jak zarobic troche grosza w domu?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

jak zarobic troche grosza w domu?

Postprzez kisiaa » 11 paź 2012, o 14:35

hej. jestem mama , moja córcia ma 9 miesiecy.
siede w domu, a mąz zarabia. tak pomyslałam ze moze jest jakis sposób zeby zarabiac siedzac w domu
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez An-ka » 11 paź 2012, o 22:40

Polecam poszukać tu w Ogłoszeniach Drobnych. Widziałam parę fajnych ofert pracy. Są ogłoszenia lokalne ale i pracy zdalnej. Widziałam parę o pisanie prac, artykułów i inne internetowe, składanie długopisów, e-papierosów w domu oraz na przykład sprzedaż włosów ;) (do 5000zł za kg) widać trafiają się różne. Więc warto w takim darmowym serwisie ogłoszeń poszukać.
An-ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 22:30

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez kisiaa » 12 paź 2012, o 10:36

myślałam o skrecaniu Długopisow ale poczytalam na forach i często to sa oszuści, trzeba kupić od nich części a potem oni obiecując odkupić skręcone długopisy. tylko obiecują
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Zanfra » 12 paź 2012, o 11:46

Najlepiej robić to co się lubi, podążać za pasją. Internet to dzisiaj konieczność, jeśli nie jest się w nim obecnym, to jakby się nie istniało... Można zarabiać na blogu, nie będąc jednocześnie informatykiem, ani grafikiem. Wszystko jest do zrobienia. Dużo na ten temat można się dowiedzieć na blogu zarabianie-przez-internet24.pl Polecam!
Zanfra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 11:28

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez An-ka » 12 paź 2012, o 22:11

Przyznam, że z długopisami nie próbowałam. Pisanie artykułów i owszem.
Ale teraz przez internet opcje są rozmaite. Generalnie zależny od tego jakie się ma zdolności i co się lubi robić. Czy wolimy sami sobie organizować zarobek czy podjąć zlecenia. Wydaje mi się, że dużo jest opcji pisania (i są bardziej opłacalne niż np. długopisy albo te włosy... no chyba że ma się dużo włosów do ścięcia ;) ). Można dla innych - np. klikanie na reklamy, 'lubienie' na facebooku, artykuły, teksty na stronę lub dla siebie - własne blogi. Prowadzenie bloga - to co na nim będzie to my decydujemy, więc jeśli się wiąże z hobby to super. Ale własny blog to trochę mniej pewne zarobki i wymaga zorientowania się w tym jak to wszystko działa - reklama, pozycjonowanie itp.
Myślę, że rozejrzeć się po różnych ogłoszeniach zleceń nic nie zaszkodzi, można w tym czasie zastanawiać się nad wszystkimi opcjami.
An-ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 22:30

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Blanka07 » 13 paź 2012, o 01:13

A nie myslalas o tym zeby prasowac za kase?mnostow ludzi nie cierpi prasowac i mozesz np od kg prasowac albo 30szt za iles tam?
zrob wizytowki tanie najlepiej swoje i powrzucaj w bogatszych dzielnicach, napewno ktos sie odezwie
Blanka07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 02:09

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez kisiaa » 15 paź 2012, o 10:29

nie to żebym wybrzydzala, ale sama chetnie komus oddala bym moje prasowanie,.
NIENAWIDZE TEGO
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez reklamowiczka » 18 paź 2012, o 17:50

zarabia ktoś może np: na avon?

reklamowiczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 17:43

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez vicky0019 » 26 paź 2012, o 18:16

Cześć, czy ktoś z was słyszał o PayTrade? Mówią, że to nowy, innowacyjny sposób na zarabianie. Przyjrzałam się temu i faktycznie wygląda to ciekawie. Poszperałam w sieci i znalazłam nawet wypowiedzi prawników, którzy potwierdzają, iż jest to innowacyjny pomysł i przede wszystkim legalny. Jak ktoś by był zainteresowany to to ich strona - http://www.paytrade.eu/. Organizują oni również darmowe Webinar od poniedziałku do piątku o 20.00 oraz w soboty o 11.00 - są darmowe, całkiem ciekawe przynajmniej dla mnie.

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez qiqolina » 7 lis 2012, o 19:47

Dziewczyny, cudów nie ma, nikt nam nic da darmo nie da... Pisanie tekstów to jest fajna sprawa, mało męcząca, jak ktoś ma lekkie pióro i trochę weny, jeszcze zależy, jakie są stawki, ja się w to bawię od niedawna, zobaczymy, jak na tym wyjdę, bo na razie nie mogę nic powiedzieć. Blog to też dobra opcja, może nie da się na tym zarobić, ale wydaje mi się, że pisanie o swoich pasjach jeszcze bardziej motywuje do tego, żeby o te pasje dbać, robić to, co się uwielbia. Ja do tej pory zarobiłam w necie na wymianie kasy - zamiast do normalnego kantoru wysłałam pieniądze do monedo i udało mi się wyjść na plus, no i teraz to pisane artykułów, mam nadzieję, że też będzie w porządku :).

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Ania07 » 10 lis 2012, o 17:21

Ja zarabiam pisząc rożne artykuły jest parę miejsc gdzie mozna zarobić. Niektórzy nawet płacą w obcej walucie.

Ania07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 11:55

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez natkadud » 11 lis 2012, o 21:29

hej, ja jestem studentka, otrzymuje stypendium ale nie starcza na wiele. mam juz dosyc liczenia kazdego grosza. wpadlo mi fajne ogloszenie http://top-ogloszenia.net/Praca-Praca-w ... -46-424639 prosze o opinie. myslicie ze warto sprobowac?
natkadud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 21:26

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez MonikaKosmyk » 13 lis 2012, o 19:57

Cześć, ja szukam ostatnio sposoby, poznałam kilka, ale jeszcze nie wiem na ile są to wiarygodnę sposoby.

Moja kumpela Ania poleciła mi buxy, klikanie 10 reklam na dzień
http://profibux.com/?r=kosmyk

podobno daję 1$ na dzień, a za polecenia też 1$, wypłaty od 20$. Mój chłopak mówi, że to bajki, ale nie pozwala mi iść do pracy, więc w wolnych chwilach sprawdzam to sobie.

Kolega mi też proponował sposób na zarabianiu koszulkach, ale szczerze nie wiem czy potrafię na tym zarobić, może któraś spróbuje. http://tnij.org/s12u
Kolega ma filmik na yutubę opisujący pracę http://www.youtube.com/watch?v=4CIi3I-A97Y

Chciałabym sobie zrobić blog o modzie, może kiedyś mi się uda. Buziaki ślę :kwiatek

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez maajkam » 5 gru 2012, o 23:59

Dobry pomysł z tym kilkaniem. Mój znajomy też sobie dorabia w podobny sposób i nawet niezłą kaskę z tego wyciąga. Chyba też się na coś takiego skusze...

Masz w kuchni panele podłogowe ?
Avatar użytkownika
maajkam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 00:32

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez oliwkazz » 7 gru 2012, o 13:37

Można spróbować założyć blog. Ci najlepsi zarabiają na takim czymś niezłą sumkę zarówno z reklam wprost jak i z artykułów sponsorowanych.
oliwkazz
 

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez gruzekk » 7 gru 2012, o 16:08

Może i takie pisanie blogów daje tam jakieś małe pieniądze, ale teraz jest tego tyle, że raczej jest się ciężko wybić i zostać zauważonym.


