Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 6 cze 2014, o 10:42

Żadna dieta tematyczna tylko dieta rozsądna. Zastępujemy produkty kaloryczne tymi mało kalorycznymi. Wprowadzamy jak najwięcej warzyw, owoców, eliminujemy słodycze. Sama też miałam fatalną dietę, zmieniłam ją dopiero przy tabletkach. Jeśli potraficie się zaangażować, to uzyskacie efekty.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez karolka1 » 10 cze 2014, o 09:21

Zdrowa dieta najważniejsza mi pomógł dietetyk i przypadek jak zaczęłam gotować potrawy kuchni orientalnej oni mają tam mnóstwo przypraw które ułatwiają trawienie, do tego sport ale systematycznie żadne katowanie dietami nie pomoże jeżeli nie będziesz konsekwentna.
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 11 cze 2014, o 10:47

Nie znam kuchni orientalnej - po prostu staram się ogólnie ograniczać. Mało tłuszczu, słodyczy, alkohol, kolorowe napoje - po prostu stawiam na rozsądek. I aktualnie doskonale na tym wychodzę, cały czas waga się utrzymuje. Mam nadzieję, że nigdy do starych przyzwyczajeń nie wrócę.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez karolka1 » 11 cze 2014, o 20:22

Najważniejsze uważam to systematyczność i konsekwencja w dążeniu do celu.
Poznanie produktów jakie się je i czym można je zastąpić, opanowanie podjadania zwłaszcza wieczorem. Mój dietetyk stwierdził że przyprawy również wiele pomagają w trawieniu niestety kuchnia polska jest ciężka i tłusta.
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Snowdenka » 16 cze 2014, o 14:52

Moim zdaniem siłownia/klub fitness. Wystarczy zapisać się na coś z początku lekkiego, jakieś zajęcia choreograficzne + zdrowa dieta. Później można konsultować z trenerem dalszy rozwój naszego spalanka ;) Na pewno NIE brać się za jakieś tabletki, bo tym można sobie tylko krzywdę zrobić. Jeśli chodzi o Warszawę to polecam mój klub, Saturn Fitness.
Snowdenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 14:45

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Arnika » 16 cze 2014, o 18:14

Podstawą odchudzania jest zmiana podejścia do jedzenia czy ćwiczeń. Nie można rozleniwiać się na kanapie tylko walczyć z każdym zbędnym kilogramem. Suplementy traktuję jako pomoc w podkręceniu metabolizmu i oczyszczeniu organizmu. Dobry jest np Be Slim Zielona Kawa. Skuteczny a niedrogi.
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 18 cze 2014, o 10:14

A ja traktuję suplement jako metoda na ograniczenie głodu i tak on podziałał. Poprawa przemiany to inna sprawa. Wiem, że bez tabletek sama bym nie schudła. Próbowałam wiele razy i nic z tego nie wychodziło.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Martusia » 18 cze 2014, o 12:50

Ja zajęłabym się pierwsze treningiem na wytrzymałość. Bo nie oszukujmy się, ale przy odchudzaniu bardzo ważny jest wysiłek poza dietą. Dlaczego akurat wytrzymałość? Jedno, to ona będzie potrzebna i to bardzo, daje wiele motywacji do ćwiczeń, do działania w ogóle, a druga sprawa to taka, że będziemy dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia. Wykonywanie ćwiczeń technicznie pozwala na spalenie większej ilości tkanki, bo robimy to tak jak trzeba. No i to właśnie ta "technika" człowieka bardzo męczy. Stąd bierze sie zapotrzebowanie na trening wytrzymałościowy. Znalazłam w internecie(bo sama jestem na diecie) profesjonalny filmik instruktażowy, który pokazuje jasno jak robić te cwiczenia SPAM motywacji życzę!

Ostatnio edytowano 18 cze 2014, o 14:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez karolka1 » 24 cze 2014, o 22:17

A ja i tak uważam że dieta to podstawa i systematyczne ćwiczenia do tego kuchnia orientalna jest bardzo zdrowa zwłaszcza dużo ryb w niej i przyprawy które powodują szybszą przemianę materii.
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez struskaa » 25 cze 2014, o 19:19

nie przepadam za wydziwianymi dietami...kuchania oreintalna, jedzenie azjatyckie...to musi sporo kosztować i pochłaniać dużo czasu na przygotowania. ja tam doceniam moją zwyczajną dietę last minute SPAM gdzie jem 4 posiłki dziennie, mam duży wybór dań z bazy na stronie internetowej i nie muszę poświęcać pół dnia na szukanie skomplikowanych przepisów. już zrzuciłam 3 kilogramy

Ostatnio edytowano 25 cze 2014, o 20:41 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
struskaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 19:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez tirnenka5 » 26 cze 2014, o 11:31

Wystarczy zjadać regularne posiłki w niewielkich ilościach i ćwiczyć.Nie licz na suplementy które niby działają na odchudzanie bo ja osobiście nie wierzę w coś takiego.Sama regularnie biegam i jeżdżę na rowerze i to mi wystarcza aby utrzymać właściwą wagę ciała.Odzywiam się normalnie nie stosuję żadnych diet bo podczas ruchu dużo spalam.
tirnenka5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 13:25

