Jaki piekarnik godzien uwagi?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez Muffy » 16 kwi 2013, o 15:14

Witam. Pytanie banalne, ale sama przez lata miałam jeden i ten sam, teraz jestem do tyłu w tym temacie. Pytanie głównie dla osób, które niedawno kupiły jakiś nowy piekarnik, tak żeby mogły coś doradzić. Sporo piekę i zależy mi na tym, żeby to był sprzęt wielofunkcyjny. I pod względem estetycznym znośny! :)

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 16 kwi 2013, o 15:57

Ja szukając piekarnika kierowałam się takimi samymi kryteriami. W końcu wybrałam Whirlpool. Naprawdę ładnie prezentuje się w kuchni i ma sporo funkcji. Jestem zadowolona z tego zakupu.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez lexie » 17 kwi 2013, o 11:06

Ja też mam w domu Whirlpoola i jestem mega zadowolona. Zawsze dobrze upieczone, nie ma problemu z temperaturą, złego słowa powiedzieć nie mogę.
lexie
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez kasiak2 » 20 kwi 2013, o 18:02

Wybrałabym piekarnik parowy ponieważ nie wymaga użycia tłuszczu przy tworzeniu potraw

Ostatnio edytowano 21 kwi 2013, o 20:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasiak2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 10:32

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez toullis » 16 maja 2013, o 11:09

A co chodzi z tymi piekarnikami, które mają funkcję samoczyszczenia? Piroliza to się chyba nazywa. Przydaje się?
toullis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2013, o 11:07

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez xena » 21 maja 2013, o 10:47

Piekarnik Mastercook jest godny polecenia.
Posiada wszystko co jest niezbędne a nawet więcej :) Przy zakupie sugerowałam się dobrymi opiniami internautów i rzeczywiście przyrządzam w nim pyszne dania :)

Post moderowany

Ostatnio edytowano 23 lip 2013, o 15:55 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez lexie » 11 cze 2013, o 18:51

toullis napisał(a):A co chodzi z tymi piekarnikami, które mają funkcję samoczyszczenia? Piroliza to się chyba nazywa. Przydaje się?


No pewnie że się przydaje - każde zanieczyszczenie wewnątrz piekarnika puści pod wpływem tak wysokiej temperatury. Nie trzeba szorować ani wdychać jakiejś chemii, wystarczy po wszystkim zmieść powstały popiół.
lexie
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez toullis » 12 cze 2013, o 12:56

lexie napisał(a):No pewnie że się przydaje - każde zanieczyszczenie wewnątrz piekarnika puści pod wpływem tak wysokiej temperatury. Nie trzeba szorować ani wdychać jakiejś chemii, wystarczy po wszystkim zmieść powstały popiół.


O, to brzmi zachęcająco. To pozostaje tylko znaleźć odpowiedni sprzęt, bo chyba nie jest to jeszcze powszechne w piekarnikach. A przy okazji jeszcze: piekarniki parowe - na czym polega ich działanie?
toullis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2013, o 11:07

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 12 cze 2013, o 16:30

toullis napisał(a):
lexie napisał(a):No pewnie że się przydaje - każde zanieczyszczenie wewnątrz piekarnika puści pod wpływem tak wysokiej temperatury. Nie trzeba szorować ani wdychać jakiejś chemii, wystarczy po wszystkim zmieść powstały popiół.


O, to brzmi zachęcająco. To pozostaje tylko znaleźć odpowiedni sprzęt, bo chyba nie jest to jeszcze powszechne w piekarnikach. A przy okazji jeszcze: piekarniki parowe - na czym polega ich działanie?


Piroliza na pewno występuje w piekarnikach Whirlpoola.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez lexie » 26 cze 2013, o 11:28

Myślę że piekarnik Whirlpoola to najlepszy wybór. Przynajmniej ja nie zamieniłabym swojego na żaden inny.
lexie
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 28 cze 2013, o 18:52

lexie napisał(a):Myślę że piekarnik Whirlpoola to najlepszy wybór. Przynajmniej ja nie zamieniłabym swojego na żaden inny.


Zgadzam się. Są wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze, niektóre modele posiadają pirolizę. Poza tym bardzo ładnie prezentują się w kuchni :)
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez ola87r » 2 lip 2013, o 22:12

Mnie sie caz cyas podoba integra smart a najbardziej to, że ma dotykowy panel sterujący...
ola87r
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 9 lip 2013, o 08:05

ola87r napisał(a):Mnie sie caz cyas podoba integra smart a najbardziej to, że ma dotykowy panel sterujący...



Dotykowe panele w piekarnikach występują teraz co raz częściej. Można wybrać właśnie pomiędzy sterowaniem klasycznym a takim dotykowym.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez lexie » 10 lip 2013, o 20:31

Teraz piekarniki są coraz bardziej nowoczesne, zgrabne i dopasowane do potrzeb konsumentów, nie to co kiedyś:)
lexie
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez Luffka » 11 lip 2013, o 10:02

ola87r napisał(a):Mnie sie caz cyas podoba integra smart a najbardziej to, że ma dotykowy panel sterujący...


Wydaje się, że fajna rzecz. A poza tymi funkcjami, jak jest z wytrzymałością? Nie psuje się? Bo dla mnie też byłoby to ważne.
Luffka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 12:34

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez kobietka77 » 28 lip 2013, o 21:06

A co myślicie o wielofunkcyjnych urządzeniach? Piekarnik ale razem z grillem, można używać też zamiast mikrofali do podgrzewania.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez ola87r » 3 sie 2013, o 22:14

Z tego co wiem Integra Smart jest raczej solidnie zrobiony więc raczej nie ma szans, że będzie problem z wytrwałością.. ;)
ola87r
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 15 sie 2013, o 12:02

kobietka77 napisał(a):A co myślicie o wielofunkcyjnych urządzeniach? Piekarnik ale razem z grillem, można używać też zamiast mikrofali do podgrzewania.


Myślę, że piekarnik z funkcją grilla to dobry pomysł. Przydatne są też takie funkcje jak pizza czy chleb- wtedy mamy pewność, że nasze dania będą idealnie upieczone.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez XXS » 19 wrz 2013, o 16:52

Poprzedni piekarnik, a właściwie kuchenkę miałam ponad 10 lat. Podstawowe funkcje wydawały mi się wystarczające i nie czułam potrzeby zmiany na nowszy model. Przeprowadzając się do nowego mieszkania postawiłam na piekarnik do zabudowy i płytę indukcyjną. Wizyta w Media Markt zakończyła się totalnym mętlikiem. Doprawdy nawet nie wiedziałam, że piekarnik może mieć tyle funkcji. Co więcej wydawały mi się zbędnym gadżetem. Ostatecznie kupiłam białego, szklanego Mastercooka Obrazeki po kilku tygodniach użytkowania okazało się, że częściej korzystam z funkcji grilla czy pizzy niż z tradycyjnego pieczenia. Gdybyście zapytały mnie wcześniej czy potrzebują tych funkcji powiedziałabym, że nie. Dziś nie wyobrażam sobie już, że mogłabym ich nie mieć.
Avatar użytkownika
XXS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 15:06

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez kobietka77 » 26 wrz 2013, o 23:03

Często tak jest. Mój szwagier jak kupował z siostrą piekarnik LG z opcją gotowania na parze, to się zastanawiał po co jej to, a tak mu posmakowało, że teraz tylko na parze dania je, nawet schudł trochę :-)
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez Majja81 » 2 paź 2013, o 20:24

Ja mam piekarnik z Whirpoola i jestem bardzo zadowolona, piekarnik służy mi bardzo długi czas :)

Nowoczesny Salon Spa Bielsko Biała
Majja81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 15:04

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 4 paź 2013, o 21:57

Majja81 napisał(a):Ja mam piekarnik z Whirpoola i jestem bardzo zadowolona, piekarnik służy mi bardzo długi czas :)


Ja również mam piekarnik Whirlpoola, zresztą tego producenta sprzęt gości w moim domu już od kilku dobrych lat.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez Kojotka » 10 paź 2013, o 12:38

Czy w okolicach 3000 zł można kupić coś solidnego i nowoczesnego? Albo inaczej: czy to niepotrzebny wydatek? Bo tyle moglibyśmy w sumie wydać na piekarnik, a zależy nam na dobrym, wielofunkcyjnym sprzęcie.
Kojotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 12:37

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez lexie » 18 paź 2013, o 20:32

Świat i ludzie:) Na przykład taki:Whirlpool AKzM 765 IX kupisz za połowę tej kwoty, a ma wszystkie fajne bajery - 6-ty zmysł, pirolizę i wiele innych.
lexie
 

Re: Jaki piekarnik godzien uwagi?

Postprzez jowitka.b » 24 paź 2013, o 16:15

lexie napisał(a):Świat i ludzie:) Na przykład taki:Whirlpool AKzM 765 IX kupisz za połowę tej kwoty, a ma wszystkie fajne bajery - 6-ty zmysł, pirolizę i wiele innych.


tak dokładnie, za połowę kwoty masz świetny i wielofunkcyjny piekarnik.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]