jak powstaje teflon?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

jak powstaje teflon?

Postprzez iwostin » 6 lut 2020, o 11:18

I do czego właściwie może służyć?
Zainteresowało mnie to, bo z tym samym materiałem spotkałam sie w 2 zupełnie odmiennych sytuacjach. Pierwsza to oczywiście patelnia teflonowa :cooking No bardzo sobie ją chwalę, pichcenie pewnych rzeczy jest teraz znacznie prostsze, szybsze i mniej wymagające w późniejszym myciu naczyń :D
Ta druga rzecz to kompletnie inna bajka, bo specjalistyczna armatura przemysłowa. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego, więc ciekawi mnie co jeszcze można zrobić z teflonu i jak się go w ogóle wytwarza :> ?
iwostin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2019, o 17:40

Re: jak powstaje teflon?

Postprzez iwostin » 11 lut 2020, o 09:55

iwostin napisał(a):I do czego właściwie może służyć?
Zainteresowało mnie to, bo z tym samym materiałem spotkałam sie w 2 zupełnie odmiennych sytuacjach. Pierwsza to oczywiście patelnia teflonowa :cooking No bardzo sobie ją chwalę, pichcenie pewnych rzeczy jest teraz znacznie prostsze, szybsze i mniej wymagające w późniejszym myciu naczyń :D
Ta druga rzecz to kompletnie inna bajka, bo specjalistyczna armatura przemysłowa. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego, więc ciekawi mnie co jeszcze można zrobić z teflonu i jak się go w ogóle wytwarza :> ?


Pewnie nie wiecie, o czym w ogóle piszę? No to zajrzyjcie na midatech.pl/armatura-przemyslowa/przewod-elastyczny i zobaczcie tę teflonową armaturę przemysłową - może Wam się z czymś skojarzy :roll: ?
iwostin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2019, o 17:40

Re: jak powstaje teflon?

Postprzez andrzej333232 » 16 lut 2021, o 16:54

Jakbym ja to wiedział to na pewno było by bardzo dobrze. Ten wątek jest bardzo ciekawy.

andrzej333232
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 lut 2021, o 16:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron