Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 24 mar 2014, o 12:04

Po prostu każdy musi sobie dopasować skuteczną metodę - w moim przypadku to świetnie podziałało. Wiem jak wyglądały moje diety przed wprowadzeniem tabletek, efekty były w zasadzie zerowe, ewentualnie szybko niwelowane przez efekt jojo. Już więcej do tego nie dopuszczę.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 26 mar 2014, o 22:22

Ja z ciekawości wybrała bym się do dietetyka w celu ustalenia kodu metabolicznego i wdrożyła bym nowe nawyki żywieniowe, ale szukam lekarza z prawdziwego zdarzenia, kogos kto doradzi mi szczegółowo jakie produkty powinam wykluczyć z diety.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 27 mar 2014, o 10:22

Nie ma to żadnego sensu - najlepszym dietetykiem jesteśmy sami. Wszyscy doskonale wiemy, w czym tkwi problem i wiemy co trzeba zmienić, tylko brakuje nam silnej woli. Właśnie takie zastosowanie mają tabletki. Gdybym potrafiła sama z siebie wszystko zmienić to pewnie nie znalałabym foreverslim...
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Tusia » 28 mar 2014, o 00:09

cotton napisał(a):Ja z ciekawości wybrała bym się do dietetyka w celu ustalenia kodu metabolicznego i wdrożyła bym nowe nawyki żywieniowe, ale szukam lekarza z prawdziwego zdarzenia, kogos kto doradzi mi szczegółowo jakie produkty powinam wykluczyć z diety.

Jak już się zdecydujesz na takie badania to możliwości masz sporo, zresztą najciemniej pod latarnią - chyba jednak najsensowniej jest się kierować do osób w miejscu wykonania badań..
Tusia
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 1 kwi 2014, o 10:29

Dietetyk powie Wam to czego się spodziewacie. Logiczne, prawda? To od was zależy czy zmiana diety będzie faktycznie trwała czy też nie. Musicie się starać, dbać o siebie. Sami możecie wiele w życiu zmienić i na prawdę pomoc dietetyka wcale nie jest tutaj potrzebna.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 1 kwi 2014, o 11:58

Tusia poleciła byś kogoś? Szukam profesjonalnego podejścia do problemu. Muszę się wziąć za siebie, bo jak na razie to mam doskonałą wiedzę teoretyczną, bo sporo się naczytałam o tym wszystkim, ale jestem zdecydowana.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez gosieńka73 » 1 kwi 2014, o 18:35

Ale trzeba dodać, że dietetyk to kolejna osoba która będzie cię wspierać i motywować. Zawsze pomoże ci się podnieść w chwilach kryzysu:) Warto:)

gosieńka73
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 18:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez martaa23115 » 4 kwi 2014, o 13:13

Hej kobietki! Czy któraś z was stosowala thermo Speed Extreme?
martaa23115
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 12:57

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 8 kwi 2014, o 10:31

Ja polecam siebie i moją metodę, która po prostu była skuteczna. Wprowadzacie foreverslim, zmieniacie dietę na rozsądną, staracie się jak najwięcej ruszać i efekty przychodzą. Odchudzanie wymaga zaangażowania i zmiany styly życia. Jedynie wtedy cały proces będzie przynosił trwałe efekty - nie tylko na kilka tygodni.
apollo
 

Dla mnie najleprza jest zmiana jedzenia np Sushi

Postprzez c.olka » 10 kwi 2014, o 10:12

Dla mnie najleprza jest zmiana jedzenia np Sushi. Zawsze myślałam że jest to coś tylko dla ludzi których na to stać ale w sumie wychodzi na jedno. W Warszawie jest lokal , który ma niedrogie sushi a jest mega obłędne to Orient Corner. Wiem że może w Warszawie jest leprze dojście do tego typu jedzenia , ale jesli będziecie to zparaszam. Łatwo trafić.
c.olka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:47

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 10 kwi 2014, o 10:32

Litości... Na pewno na sushi schudniesz... Jak najwięcej warzywa, minimum słodyczy, kolorowych napojów, bez makaronów, ziemniaków - długo można by wymieniać. Generalnie - nie jest łatwo, chociaż na wspomagaczu zdołałam zmienić dietę w wielu aspektach, i to dało fajne i trwale rezultaty.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 11 kwi 2014, o 10:41

Jeśli chcemy chudnąć, wręcz musimy zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Tylko wtedy możemy odchudzać się. To nie jest tak, że robiąc te samy rzeczy, możemy liczyć na odmienny efekt.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 14 kwi 2014, o 10:26

O ile pojawia się wspomaganie odchudzania to można liczyć na lepsze efekty, ale te zmiany muszą być stałe. Nie mówię o stałym braniu tabletek, tylko o pozostawieniu sobie dobrych przyzwyczajeń z czasów kuracji z tabletkami już na stałe. Jedynie wtedy powinno się udać ostatecznie schudnąć...
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 15 kwi 2014, o 12:48

Tak, to prawda trzeba systematycznie wyrabiać w sobie dobre nawyki żywieniowe. To bardzo ważne.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 16 kwi 2014, o 10:33

To wcale nie jest trudne - przy tabletkach zrezygnowałam z pokarmów, które były dla mnie mega nałogiem, a mimo wszystko potrafiłam z nich trwale zrezygnować - wszystko się da, o ile tylko mamy jasno określone cele i wiemy dokładnie, czego oczekujemy od życia. To wszystko ;-)
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 16 kwi 2014, o 11:26

Cele są decydujące. Tylko one pozwalają śledzić ewentualny progres lub jego brak. Pamiętajmy, że nie zawsze jest się wstanie osiągać celi równomiernie.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cherylady » 24 kwi 2014, o 14:58

Przepis na pozbycie się zbędnych kg - proste zasady:
1. Odrzucenie słodyczy i fastfoodów
2. Małe posiłki w regularnych odstępach czasu
3. Ruch
4. Woda zamiast słodzonych napoi i soków.

Wydaje się proste, więc wprowadzamy ;)

If you do nothing, you get nothing.
diabetologia łódź
cherylady
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 14:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 25 kwi 2014, o 10:33

To nie takie proste - wiesz ile razy próbowałam się odchudzać w taki sposób? I nigdy to nie dawało żadnych efektów. Nawet jeśli coś zleciało to na krótko. I nie mam zamiaru tego powtarzać. Dużo przy foreverslim zmieniłam i nigdy już nie wrócę do starych przyzwyczajeń!
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez nowa » 29 kwi 2014, o 14:49

odchudzanie-to faktycznie nie zawsze jest proste i potrzeba trochę wysiłku z naszej strony. Popieram poprzednie wpisy, że bez kilku czynników nic nie osiągniemy, czyli odpowiednie odżywanie, unikanie produktów smażonych o dużej zawartości tłuszczu i cukru, regularna aktywność fizyczna, i jak wszędzie trąbią pić duuużo wooody, oczywiście niegazowanej. Bardzo dobrym uzupełnieniem do tego są zabiegi odchudzające. Ostatnio byłam na takim zabiegu w slim-express, to nowe kioski odchudzające które otworzyli w naszym województwie w centach handlowych, zabieg jest bardzo przyjemny i bezbolesny i trwa tylko 20 minut, więc można wpaść robiąc zakupy, ja byłam na razie tylko na jednym zabiegu ale już po tym jednym miałam 1 cm mniej w obwodzie a skóra przy tym zrobiła się jakby gładsza i mniej pomarszczona, widziałam że mają tam też jakieś suplementy, niedługo wybieram się na drugi zabieg to dopytam. Podaję stronę może ktoś zechce poczytać:SPAM
miłego dnia

Ostatnio edytowano 29 kwi 2014, o 15:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
nowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 14:26

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 30 kwi 2014, o 11:07

Szok, jeden zabieg i 1 cm mniej, jeszcze w galerii handlowej jedząc później ze dwa hamburgery i lody =) Jeden z hitów, które czytałam - chyba jeszcze takiej bajki nikt nie puścił. Kurde, czemu tyle jest otyłych, skoro można tak szybko to zrzucać ;P
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 7 maja 2014, o 12:12

bieganie i pływanie to najlepsze rozwiązania. Może warto.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez ibupromka » 16 maja 2014, o 23:32

witajcie! Chciałabym schudnąć parę kilogramów (tak 5 - 6), bo ostatnio niestety mi sie przytyło. Nie jestem osobą grubą, moje BMI pokazuje wagę dobrą, ale nie czuje się dobrze w swoim ciele. Jestem osobą niską i dodatkowe kilogramy u mnie niestety od razu widać. Jaką formę odchudzania polecacie? Bieganie, czy moze jakieś ćwiczenia? Czy biegając schudnę z całego ciała, czy tylko z nóg? Najbardziej zależy mi na brzuchu, pośladkach i udach. Proszę o pomoc :)
ibupromka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 10:14

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 10:50

proponuję więcej ruchu ;) może niekoniecznie bieganie ;) a jeżeli już, to raczej poczytaj i zaoparz się w odpowiednie buty i mijesce.
Może warto pszukac siłowni lub jakiegoś fitnesu ;)
i oczywiście dieta, może warto ograniczyć węglowodany, szczególnie ziemniaki, makarony i biały chleb..
No i słodycze ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Astra » 21 maja 2014, o 01:26

Nie bede odkrywcza i powiem , ze po prostu mniej jesc i na malutkich talerzach.
Ostatnio tez wyczytalam , ze bardzo skuteczna jest herbata ziolowa pod nazwa Vindanga ktora
pita 4 x w ciagu dnia znakomicie pomaga schudnac.
Moze warto sprobowac , a noz komus pomoze? :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez renataxxx » 4 cze 2014, o 14:15

Znajoma stosowała jakąś dietę opartą na sokach, ale tylko tych prawdziwych i świeżo wyciśniętych soków, ponieważ te ze sklepu w kartonach mają więcej cukru niż herbata z dwoma łyżeczkami cukru. Ja zawsze kupuję sobie soczki jednodniowe w polomarkecie. Polecam ich ofertę i promocje na SPAM

Ostatnio edytowano 4 cze 2014, o 23:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
renataxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]