------------------
gaz łupkowy w polsce
gruzekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 15:57

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez teresa35 » 8 gru 2012, o 11:12

Trochę grosza, a powiedzcie którą to z nas zbawi te pare groszy. Do kitu z takim mysleniem, przepraszam za wyrażenie. Czy na prawdę myślicie żeby zarabiać mało i to takim nakładem? Poszukajcie na e-biznesy czy podobne tematy. Osobiście jestem w- Profit Clicking, Baners Broker, Rici-klub podróżniczy, Familo- kupowanie przez internet [tanie], i wiecie co ,szukam dalej, nie dla tego że powyższe złe, czy nie dochodowe ale po znalezieniu pomagam innym aby też mogły zarobić. Nie można się poddawać. I wierzcie mi, klikanie w reklamy to tylko faktycznie tak jak chcecie- pare groszy. Masz chwile czasu, szukaj a w końcu się znajdzie ciekawa forma zarobku. [ z tym klikaniem no to może jedynie GVO] :witch

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Raziel » 8 gru 2012, o 12:18

Można się zająć pisaniem tekstów, choć stawki w Polsce lecą na łeb na szyję. A z blogiem to się baaaardzo trudno teraz wybić, tak samo jak z vlogiem na youtube. A klikania w reklamy nie polecam - brat tracil przy tym ponad godzine życia dziennie, a zarobił kilkadziesiąt dolarów przez 2 miesiace? Zdecydowanie sie nie opłaca.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez bettti86 » 10 gru 2012, o 10:39

wiem, że jest taki portal mamopracuj.pl, tam znajdują się ogłoszenia o pracę z całej Polski, bo najczęściej jest to praca zdalna, poszukaj może akurat znajdziesz coś dla siebie
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez adikk1 » 11 gru 2012, o 13:30

Można też poszukać na forum.praca.pl ja tam znalazłem swoje zajęcie

adikk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 13:25

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez zuziabm » 11 gru 2012, o 14:23

nie wiem czy to jest ok ale kolega mi też proponował sposób na zarabianiu koszulkach, ale szczerze nie wiem czy potrafię na tym zarobić, może któraś spróbuje. tnij.org/s12u
Kolega ma filmik na youtubę opisujący pracę youtube.com/watch?v=4CIi3I-A97Y

Ostatnio edytowano 5 lip 2013, o 15:13 przez zuziabm, łącznie edytowano 2 razy
zuziabm
 

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez ewelina89 » 17 gru 2012, o 13:47

oststnio ktoś próbował mi wcisnąć prace polegającą na klikaniu "lubię to" na fb, ale okazało się, że chcieli zainfekować mój komputer ;/

Jakie koszule męskie są najlepsze na prezent dla męża?
ewelina89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 13:34

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez foreveryone » 21 gru 2012, o 18:46

Teraz w zimie można w domu zarobić ;) Sporo jest możliwości zarobku, trzeba tylko znaleźć coś i wiedzieć na czym to polega.
foreveryone
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 gru 2012, o 18:34

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez bettti86 » 24 gru 2012, o 11:35

może warto byłoby zatrudnić się jako opiekunka dla dziecka zapewne wiele mam nie może zostać z dzieckiem w domu, a gdzieś muszą zostawiać swoje pociechy, o miejsce w przedszkolu czy żłobku trzeba walczyć dużo wcześniej, a wiadomo, że jest mniej miejsc niż dzieci
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Aroma » 27 gru 2012, o 18:38

jeśli siedzisz w domu, to polecam Ci zarejestrowanie sie z Aromagroup i budowanie własnej struktury :) to tak na prawde nic nie kosztuje, a dostajesz własny sklep internetowy który mozesz rozszlac po znajomych, sprzedawać im kosmetyki czy chemię niemiecka, apropo bardzo dobra, ale polecam Ci budowanie struktury.
jeśli bedziesz zainteresowana, wiec:)ej jest wyjaśnione w moim wątku wyżej, nie daj sie złapać na avon bo nic tam nie zarobisz, a musisz wyrobić pewna tam normę, w Aromie tak nie ma. jest śmietny plan marketingowy :) w razie zainteresowania pisz na maila sabina.lisiak@gmail.com:)

"pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy!" :)
Aroma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 14:22
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]