Jak wysyłać tanio paczki za granicę

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Jak wysyłać tanio paczki za granicę

Postprzez milka31 » 12 gru 2014, o 14:28

Potrzebna pomoc od osób zorientowanych w tym temacie. Ostatnio mieszkała u mnie koleżanka z Hiszpanii, która zostawiła u mnie całkiem sporo ubrań, kosmetyków,książek itp. bo zapomniała je spakować. Teraz na mojej głowie jest odesłanie jej tego wszystkiego do Barcelony. :DD Niestety rzeczy trochę jest, odległość też nie mała, dlatego poszukuję taniego kuriera przez którego mogłabym jej odesłać to wszystko. Sprawdzałam już kilku, niestety ceny wszędzie są dość spore. Może ktoś z was wie jak niewielkim kosztem, dostarczyć jej to wszystko do domu ? :DD

Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia...
Avatar użytkownika
milka31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 15:53

Re: Jak wysyłać tanio paczki za granicę

Postprzez Hosenka » 12 gru 2014, o 15:35

a patrzyłaś może na SPAM ? Ja sama ostatnio korzystałam z ich usług. Wysyłałam do siostry do Berlina prezenty na mikołaja i przyznam, że sama byłam zdziwiona, że tak mało zapłaciłam. Zresztą na ich stronie masz cennik to sobie sama zobacz



PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Jak wysyłać tanio paczki za granicę

Postprzez Czarna » 13 gru 2014, o 14:14

Moderacja-rewelacja :D
Swoją drogą, skoro to koleżanka zapomniała zabrać swoje rzeczy, to powinna przelać Ci kasę na kuriera, a Ty nie musiałabyś się przejmować kosztami.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Jak wysyłać tanio paczki za granicę

Postprzez Lili89 » 15 gru 2014, o 15:24

Ja zawsze zamawiam kuriera, który jedzie busem w dane miejsce, to wychodzi najtaniej, i nie ważą aż tak dokładnie paczek. No i ma się stały kontakt z kurierem :)

Lili89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 15:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]