Jak zasłonić odstające uszy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jak zasłonić odstające uszy

Postprzez babeczka1990 » 30 sty 2014, o 18:04

W sobotę mam imprezę w pracy i potrzebuję klasycznej i eleganckiej fryzury ponieważ mam bogato zdobioną sukienkę. Tylko mam mały problem albo raczej duży odstające uszy. Musi to być fryzura która na 100 procent nawet podczas tańczenia nie odsłoni moich uszu.
Podoba mi się fryzura Pixie Lott na tej stronie SPAM (środkowe zdjęcie w upięciach) i szukam własnie coś w tym stylu ale ten przedziałek wygląda trochę dziwnie. Proszę pomóżcie.

Ostatnio edytowano 30 sty 2014, o 19:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, a nie linki
babeczka1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sty 2014, o 17:37

Re: Jak zasłonić odstające uszy

Postprzez zuzanka22 » 31 sty 2014, o 10:58

A może loki?? Klasyczne i eleganckie. Poza tym myślę, że nie warto wyolbrzymiać problemu i aż tak bardzo się tym przejmować. Zwykle nasze kompleksy dostrzegamy my sami, a inni nie zwracają uwagi na nasze mankamenty urody.

zuzanka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 10:52

Re: Jak zasłonić odstające uszy

Postprzez Lilianna » 3 lut 2014, o 18:46

Słyszałam o przypadku, kiedy kobieta przykleiła sobie uszy kropelką do skóry żeby nie odstawały... Nie róbcie tego :-) Loki będą pasowały takie delikatne. Są różne upięcia które ukrywają nasze mankamenty. Nawet z warkoczami można popróbować, teraz są modne
Lilianna
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 17:22

Re: Jak zasłonić odstające uszy

Postprzez Panna_Mysia » 5 lut 2014, o 20:07

Kochana, uważam, że tymi odstającymi uszami to nikt prócz Ciebie nie będzie się przejmował. Ale skoro Ci zależy, to proponuję loczki, bo fryzura będzie bujna i puszysta, a więc w dużej mierze zasłoni Twój wyimaginowany defekt. Poza tym, radziłabym też przyczepić jakąś ozdobę w okolicach ucha, może kwiatek? :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Jak zasłonić odstające uszy

Postprzez misiapysia » 15 lut 2014, o 20:30

zdecydowanie rozpuszczone wlosy. lekko natapirowane, a powiedz jeszcze jaka masz dlugosc wlosow?
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników