Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynka?
Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynka?
Hej
Wiecie może czy jak się ma ochotę na kwaśne, słone w ciąży to jest chłopiec czy dziewczynka? Jak sądzicie? Wiecie może?
Wiecie może czy jak się ma ochotę na kwaśne, słone w ciąży to jest chłopiec czy dziewczynka? Jak sądzicie? Wiecie może?
-
tusia25
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Słyszałam że jak kwaśne - to chłopiec, jak słodkie - dziewczynka:)
Ale rożnie to bywa, nie ma co temu wierzyć;P
Ale rożnie to bywa, nie ma co temu wierzyć;P
-
Miniczka
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
nie ma co wierzyć w jedno ani drugie, chce się tego, czego organizmowi brakuje:) Także drogie Panie, najważniejsze, zeby było zdrowe, jest 50/50 albo chłopak albo dziewczyna, tak mówi genetyka:)
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Jadłam w jednej i drugiej ciąży to samo a mam syna i córkę.
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Ja miałam ciśnienie na kwaśne i ostre i mam syna.
- kokoszanel
- Super Gaduła
- Posty: 1182
- Rejestracja: czw sty 14, 2016 8:12 am
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
To zupełnie nie jest regułą 
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"
~ Coco Chanel
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"
~ Coco Chanel
-
dradziszewska
- Fajna Kobietka
- Posty: 147
- Rejestracja: czw maja 28, 2015 10:19 am
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Zapytaj bociana, ja w takie rzeczy nie wierze to są stare przesądy i na nich bym się nie opierała.
BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Jadłam słodkie i ostre - mam syna. Nie widziałam nawet, że jest jakaś "zasada" dotycząca jedzenia i płci dziecka
Tych zabobonów, szczególnie ciążowych, jest tyle, że aż ciężko zliczyć.
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Trzecia opcja - wiejski przesądkocon pisze:Hej
Wiecie może czy jak się ma ochotę na kwaśne, słone w ciąży to jest chłopiec czy dziewczynka? Jak sądzicie? Wiecie może?
-
michalina90
- Fajna Kobietka
- Posty: 113
- Rejestracja: pn sty 25, 2016 2:18 pm
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
to przesądy jA w pierwszej ciąży wyciskałam sok z cytryn i była córka a drugim razem słodkie i jest chłopiec
grywalizacja na http://sanitera.pl
-
LauraSzara
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 5
- Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:45 pm
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Jak kwaśne to dziewczynka 
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
to wszystko są bzdury 
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Ja miałam ciśnienie na kwaśne i ostre i mam syna.
http://braveranek.pl
- Panna_Mysia
- Fajna Kobietka
- Posty: 204
- Rejestracja: ndz sie 11, 2013 3:27 pm
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Rozmawiałam ze swoim lekarzem w czasie wizyty kontrolnej. Płeć dziecka zależy tylko i wyłącznie od tego, w jaki sposób połączą się geny mamy i taty - absolutnie nic innego we wszechświecie nie ma na to wpływu
I tak - od mamusi dzidziuś zawsze otrzymuje chromosom X, natomiast plemniki taty mogą mu dać chromosom X lub Y. Jeśli do komórki jajowej dotrze plemnik z chromosomem X – urodzi się córka, a jeśli z chromosomem Y – syn (dodatkowo, w organizmie maluszka musi pojawić się testosteron). Tego uczyli mnie nauczyciele na biologii i to potwierdził lekarz.
Natomiast jeśli chodzi o zachcianki... Zgodnie z informacjami przekazanymi przez mojego ginekologa, "zachcianki" mogą być sygnałem, który daje mamie jej własny organizm, że brakuje mu określonych witamin bądź składników mineralnych. W przypadku kwaśnych smaków, może to być np. sygnał o niedoborze witaminy C.
Oczywiście nie każda zachcianka o tym świadczy... czasem mamusie naginają je po swojemu, np. kiedy chce im się niezdrowych fast foodów czy słodyczy 
Natomiast jeśli chodzi o zachcianki... Zgodnie z informacjami przekazanymi przez mojego ginekologa, "zachcianki" mogą być sygnałem, który daje mamie jej własny organizm, że brakuje mu określonych witamin bądź składników mineralnych. W przypadku kwaśnych smaków, może to być np. sygnał o niedoborze witaminy C.
Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Podobno chłopiec, ale ja nie wierzę w takie rzeczy, bo to zalatuje pogaństwem jeszcze. 
centrumfotelikow.pl - foteliki maxi cosi katowice
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Nie wierzę w to
-
88Mariolka
- Fajna Kobietka
- Posty: 107
- Rejestracja: śr wrz 20, 2017 10:28 am
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
Jakies glupie zabobony, organizm domaga sie tego czego mu akurat brakuje wiec na to mamy ochote.
sama natura 
Re: Jak się chce kwaśnego w ciąży to chłopiec czy dziewczynk
To raczej starodawne wierzenia pochodzące z czasów, kiedy jeszcze nie można było określić płci za pomocą usg. No i tak sobie "radzono" 
Nawet moja mama nie chciała mieć badania (podobno żeby była niespodzianka), ale była przekonana że to chłopiec, bo cały czas miała ochotę na kwaśne. Jak się na porodówce okazało, że dziewczynka, to była w szoku
Nawet moja mama nie chciała mieć badania (podobno żeby była niespodzianka), ale była przekonana że to chłopiec, bo cały czas miała ochotę na kwaśne. Jak się na porodówce okazało, że dziewczynka, to była w szoku
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość