Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez stillstill » 24 kwi 2023, o 00:58

Jak nie stosuje kremu, to rzadko kiedy (może raz na parę miesięcy) pojawia mi się jakiś pryszcz. Jak stosuje krem np. Nivea albo Alantan Dermoline lekki krem, to pryszcz pojedynczy pojawia mi się średnio raz na miesiąc.

Jaki krem jest odpowiedni dla mnie? Dla jakiej skóry?

(Mam 40 lat.)
stillstill
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 00:56

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez Żabnik » 25 kwi 2023, o 11:09

Jeśli masz taki problem z cerą, to polecam nic innego, jak tylko Naturalne dermokosmetyki ;)
Ja korzystam z tych kosmetyków - https://basiclab.shop/ i jestem mega zadowolona. Żadnych problemów nie mam z cerą.
Oferują świetny wybór produktów naturalnych, dobrze dobranych do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki wykorzystaniu potwierdzonych naukowo składników, kosmetyki są całkowicie bezpieczne i zapewniają optymalny poziom higieny :)
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez Elza52 » 26 kwi 2023, o 22:43

Ja jestem bardzo zadowolona z Eveline Organic Aloe nawilżająco-łagodzącego kremu. Stosuję codziennie rano i wieczorem i mam delikatną, dobrze nawilżoną skórę. Polecam!
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez malinowatrufla » 21 cze 2023, o 07:49

Mysle ze generalnie tak na codzien warto zadbac o odpowiednie nawilżenie :) ja mam cere normalną i uzywam nawilzajacego kremu i serum z tołpy, bardzo fajnie mi sie sprawdza taka pielegnacja
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez szpilka » 23 cze 2023, o 07:54

A to serum jaką ma konsystencje? Jak się wchlania? bo ja ostatnie co kupiłam, to dramat, klei sie, mam wrażenie że w ogole nie wchłania się w skórę
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez Betka00 » 23 cze 2023, o 10:11

Hello Daktyl krem maska na noc plus krem nawilżający od firmy Orientana. Te kosmetyki są uniwersalne dla każdej cery, naturalne i bardzo dobrej jakości
Betka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 kwi 2021, o 15:14

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez malinowatrufla » 25 cze 2023, o 09:27

szpilka napisał(a):A to serum jaką ma konsystencje? Jak się wchlania? bo ja ostatnie co kupiłam, to dramat, klei sie, mam wrażenie że w ogole nie wchłania się w skórę

Konsystencja spoko, nie klei sie ani nic, szybciutko sie wchłania, teraz latem to idealna sprawa. Na notino teraz w fajnej cenie jest
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez majkusia » 28 cze 2023, o 11:29

diamentowe lipidy cudowna seria kosmetykow z bielendy z naturalnym skladem i dobra cena
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez gaggatka » 2 lip 2023, o 21:54

Możesz wybrać krem nawilżający z witaminą C Vitamin C 3x Action z Eveline. Ten krem dobrze nawilża i ujędrnia skórę. A witamina C działa przeciwstarzeniowo. Akurat w tym kremie to masz nasz 3 formy witaminy C.
gaggatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 22:17

Re: Jaki krem dla skóry/cery normalnej?

Postprzez Utorek » 3 sie 2023, o 08:26

Jeżeli interesują Cię bardziej systemowe, w pełni wegańskie, z certyfikatami wegańskimi kosmetyki do pielęgnacji ciała na noc to przejrzyj rheasklep.pl/rheaskleppl-c-1_21.html. Preparaty zapobiegają głównie wiotczeniu skóry. Terapia nocna do zastosowania na ramionach, pośladkach, brzuchu, ale też twarzy i innych obszarach ciała.
Utorek
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]