Jak schudnąć po ciąży??

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez rubin721 » 29 sty 2012, o 20:05

Witam dziewczyny mam problem nie wiem co robić by schudnąć po ciąży,urodziłam pięć miesięcy temu śliczną córeczkę.Dodam że karmię piersią i nie wiem czy mogę zastosować jakąś dietę,nie mówię o diecie cud bo w takowe nie wierzę.Jeśli któraś z Was ma lub miała podobny problem to czekam na jakiekolwiek podpowiedzi.Pozdrawiam :)
rubin721
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez renata76 » 15 lut 2012, o 15:06

Witaj
Karmienie piersią to chyba nie czas na zastanawianie się nad zrzucaniem wagi. Po pierwszym dziecku wróciłam do mojej wagi w ciągu miesiąca ale dopiero po tym jak przestałam karmić. Z drugim niestety jest trudniej.....nawet biodra nie chcą się ,,zejść". Tydzień temu zaczęłam jeść koktajle odchudzające, na kórych mój znajomy stracił 17 kg w dwa tygodnie.
Na razie powiedz swojemu mężczyźnie , że taką musi Cię kochać ;)
Pozdrawiam
renata76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez rubin721 » 23 lut 2012, o 15:31

Witaj
Dzięki bardzo za odpowiedz,szczerze to podtrzymałaś mnie na duchu... Istnieje więc nadzieja że wrócę do swojej wagi sprzed ciąży. Tak na marginesie dodam że to moje trzecie dziecko a mam prawie 40 lat więc pewnie metabolizm już nie ten.Prawda? Pozdrawiam
rubin721
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Baśka1971 » 24 lut 2012, o 08:59

Co prawda za późno by to pisac. Ale najlepiej jest ćwiczyć mięśnie brzucha przed zajściem w ciążę. Mam dwie koleżanki, które tak robiły. Po dwójce dzieci - talie osy! Piszę bardziej jako ciekawoistkę albo dla tych, które jeszcze nie zaznały uroków macierzyństwa.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez mamajulci » 27 lut 2012, o 21:30

A ja myślę ze przy dwójce dzieci nie ma czasu juz na siedzenie i objadanie sie deserkami :) Pranie sprzatanie zakupy gotowanie prasowanie spacerki szkoła przedszkole zabawa, nie ma czasu na tycie :)Powodzenia
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez eiger » 29 mar 2012, o 19:09

w ciązy przytyłam 20 kg ale karmienie piersią dało efekt. Szybciutko zrzuciłam i wróciłam do wagi sprzed ciąży. Teraz jest troszkę gorzej, gdyż waga rośnie ale trzeba zrezygnować ze słodyczy -;)
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Baśka1971 » 11 kwi 2012, o 12:32

To nie ma znaczenia czy pierwsze dziecko, czy drugie, czy piąte. U każdego to inaczej wygląda. Mam 4 rodzeństwa i moja mama dopiero po moim najmłodszym bracie pozostała okrągła. Po każdym z nas (czyli 4 dzieci) była szczupła. A zaznaczam, że były to czasy, gdzie pojęcie "jogging", czy "dieta" były tylko w radiu "Wolna europa" ;-)
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

ciąża

Postprzez Angel000 » 16 cze 2012, o 05:44

Witam wszystkich serdecznie jestem po raz pierwszy na forum ... chciałam sie was doradzic bo pewnie nei jedna z was była już w ciązy , wczoraj byłam u lekara i lekarz powiedział ze jestem w ciazy 3-4 tydzień,, powiedzcie mi kochane kobietki , jak mam o siebie dbać ? jejść owoce warzywa ? sooki ? tak ? a co z piciem kawy ?,, doradzcie mi :)
Angel000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2012, o 05:40

Brzuch po ciazy :P

Postprzez Ala_a » 28 cze 2012, o 14:04

hej dziewczyny..
Urodzilam dziecko 2.5roku temu a brzuch jest jak "opona, flak" nie moge go zrzucic..wiele osob doradzalo mi operacje.czy tylko tak moge sie go pozbyc.?? moze jest inny sposob.? jakas fajna dieta + cwiczenia odpowiednie (bo jak robilam brzuszki to wyrabial mi sie miesien, ale flak zostawal..:()
kupilam teraz PS3 + do tego gre (jakias taneczna) i tak skacze 1w tyg. po 2godziny...ale nie wiem czy to mi cos da..potrzebuje dobrej diety...moze poradzicie cos.?? :D :D :D
Avatar użytkownika
Ala_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 14:23

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Figa » 16 lip 2012, o 14:05

Jak juz pisałam w innym wątku
U mnie sprawdziło się gotowanie na parze, smacznie i zdrowo + basen + step
a w ciąży przytyłam 24 kg więc miała co gubić,
Nie ma szybkich efektów, ale w dłuższym okresie efekty są imponujące
Avatar użytkownika
Figa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 13:24

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Sweet Nail » 18 lip 2012, o 10:47

Schudnąć można zawsze, jednak trzeba mieć silną wole i niestety trochę czasu. Oczywiście jak karmisz piersią nie powinnaś stosować ŻADNYCH diet ponieważ chudnąć zabierasz często potrzebne witaminy i minerały które są nie zbędne dziecku. Jak przestaniesz już karmić piersią polecam zastosować przygotowany zestaw ćwiczeń. Nie musi to być dużo ani jakieś skomplikowane ćwiczenia. Ważne abyś była w stanie wykonywać je codziennie systematycznie. Brzuszki, podnoszenie butelki z wodą, przysiady czy też zwykłe pompki. Jeżeli dziennie poświecisz chociaż te 30 min na ćwiczenia twoje ciało zacznie samo pobierać to co jest zbędne;) Oczywiście nie można się tu objadać tonami chipsów ale to chyba normalne.