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 30 cze 2014, o 10:50

Niewielkie posiłki to nie wszystko. Bardzo duże znaczenie ma również zawartość tych posiłków. U mnie kluczowe było wyeliminowanie słodyczy, ale nawet po kuracji z foreverslim już od jedzenia słodyczy nigdy nie wróciła. I mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będę osobą otyłą.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 30 cze 2014, o 10:51

znów cudowny foreverslim? a prosiłam i ostrzegałam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez karolka1 » 1 lip 2014, o 20:35

Kuchnia orientalna wcale nie jest taka dziwna ma po prostu dużo więcej przypraw a jedzenie przygotowuję się tylko ze świeżych produktów mieszając smaki i dodając więcej przypraw, co wpływa na lepszą przemianę materii. Ja pierwszy raz jak jadłam w Mekongu rybę przygotowaną po azjatycku tez myślałam że nigdy bym jej w domu nie zrobiła a teraz to moje najlepsze i popisowe danie więc trochę wytrwałosci i wszystko można .
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 3 lip 2014, o 10:49

A przed czym? Nie cudowny, normalny, dla odmiany w stosunku do innych piszę o czymś co działa i co sama sprawdziłam.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 3 lip 2014, o 10:58

Przed spamem jaki robisz tym cudownym lekiem

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kajda » 4 lip 2014, o 09:58

Ostatnio wymądrzałam się jak mi to świetnie poszło z odchudzaniem, że to wcale nie takie trudne, wystarczy tylko ćwiczyć. Okazuje się, że jestem typem mezomorfika, dlatego było mi tak łatwo. Polecam poczytać o tym i poszperać, może pomóc:
SPAM

Ostatnio edytowano 4 lip 2014, o 10:44 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Tylko prawda jest ciekawa.
Avatar użytkownika
Kajda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 15:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 7 lip 2014, o 10:31

hadass - warto poznać wcześniej definicję spamu i leku bo tego nie znasz.
I to nie jest cudowny produkt, warto żebyś się wczytała w posty, bo mam wrażenie, że raczej tego nie robisz.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 7 lip 2014, o 11:18

Posty czytam, a każdy post dopóki nie zagroziłam banem dotyczył tylko jednego produktu, więc wybacz jest to spam, i koniec tematu i offtopu tu.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez diabelek » 9 lip 2014, o 14:47

Czesc kochana, nigdy nie mialam problemow z ochudzeniem, niestety jakis czas temu dopadla mnie choroba i dosc duzo przytylam.
Nie wierze w odchudzajace plastry czy tez tabletki, lecz w tedy bylam w takiej desperacji ze je zamowilam. Do tej pory nie wiem czy pomogly mi tabletki, czy zmienienie trybu jedzenia i cwiczenia. Byly to tabletki sprowadzane z US. Jesli chcesz moge sprawdzic nazwe :)

Z.'
diabelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:50

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez julitka1234 » 10 lip 2014, o 09:30

Hej dziewczyny ;)

Mianowicie z moich doświadczeń kluczem do sukcesu jest bieganie oraz pływanie. Trzymając się optymalnej diety i chodząc 4 razy w tyg na cwiczenia, 2 razy siłownia 2 razy basen można bardzo szybko nabrać ładnej sylwetki :)

Najpiękniejsze kafelki na Salonmarbella.pl.
julitka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 09:26

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez heska » 11 lip 2014, o 00:23

Oj, schudnąć nie jest aż tak trudno. trzeba wybrać skuteczną metodę i trzymać się tego przez jakieś 2-3 tygodnie. To co gadam może się wydać bajeczką, bo każdy narzeka, że tak trudno pozbyć się tych kilogramów, ale naprawdę motywacja jest tutaj kluczem do sukcesu. ja sobie obiecałam, ze jak nie zrzucę tych 5 kg przed urlopem, to za karę zostaję w domu na wakacje :D i poskutkowało. zamówiłam suplement diety SPAM ,brałam go przez 2 tygodnie, trochę więcej się ruszałam i było po sprawie. To nie takie trudne :) trzymam kciuki za was

Ostatnio edytowano 11 lip 2014, o 10:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
heska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lip 2014, o 00:14

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez DominikaGar » 19 lip 2014, o 19:06

To prawda nie ma się co katować . Najważniejszy jest ruch i zdrowe, rozsądne odżywianie. Dodatkowo bezpieczny i skuteczny suplement diety. Kiedyś trafiłam na ten artykuł SPAM, jest tam opisany proces ułatwiania odchudzania i są opisane tabletki wspomagające odchudzanie. Postanowiłam je wypróbować i moim zdaniem - rewelacja !

Ostatnio edytowano 21 lip 2014, o 13:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DominikaGar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:20

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez adysonek » 31 lip 2014, o 23:37

Witam, mam problem. Chciałabym schudnąć ważę już 65 kg przy 164 cm wzrostu. Doradzicie jakieś ćwiczenia, diety czy cos? nie chcę faszerować się chemią i różnymi dziadostwami. Pomożecie?
adysonek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 23:32

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:24

Najskuteczniejszy sposób to pięć regularnych posiłków dziennie i dużo aktywności fizycznej. To zawsze pomaga! Można tez spróbować zabiegów, które zmniejszą obwody danych części ciała takie jak Cellactor, Endermologie i Maximus.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]