Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez wilexen490 » 1 kwi 2023, o 10:54

Jeśli chcecie schudnąć szybko to chyba najlepszy sposób są to suplementy, sprawdzone możecie znaleść tutaj:

dietalux.wordpress
wilexen490
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2023, o 10:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Nikolcia9 » 3 kwi 2023, o 21:01

Dzięki temu suplementowi idzie w krótkim czasie schudnąć fituroda.pl/utrata-wagi-z-burnrizer-tabletki-na-odchudzanie
Nikolcia9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 kwi 2023, o 20:55

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez donatka » 27 cze 2023, o 09:57

zrezygnowąłam ze słodyczy, kg lecą
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Sihyara » 27 wrz 2023, o 14:57

Zdrowe nawyki żywieniowe to klucz do sukcesu w odchudzaniu. Ostatnio słyszałem o Programie Królów ( https://programkrolow.pl/dolacz) i ich podejściu do zdrowego jedzenia. Mają tam wiele inspirujących przepisów i pomysłów na posiłki, co sprawia, że dieta staje się bardziej urozmaicona. Ogólnie masz dobry plan z tym, żeby zmienić nawyki, a nie bawić w jedną czy drugą dietę, bo zaraz całe Twoje życie to będzie od diety do diety.
Sihyara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 kwi 2023, o 12:31

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez klaryska » 9 lis 2023, o 15:10

Niestety, nie ma żadnych magicznych tabletek, które spowodują, że tłuszcz zniknie. Podstawą jest zawsze zmiana stylu żywienia i trybu życia. Trzeba się wysypiać, stosować umiarkowaną aktywność fizyczną (najlepiej spacery na świeżym powietrzu) i unikać stresu. A jeśli chodzi o dietę, to zdecydowanie najlepsza jest dieta ketogeniczna. Pierwsze efekty w postaci utraty wagi widać już po kilku dniach, a potem jest jeszcze lepiej, bo oprócz szczuplejszej sylwetki otrzymuje się wyższy poziom energii i lepsze samopoczucie! :)
klaryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 lis 2023, o 15:00
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]