Szamponetka.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Szamponetka.

Postprzez Gofer » 17 lip 2012, o 10:50

Witajcie. Chciałabym odmienić troszkę kolor swoich włosów. Zdecydowałam się na szamponetkę, gdyż nie chcę niszczyć włosów zbytnio farbami. Moje włosy są koloru bardzo ciemnego blondu. Chciałabym zaszaleć i odmienić je na kolor rudy. Nie wiem jednak czy taki oto kolor sprawdzi się na moich włosach, czy wyjdzie.
Chciałabym także żebyście mi doradziły szamponetki jakich firm są najlepsze. Pozdrawiam :kwiatek

Goferolove
Gofer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2012, o 10:27

Re: Szamponetka.

Postprzez paytoplay » 1 lip 2013, o 11:41

Bardzo ciemny blond, huh? Moja koleżanka tak sobie farbowała, mając chyba taki sam odcień jak ty-własnie na rudo. Efekt zobaczyłam dopiero po kilku dniach, jak szamponetka już trochę spłowiała, ale nie było źle. Z tego co ona mówiła, szybko schodziła z myciem i po każdym wycieraniu włosów jej ręcznik wyglądał, jakby kogoś zamordowała. I niestety nie wiem, jakiej firmy była ta szamponetka...
Ja mam Delia No.1 rudą i się własnie zastanawiam, czy jej nie użyć.
Avatar użytkownika
paytoplay
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 cze 2013, o 16:04
Lokalizacja: fuck this shit, i'm going to Hogwarts.
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]