Jak poradzic sobie z Ta sytuacja

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak poradzic sobie z Ta sytuacja

Postprzez Czerwonarozyczka » 27 lut 2017, o 19:19

Witam :) Mam 20 lat i faceta ktory ma 40. Jestesmy razem dwa lata. Zaczęliśmy byc ze soba gdy on mieszkal z zona i byl w małżeństwie. Nie układało sie im, byli ze soba tylko ze wzgledu na dzieci - maja trójkę - 8,9 i 16 lat. On mieszka juz prawie rok sam, ja na razie nie chce przeprowadzać sie do niego. Jednak naszym problem jest brak akceptacji nas prze moich rodzicow jak i jego. Jego zona utrudnia mu kontakt z dziecmi a najstarsze dziecko nie chce go znac - z powodu tego ze jest ze mna. Ta sytuacja jest dla mnie trudna, jestem świadoma ze weszlam w obca rodzine, lecz on sam powtarza - ja czy nie ja i tak by odszedl. Nie chcial meczyc sie w tym małżeństwie tylko ze wzgledu na dzieci - ktore tez zle patrzyły na kłótnie rodzicow. Cały czas bardzo przejmuje sie jego dziecmi i ich kontaktem, on tak samo boi sie ze w taki sposob oddala sie od niego. Nie umiem mu w zaden sposob pomoc.. Rozmowy nic nie daja jego z zona a rozwód dopiero sie zaczyna. A my zaczynamy kłócic sie ciagle o ten temat i ja coraz gorzej znosze ta sytuacje bo jest mi najzwyczajniej przykro i mam straszne wyrzuty... Jak moge pomoc mu naprawic te relacje? A zwlaszcza z najstarszym synem, by z mojego powodu nie skreslal ojca.
Czerwonarozyczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2017, o 19:09

Re: Jak poradzic sobie z Ta sytuacja

Postprzez Fenek86 » 28 lut 2017, o 07:41

Nic nie zrobisz a próbując zdobyć jego zaufanie i przychylność znienawidzi cię jeszcze bardziej.
Zostaw to. Albo samo się ułoży albo dopiero po latach nienawiść chłopaka do ciebie zluzuje.
Nie naprawiaj tego, bo spieprzysz jeszcze bardziej.
Ty chcesz dobrze ale chłopak cię nienawidzi.
Gdybyś ty kogoś nienawidziła a ta osoba na siłę starałaby ci się układać twoje relacje z innymi plus wasze to byś nienawidziła tą osobę jeszcze bardziej.
Dziecku nie przetłumaczysz, że tato woli być z inną babą niż wracać do mamy jeśli dziecko kocha obu rodziców tak samo. Zwłaszcza nastolatkowi, który ma pojęcie co się dzieje i cierpi najbardziej.
Ma żal do ojca przez jego wybór. Jego ojciec wybrał ciebie nie ich, nie żonę. Nie dziw się dlaczego chłopak cię nienawidzi.
Jakbym był na miejscu chłopca to nie chciałbym cię widzieć. Ojca pewnie też bym się wyrzekł.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]