiczenia mogą pomóc w zapobieganiu poważnym problemom.

Koronawirus to choroba układu oddechowego, która powoduje objawy podobne do grypy. W grudniu 2019 roku zidentyfikowano, że istnieje nowy szczep wirusa, znany jako Covid-19... szczepionka na covid
alinaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2022, o 12:11

Re: Jak dbacie o wzrok?

Postprzez Żabnik » 23 sty 2023, o 23:03

Witam, jak dbacie o swoje oczy? Ja potrzebuję o nie zadbać, ponieważ pracuję dużo przy komputerze i bardzo chcę poprawić komfort swojego życia. Czuję uciążliwe pieczenie oraz piasek w oczach, który utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. https://blikpol.pl/ Co o tym myślicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze wskazówki i opinie,pozdrawiam.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Jak dbacie o wzrok?

Postprzez adams.sallie » 6 lis 2023, o 13:21

Pozytywne przejście wizyty kwalifikacyjnej pozwala na umówienie zabiegu. Bezpieczeństwo zabiegu gwarantowane jest licznymi badaniami, a ponadto wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, który nie zawodzi.

Avatar użytkownika
adams.sallie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lis 2023, o 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak dbacie o wzrok?

Postprzez adato » 18 lis 2023, o 23:22

Wysypiam się, robię przerwy w czasie pracy z monitorem, badam wzrok raz na 3 lata.

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: Jak dbacie o wzrok?

Postprzez garfield75 » 18 gru 2023, o 13:03

Z telewizyty mogą także skorzystać osoby, które stale przyjmują leki. Okulista online może wystawić e-receptę i doradzić w kwestii leczenia. W przypadku pojawienia się nagłych dolegliwości możliwe jest też wystawienie L4 podczas konsultacji przez internet.

Avatar użytkownika
garfield75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2023, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak dbacie o wzrok?

Postprzez zosia97 » 5 sty 2024, o 11:27

jeśli macie problemy w tym temacie, to polecam udać się na konsultację do kliniki Eyemed w Lublinie
https://eyemed.pl/
zosia97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2024, o 11:26
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]