Jaki prezent na ślub ?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jaki prezent na ślub ?

Postprzez marylkowa123 » 11 lip 2010, o 14:34

Witam, macie może jakieś pomysły, jaki wybrać odpowiedni prezent na ślub przyjaciółki?
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
marylkowa123
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez warey » 11 lip 2010, o 20:28

Zalezy jakie masz na ten cel przeznaczone fundusze. Ja osobiście proponuję tace śniadaniową, pościel lub może album na wspólne zdjęcia. To byłby droższy drobiazg, z którego by korzystali oboje.
warey
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez marylkowa123 » 12 lip 2010, o 18:31

Właśnie najchętniej bym wybrała coś co będą mogli po latach jeszcze powspominac, albo z tego skorzystać. A jakby było ze specjalna dedykacją, to byłoby juz w ogóle super.
marylkowa123
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez madzia1.35 » 12 lip 2010, o 20:16

ja na swój slub dostałam wiele fajnych i praktycznych prezentów jeden z nich to ekspres do kawy moccamaster każdego ranka robi pyszną kawę dzieki specjalnemu filtrowi a do tego ta kawa jest bardzo zdrowa.
madzia1.35
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez warey » 13 lip 2010, o 16:17

Nie wiem, pościel znajdziesz na pewno na allegro lub w jakichś lepszych marketach. znalazłam taką fajną tacę śniadaniową, na której możesz coś wygrawerować.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
warey
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Tasia » 22 lip 2010, o 15:00

Szlafroki z wyszywaną datą ślubu lub datą ślubu itd.
lub wspomniana pościel
Tasia
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 20:00

Ja zawsze daje na prezent pieniądze.
natalia23
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Alenka » 12 paź 2010, o 12:46

Kup im po stylowej parasolce.
Alenka
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez dione » 15 paź 2010, o 11:18

to zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na ten prezent, ja stawiałabym na stylową ramkę cyfrową, w którą wgrasz wspólne zdjęcia jej ze znajomymi, no i oczywiście z małżonkiem np. wydaje mi się, że coś takiego ładnie na półce będzie wyglądać: http://www.wasserman.pl/pl/p/Ramka-cyfr ... DPF07/1559 a przyjaciółka powinna być zadowolona z takiego prezentu
dione
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez skorupka » 19 lip 2011, o 10:43

na ślud swojej przyjaciółce mozesz kupic ksiazke kucharską ,lampe nocną , toster ,mikser, itd zalezy co lubi i czy po slubie np sprowadza sie do nowego mieszkania
skorupka
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez kobitka » 25 lip 2011, o 18:14

Ja odradzam wszystkim dawanie prezentów. Znajomi, z którymi rozmawiałam byli raczej niezadowoleni z większości prezentów, jakie otrzymali. Wiele jest przecież par, które ani nic nie chce dostać do domu, ani tym bardziej jakiegoś stylowego upominku. Niestety dla większości młodych małżeństw najważniejsza jest kasa, dlatego ja zawsze daję pieniądze i na swoim weselu także chcę otrzymać kaskę
kobitka
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez vdero » 12 sie 2011, o 09:30

Jako prezent dla przyjaciółki to raczej coś tańszego, jednak prezent od świadka, brata, czy babci to idealnym prezentem może być urządzenie kuchenne varadero, z pewnością przydatne w kuchni dla młodych, bardzo praktyczne i nowoczesne, to zupełnie co innego niż toster, czy robot kuchenny :)
vdero
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez ewelaska » 23 sie 2011, o 23:17

kobitka napisał(a):Ja odradzam wszystkim dawanie prezentów. Znajomi, z którymi rozmawiałam byli raczej niezadowoleni z większości prezentów, jakie otrzymali. Wiele jest przecież par, które ani nic nie chce dostać do domu, ani tym bardziej jakiegoś stylowego upominku. Niestety dla większości młodych małżeństw najważniejsza jest kasa, dlatego ja zawsze daję pieniądze i na swoim weselu także chcę otrzymać kaskę


Jak najbardziej popieram, młodzi sami mają sobie urządzić dom po swojemu, a nie zastanawiać się co zrobić z niepotrzebnymi klamorami albo czterema żelazkami. Często zamiast podróży poślubnej mają kredyt do spłacenia na głowie, dlatego też najczęściej młode pary potrzebują pieniędzy.
ewelaska
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Kitek » 24 sie 2011, o 12:14

coś oryginalnego :)
niekoniecznie kolejną kuchenkę mikrofalować lub pościel :)
Kitek
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez zlote_runo » 7 wrz 2011, o 20:48

