Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez andrat » 6 kwi 2021, o 10:19

Kochana, ja poprosiłam koleżankę żeby mi zrobiła zdjęcie. Z przodu i z boku. Żadnego wciagania brzucha czy wypychania biustu do przodu. Ubralam obcisłą bluzkę i leginsy. Tak żeby wszystko było widać czego trzeba się pozbyć(ponad 30kilo)oraz cały celulit. I to zdjęcie mam ustawione w telefonie, na tapecie komputera, na lodówce. Wszędzie.
Jak się przeglądam w lustrze jakoś tego wszystkiego nie widzę, ale zdjęcia mi pomagają. Trzymam mocno kciuki!

Polecam jeszcze zajrzec sobie na stronę
https://suvibox.pl/blog/jak-wytrwac-na- ... ych-porad/

Są tutaj porady jak wytrwać na diecie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez andrea23 » 27 lip 2021, o 09:15

Jak zaczynałam swoją przygodę ze sportem i regularnym bieganiem to faktycznie się się odchudzałam i mimo ze udało mi się osiągnąć to co chciałam nadal biegałam i cwiczylam już dla zdrowia i dla fajnych efektów. Niestety dla moich znajomych było to bez sensu „skoro schudłam” ... brak slow. Od jakiegoś czasu nie pije alkoholu i trwa to już dosyć długo i tego nie potrafią w ogóle zrozumieć bo „jak można niepić”.
https://ziolaowocewarzywa.pl/owoce/trop ... lnych.html

Ogólnie polecam zajrzeć sobie tutaj Na stronie jest opisane jakie zdrowe owoce warto jest włączyć do swojej diety.
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez iwi2002 » 29 mar 2022, o 23:03

sukces w wytrwaniu zależy głównie od naszej motywacji, ja staram się zwiększyć ruch w ciągu dnia (spacerki, rowerek) a dodatkowo korzystam z diety 1:1. Efekty potrafiłam zauważyć już na samym poczatku. Nieocenioną pomoc dodatkowo sprawia mi osobista konsultantka, która wiem, że w razie kryzysu będzie wciąż mnie motywować.
iwi2002
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 mar 2022, o 23:00

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Beatka » 8 kwi 2022, o 16:39

Mój sposób na wytrwanie w zdrowym odżywianiu to korzystanie z cateringu dietetycznego. Mam dostarczanych codziennie pięć posiłków, a że potrawy są smaczne i sycące, nie mam problemu z podjadaniem. A korzystam z cateringu Tanie Szamanie https://tanieszamanie.pl/ Serio mają mega tanio, ja mam akurat dietę slim dla osób mało aktywnych fizycznie i na ten moment kosztuje mnie ona 39 zł czyli serio całkiem spoko, przyznacie chyba? :D
Beatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 09:40

Re: Jak wytrwać w zdrowym odżywianiu?

Postprzez Styśka » 14 kwi 2022, o 14:13

Dla mnie również najlepszym sposobem okazało się zamawianie cateringu. Mam jedzenie zdrowe, świeże, na cały dzień, nie muszę się martwić czy znajdę czas na przygotowanie posiłków. Aktualnie zamawiam dietę Sport z Caterino.pl i z tych co brałam dotychczas najbardziej mi pasuje. Czuję się na tej diecie super
Styśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 kwi 2022, o 14:10
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06