Jak sprawdzić na Facebooku...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez Anyod » 14 wrz 2012, o 10:40

Witam! Mam 2 pytania dot. facebooka, na które odpowiedzi nie udało mi się uzyskać na stronie serwisu.
1 - Czy istnieje możliwość sprawdzenia, czy osoba, której nie mamy wśród znajomych przeczytała wiadomość, którą do niej wysłaliśmy?
2 - Czy istnieje możliwość sprawdzenia, kiedy osoba, której nie mamy wśród znajomych, ostatnio się logowała na facebooku?
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)
Anyod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 10:36

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez myszencja » 14 wrz 2012, o 12:53

Chyba nic z tego nie można zrobić. Co do drugiego to najwyżej jeśli widzisz tablicę tej osoby obserwować, czy coś się nie pojawia...
myszencja
 

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez Anyod » 14 wrz 2012, o 13:30

Właśnie niestety nie widzę... No nic, tak czy inaczej, dziękuję Ci bardzo za pomoc, pozdrawiam :)
Anyod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 10:36

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez poganka » 21 wrz 2012, o 11:05

To czy wiadomość została przeczytana wyświetla się samo. Ostatniej daty logowania chyba nie ma.
poganka
 

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez myszencja » 21 wrz 2012, o 11:33

poganka napisał(a):To czy wiadomość została przeczytana wyświetla się samo. Ostatniej daty logowania chyba nie ma.

Ale to chyba tylko, gdy wyśle się z czatu. Jesli autorka wysłała jaką normalną wiadomość to już po ptakach
myszencja
 

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez agata765 » 23 wrz 2012, o 13:33

Niestety, ale nie ma mozliwosci sprawdzenia tych rzeczy. Tez kiedys probowalas sprawdzic czy ktos sie oguje na face i szukalam troche o tym, ale nic nie bylo :(

Zobacz jaki ładny brylant.
Avatar użytkownika
agata765
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 13:29

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez karmalina » 27 wrz 2012, o 13:42

myszencja napisał(a):
poganka napisał(a):To czy wiadomość została przeczytana wyświetla się samo. Ostatniej daty logowania chyba nie ma.

Ale to chyba tylko, gdy wyśle się z czatu. Jesli autorka wysłała jaką normalną wiadomość to już po ptakach


Dokładnie, ani jednej, ani drugiej rzeczy nie można sprawdzić. Jak dla mnie to dobrze chociaż na Facebooku trochę dbają o naszą prywatność

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak sprawdzić na Facebooku...

Postprzez myszencja » 27 wrz 2012, o 14:11

Może lepiej dbają niż na nk, ale i tak zawsze trzeba dwa razy zastanowić się, jak chce się coś zrobić na jakimkolwiek portalu
myszencja
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]