Jak skutecznie leczyć korzonki?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jak skutecznie leczyć korzonki?

Postprzez radiant » 7 lut 2018, o 15:42

Witam serdecznie.
Mam do Was pewne pytanko... Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej nad jakimiś naprawdę skutecznymi sposobami na leczenie korzonków, co już od jakiegoś czasu coraz dotkliwiej mnie męczy... Czy macie w tym obszarze tematycznym coś wartego polecenia? Ja się właśnie w chwili obecnej zastanawiam czy na przykład coś takiego byłoby ok wylecz.to/pl/choroby/uklad-kostno-stawowy/zapalenie-korzonkow-przyczyny-objawy-leczenie.html ? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie. Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.
radiant
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sty 2018, o 13:42

Re: Jak skutecznie leczyć korzonki?

Postprzez babeczka » 8 mar 2018, o 17:07

Ręce opadają kiedy czytam tego typu posty. Choroba korzonków to nie boląca głowa. Dziwię się, że jeszcze nie byłaś z tym u specjalisty,ale widocznie nie jest aż tal źle skoro zadajesz pytanie na forum.
Kiedy mnie dokuczały korzonki - a tak było i lepiej aby nigdy nie wróciło - zaprowadzono mnie do lekarza,ponieważ sama nie byłam w stanie tego zrobić.
Tobie radzę to samo,udać się do lekarza,a nie marnować czasu na zadawanie pytań na forum.Na dowód,że to poważna sprawa wklejam Ci urywek z wypowiedzi specjalisty:
".... Korzonki, wymiennie nazywane rwą kulszową, są bardzo ciężkim schorzeniem. Przy ich ataku czujemy silny ból pleców, który wręcz paraliżuje nasze ciało. Choroba ta pojawia się wówczas, gdy kondycja naszego kręgosłupa jest w kiepskim stanie. Korzonki wymagają natychmiastowej pomocy lekarskiej......."

Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: grekrupin48