Jak odchudzić męża

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak odchudzić męża

Postprzez ekoroxane86 » 27 gru 2013, o 22:41

Witam. Jestem mężatką 7 lat od tamtego czasu mój mąż przytył a ja nie chce mieć męża grubasa :) jak skłonić go do odchudzania ?
ekoroxane86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 16:14

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez jakobiny » 30 gru 2013, o 14:34

może oboje przejdźcie na zdrową dietę i zacznijcie wspólnie uprawiać jakiś sport? będzie mu raźniej, a i tobie to nie zaszkodzi ;)

jakobiny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 14:19

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez apollo » 10 sty 2014, o 12:15

Wrzucaj mu do jedzenia foreverslim, zabieraj na codzienne spacery - tego nie powinien odmówić. Po czasie powinnaś zauważyć spore zmiany na wadze, oczywiście wymaga to cierpliwości. Trudniej będzie wymóc rozsądną dietę, a może po prostu spróbuj ogólnie wprowadzić w domu na jakiś czas wyłącznie zdrowe jedzenie?
apollo
 

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Mysienkaaa » 5 lut 2014, o 14:25

Najlepiej przejść wraz z nim na dietę, będzie to znacznie skuteczniejsze, no i oczywiście dużo bardziej motywujące dla obu stron. A jeśli druga strona nie musi się odchudzać to chociaż zacząć uprawiać z nim sport i zdrowo się odżywiać.
Mysienkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:59

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez wenus-lifestyle » 6 lut 2014, o 12:47

Po pierwsze on sam musi chcieć schudnąć (przydałaby się jakaś motywacja). Po drugie, ja bym się udała do dietetyka, tak aby sobie nie zaszkodzić. Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
wenus-lifestyle
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 17:10

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez cotton » 6 lut 2014, o 13:08

Wizyta u dietetyka moim zdaniem to pierwszy i najważniejszy krok do poznania potrzeb swojego organizmu. Lekarz dokładnie uświadamia na wizycie o wpływie diety i nawyków żywieniowych na funkcjonowanie organizmu oraz samopoczucie. Polega to na wczesnej aktywnej profilaktyki zdrowotnej opartej na idei optymalnego dostosowania diety pacjenta do jego fenotypu. Jeśli mąż ma problemy z nadwagą to polecam zbadanie jego kodu metabolicznego, który wykonuje się z badania krwi i wizytę u dobrego dietetyka, który te badania zleci. Rozmowa ze specjalistą wiele wyjaśni i pomoże mężowi przywrócić blask w oczach :)
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez KarolaLola » 7 lut 2014, o 15:58

Zgadzam się z jedną z przedmówczyń, że sam musi tego chcieć. Ale możesz go jakoś do tego przekonać, tak by nie czuł się np. niepożądany przez Ciebie. I absolutnie ruszajcie się razem! To będzie dodatkowa inwestycja w Wasz związek. Czy basen, czy wycieczka rowerowa, czy taniec czy wyjście na siłownię. Jest mnóstwo rozwiązań, do tego odpowiednia dieta i wszyscy będą szczęśliwi:)
KarolaLola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 15:55

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Mariolkaboz » 10 lut 2014, o 11:22

Tak można zmotywować męża poprzez trening wraz z nim. To bardzo przyczynia się do jego chęci.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez joasia007 » 11 lut 2014, o 18:07

może stosować witaminę S(e*) dla dwojga coś miłego ;) a tak serio to radzę spróbować zmienić dietę oraz zacząć regularnie ćwiczyć z mężem, ja swojego przed którąś rocznicą zmusiłam swojego do zdrowego jedzenia, zaczęłam karmić zdrowymi produktami. za przykład niech posłużą nam produkty takie jak ksylitol sante zamiast cukru, otręby tej samej firmy, czy masło orzechowe, które mój małżonek uwielbia
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Mariolkaboz » 13 lut 2014, o 11:37

Dieta może być ciężka - czasami prowadzi do kłótni. Ty nie przestrzegasz, Ty również nie, etc. Suplementy, ćwiczenia, spacery na świeżym powietrzu. Możliwości jest naprawdę sporo, nawet sobie tego nie wyobrażacie.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 11:56

Hehe... przejść z nim na dietę? Można to zrobić podstępem. Jeśli facet nie chce chudnąć to nie ma bata, żeby go skłonić do rozsądnej diety, a tym bardzie do większej ilości ruchu. Niestety ;-)
apollo
 

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez cotton » 16 lut 2014, o 23:00

Szukałam sposobów i udało się. Mój chłopak jest po wizycie. Co prawda kręci wciąż nosem, ale sam mówi, że widzi różnice. Trudno jest się jemu na razie przyzwyczaić do nowych nawyków żywieniowych, ale dopinguję go i sama myślę, żeby też udać się na wizytę do dietetyka i zrobić badanie kodu metabolicznego i ustalić co jeść a czego nie jeść.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Penelopa » 26 lut 2014, o 12:17

To może zainstaluj mu na telefonie aplikację Hellozdrowie, w której można wyznaczać sobie różne wyzwania. Jak wiadomo, mężczyźni zawsze chcą osiągać zaplanowany cel i nie lubią przegrywać, a najgorsze, jak jeszcze przegrają ze swoim lenistwem :)
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez kunoem » 27 lut 2014, o 23:09

otóż to lenistwo to największy wróg nieprawdaż jak sie go pokona to nie ma żadnego problemu z niczym :)

Jestem dziewczyną która gra w najlepsze gry przeglądarkowe
Avatar użytkownika
kunoem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:48
Lokalizacja: Szebnia

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Lemoniada » 27 lut 2014, o 23:15

Sprawa nie będzie łatwa, bo z pewnością będzie się buntował. Może porozmawiajcie na spokojnie i sam się za siebie weźmie?

Blog o Darmoszkach w sieci - http://darmobranie.com.pl/
Avatar użytkownika
Lemoniada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 23:12

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez cotton » 28 lut 2014, o 16:45

jak najbardziej dużo witaminy S trzeba dostarczyć mężowi i zmienić nawyki żywieniowe :) a no i wykluczyć produkty powodujące opóźnioną alergie pokarmową.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Mariolkaboz » 28 lut 2014, o 17:15

A może szantaż emocjonalny :D
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez sam hydraulik » 12 mar 2014, o 19:28

Bardzo ważny jest sport mamy sprawdzony basen raz w tygodniu tylko polega to na tym aby nie stać i w miarę możliwości jak najmniej przystanków , a 45min intensywnie pływać.Jeszcze jedna sprawdzona rada bardzo mało cukru ,prawie żadnych słodyczy ,a zamiast nich kilka migdałów dziennie efekt murowany.

Jestem hydraulikiem wykonuję kompleksowe instalacje zewnętrzne i wewnętrzne w tym zakresie.Dodatkowo zajmuje się modernizacją instalacji już zamontowanych.
sam hydraulik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez cotton » 14 mar 2014, o 20:27

jak chcesz, żeby mąż stracił na wadze to skupcie się na swoich fenotypach, każdy może jeść produkty przyswajalne i odżywcze dla organizmu w dowolnej ilości. Jednak należy unikać produktów nieprzyswajalnych, które zalegają w organizmie i prowadzą do odkładania się złogów. U mnie działa i czuję się lekko. Zbadajcie swój kod metaboliczny z badania krwi i dostaniecie listę co jeść a czego unikać.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez apollo » 19 mar 2014, o 11:45

Hehe... czy nic co wspominałam nie pomogło? Udało się wprowadzić ten środek o którym pisałam? O ile pojawi się systematyczność, to efekty powinny być, tym bardziej jeśli zapewnicie sobie również odpowiedni poziom ruchu.
apollo
 

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Kornelka00 » 25 mar 2014, o 09:42

wiecie co ja robię - sama dbam o sylwetkę i mam coraz ładniejszą (jeszcze troszkę i dojdę do swojego ideału:)) i widzę, że działa to na jego EGO i sam zaczyna przebąkiwać o diecie i potrzebie zejścia z wagi ;D

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez apollo » 26 mar 2014, o 11:43

Facet też człowiek, też chce wyglądać, obawia się, że jeśli nie weźmie się za siebie, to zwyczajnie straci swoją partnerkę, to całkowicie naturalne. Może to rzeczywiście dobra metoda. A pyta cię w jaki sposób ty schudłaś? ;-)
apollo
 

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Hadassa » 26 mar 2014, o 11:46

ale w tej metodzie jest wiele dobrego ;)
ja ćwiczę i mój mąż razem ze mną ;)
oboje się mobilizujemy do ćwiczeń ...
a dwa... nie muszę się martwić ze sobie co innego gotuję, a mu też co innego

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez cukiereczek5 » 26 mar 2014, o 14:12

ja podejrzewam że na wyglądzie to raczej zależy tylko kobietą, większości facetów nie przywiązuje do tego zbyt wiele uwagi.


SPAM

Ostatnio edytowano 26 mar 2014, o 14:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cukiereczek5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 10:31

Re: Jak odchudzić męża

Postprzez Kornelka00 » 26 mar 2014, o 16:44

ja ćwiczę Chodakowską (jednak nieregularnie..), biegam i stosuję 5:2 Mosleya - pewno można to nazwać dietą, ja wolę to nazywać racjonalnym odżywianiem;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]