Sweet Nail
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 kwi 2012, o 20:35

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez helper0 » 19 lip 2012, o 08:48

Zeby schudnac po ciazy wbrew powszechnie znanym informacjom nie musisz robic wiecej niz zwykle, wystarcza codzienne aeroby jak np. Bieganie, jednak uwazaj zeby robic to z umiarem i tak jak potrafisz

helper0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 08:44

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez kukilka » 5 sie 2012, o 15:56

Niestety wiele kobietek po ciąży nie wraca już do dawnej formy. Jeśli ten "flak" wynika tylko z zaniedbania to dobre ćwiczenia mogą załatwić sprawę. Jeśli jednak to rozciągnięta, wisząca skóra to może nie być tak łatwo :(
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez Lidka » 6 sie 2012, o 10:14

No własnie. Ja tak samo miałam. Długo po ciąży walczyłam z "flakiem". Dietę trzymam do dziś, a synek ma już 14 lat. Efekty stosowania diety i ćwiczeń zobaczyłam dopiero po kilku miesiącach stosowania.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez KoKa » 7 sie 2012, o 10:21

Wiesz, ja chyba próbowałam wszystkiego. W ciąży przytyłam 17 kg. Najlepszym sposobem jak dla mnie jest Hula Hop. Na początku ćwiczyłam zwykłym, ale było mi mało, więc nasypałam do środka 0,5 kg kaszy i nakleiłam od środka orzechy laskowe szeroką taśmą klejącą :lol: Efekty widać już po tygodniu, dwóch. Brzuch jest bardziej napięty. Postanowienie było takie, że jak mała w dzień idzie spać to wstawiam obiad, zakładam słuchawki i kręcę przez 5 swoich ulubionych piosenek. Później stopniowo wydłużałam czas do 6, 7, 8 itd :)

Carpe Diem, ale Memento Mori...
KoKa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 12:33

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez Lidka » 7 sie 2012, o 12:34

Szkoda że wcześniej tego nie znałam. jako dziecko lubiłam się bawić hula hopem.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez Ambasada Urody » 12 sie 2012, o 18:17

super szybko i skutecznie działają zabiegi laserowe.
Np. vela shape. Obecnie za połowę ceny, więc to idealna okazja do wypróbowania.

Ambasada Urody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 13:25

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez Tinuviel » 13 sie 2012, o 08:26

Dziecka nie rodziłam, więc ciężko powiedzieć mi z praktyki, ale może aerobiczna 6 weidera by pomogła? Jest tutaj oddzielny temat dot. tej formy ćwiczeń, więc można sobie poczytać :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez Ala_a » 13 sie 2012, o 13:28

dzieki.

jak dla mnie to chyba bedzie dobry hula hop;pp

dziecko spi mi 4 godziny dziennie takze bedzie na to czas i ewentualnie inne cwiczenia:)
Avatar użytkownika
Ala_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 14:23

Re: Brzuch po ciazy :P

Postprzez Lidka » 14 sie 2012, o 09:35

Ambasada Urody napisał(a):super szybko i skutecznie działają zabiegi laserowe.
Np. vela shape. Obecnie za połowę ceny, więc to idealna okazja do wypróbowania.


A na czym one polegają dokładnie? Bo mi się słowo "laser" kojarzy tylko z science fiction.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Ala_a » 16 sie 2012, o 09:50

Wlasnie dziewczyny kupilam sobie wczoraj w internecie hula hop i jak tylko przyjdzie to zaczynam cwiczyc :)))))))))))
Avatar użytkownika
Ala_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 14:23

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez gooosia » 16 sie 2012, o 14:07

moja znajoma tez miała problemy z schudnięciem po ciąży, coś wspominała, że udało jej się wrócić do dawnej wagi kiedy zaczęła stosować produkty herbalife, może warto się zorientować :)
gooosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 13:41

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez gooosia » 16 sie 2012, o 14:10

Ala_a napisał(a):Wlasnie dziewczyny kupilam sobie wczoraj w internecie hula hop i jak tylko przyjdzie to zaczynam cwiczyc :)))))))))))

hula hop rewelacja na mięśnie brzucha, powodzenia! :)
gooosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 13:41

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Ala_a » 18 sie 2012, o 13:47

gooosia napisał(a):moja znajoma tez miała problemy z schudnięciem po ciąży, coś wspominała, że udało jej się wrócić do dawnej wagi kiedy zaczęła stosować produkty herbalife, może warto się zorientować :)



poczytam o tym i moze tez sie skusze:)

dzieki za powodzenie:)
Avatar użytkownika
Ala_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 14:23

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:25

Kobitki tycie w ciązy to naturalna rzecz, nie można od razu po mieć figury modelki. Wszystko pomalutku i z głową :) Powodzenia !

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]