To mało romantyczne ale najlepszym prezentem jest chyba kasa :) nie fiskalna oczywiście :)
zlote_runo
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Anabell » 5 paź 2011, o 12:42

Taca do śniadanek do łóżka to świetna sprawa! A może do tego toster? Np. taki w kolorze soczystej śliwki.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Anabell
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 12:26

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez oOosylwiaoOo » 6 paź 2011, o 20:15

Ja zawsze na wesela daje pieniądze. Ciężko trafić w gust pary młodej:P Nigdy nie wiadomo co im się może przydać:)
Jedni będą zadowoleni z ekspresu do kawy, a inni nie.

Wiem jedno, jak będzie wesele mojej przyjaciółki, to wtedy pomyślę nad jakimś konkretnym prezentem, ponieważ mam być starszą:)
Wtedy będę liczyła na Was dziewczyny :D Bo pomysłów na prezenty za bardzo nie mam:P
oOosylwiaoOo
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Melisa » 9 sty 2012, o 12:24

Ja bym chciała dostać kasę, wiadomo, że na start się każdemu przyda, a po co nam będzie kilka kompletów filiżanek, pościeli czy 5 żelazek..
Melisa
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Hania26 » 10 sty 2012, o 14:12

śliczne te tostery :) jaki prezent dla ślub-hmm, zależy dla kogo . Ja balabym się kupować sprzet agd, z tego wzgledu, ze ktos moglby kupić to samo, a radość z trzech tosterow pewnie jest średnia. Wolalabym postawić na coś bardziej nietuzinkowego, jak np. ręcznie robiona bizuteria ( dla kobiety-dużo fajnych akcesoriow jest w Pakamerze), a dla mężczyzny np. zegarek. Ogólnie jednak mysle, że niezym pomyslem jest zakup bielizny nocnej (dla Kobiet-polecam Kris Line, a dla mężczyzn ładne pidżamy widzialam w Sprongfieldzie ) plus Szlafroczki i komplet pościeli :)
Hania26
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez natajla » 30 sty 2012, o 21:52

Moja przyjaciółka miała 2 lata temu ślub i ja też nie wiedziałam, co im kupić, więc zwyczajnie się spytałam. Powiedziała mi wprost, że chcą robić remont i będą potrzebować kasy. Dałam pieniądze, a żeby jednak mnie "wyjątkowo" pamiętali ;) dałam im śliczny, ale wielgaśny telegram :D teraz "stoi" na komodzie w ich dużym pokoju ;)
natajla
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 01:59

ja bym kupiła(jesli nie mają) ekspres do kawy lub jakieś inne drobne AGD, moze gofrownice,toster lub lampke nocną:)
krecik88
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 1 lut 2012, o 13:46

Wszystko zależy od tego czy młodzi chcą mieć praktyczny czy raczej symboliczny prezent. Jeżeli to drugie,to można spokojnie pomyśleć o biżuterii jako wspaniałym prezencie.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez corinn » 20 lut 2012, o 15:58

Ja też jestem zdania,że warto najpierw się zapytać młodej pary co potrzebują by nie zasypać ich nie przydatnymi rzeczami. Myślę też, że jakiś mini poślubny wypad wypoczynkowy np. na kąpiele winne do Głęboczka też jest dobrym pomysłem. Po takich ślubnych przygotowaniach przyda im się odrobina relaksu.
corinn
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez alasowka » 7 mar 2012, o 12:33

marylkowa123 napisał(a):Witam, macie może jakieś pomysły, jaki wybrać odpowiedni prezent na ślub przyjaciółki?
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Hej, też mam ten problem :/ Chcę aby było to coś wyjątkowego :) Koleżanka poleciła mi sklep internetowy crazyshop i chyba tu coś wybiorę :D Tylko jeszcze nie wiem co.
..........


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
alasowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 12:24

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez tusia25 » 27 mar 2012, o 16:23

z prezentami bym uważała, każdy ma jakiś własny pomysł/pogląd/opinię na temat różnych AGD itp., dlatego jeśli się kogoś dobrze zna i można dyskretnie podpytać czego potrzebują to ok, ale jeśli idziemy do kogoś "mniej nam znanego" najbezpieczniej dać pieniążki:) a swoją drogą ciekawa jestem po ile teraz się daje "na" wesele?? jak myślicie??
tusia25
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]