Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez miki789 » 12 lut 2019, o 14:53

Jaką kancelarię adwokacką polecacie z Wrocławia ? Szykuje się trudny rozwód z podziałam majątku i potrzebuję jakiegoś dobrego specjalisty.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez jadduus » 20 lut 2019, o 17:12

Ja jestem bardzo zadowolona z podejścia pani Pawłowskiej z kancelarii we Wrocławiu na Świstackiego. Bałam się rozwodu bardzo, a poszło to wszystko wyjątkowo sprawnie i szybko. Nie było jakiegoś większego prania brudów przed sądem, duża tutaj zasługa pani adwokat, jej wyczucia tematu.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez adw7 » 5 mar 2019, o 12:34

Niestety nie znam dobrego adwokata z Wrocławia, ale z czystym sumieniem mogę polecić Radcę Prawnego Pawła Kasprzyka. Kancelaria znajduje się w Gdańsku, ale jej działalność wychodzi poza Trójmiasto. Mi przy sprawie rozwodowej mecenas Kasprzyk bardzo pomógł. Bez niego by się nie udało. Kontakt: SPAM

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 09:54 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
adw7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2019, o 12:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez ABolesta » 6 mar 2019, o 09:56

Bardzo często w trakcie rozwodu jest myśl o kościelnym procesie o nieważność małżeństwa. Być może przyda się nt. mój blog.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
ABolesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 paź 2018, o 13:24
Lokalizacja: Polska/zagranica

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez marka4 » 19 sie 2019, o 20:07

Podpytaj u mec. Cejrowskiego, ma kancelarię w Tczewie ale i spore doświadczenie i wiedzę. Sporo spraw wygrywa, poleca go wiele osób więc może warto? Przecież dzisiaj online można załatwić bardzo wiele spraw.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez Lenabaumler » 29 wrz 2020, o 16:04

Wiem, też że takimi sprawami zajmuje sie tez pan mecenas Mariusz Olężałek z tym, ze on jak już to dojeżdża bo nie jest z Wrocławia.Ja akurat miałam z nim doswiadczenie bo on t=przede wszytskim też zajmuje się prawem karnym
Lenabaumler
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2020, o 11:36

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez Bearishly » 13 mar 2023, o 10:21

Istotny będzie między innymi dobry kontakt z adwokatem i sprawa pomoc w każdej sytuacji. Kancelaria Michała Dziedzica na Lelewela specjalizuje się w sprawach rozwodowych i o podział majątku.
Bearishly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez skrzypaczka » 29 gru 2023, o 10:11

We Wrocławiu to nie wiem, ale gdyby ktos szukał adwokata w Warszawie, to prof Sepioło Jankowska jest bardzo polecana
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Jaki adwokat od rozwodu Wrocław

Postprzez betty78 » 18 mar 2024, o 06:57

A czy kojarzycie przykładowo Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ - z tego co ja ostatnio się zorientowałam, to oni świadczą niezawodne usługi w tym zakresie. Także warto byłoby do nich się zgłosić, ponieważ wszystko przygotują do rozprawy zapewnią wam pełne wsparcie.
betty78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lip 2023, o 07:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]