Jaki suplement na pracę jelit

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Mattt96 » 5 paź 2021, o 10:52

Polecacie jakieś zioła , tabletki , suplementy , lub inne rzeczy , na silne zaparcia ;( z którymi niestety się zmagam od dłuższego czasu .
Dodam , że nadużywałam ogólnodostępnych leków na zaparcia w aptece i czy popełniałam duży błąd ?.
Mattt96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2021, o 07:30

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez xenia_x » 19 paź 2021, o 12:32

verdin :)
xenia_x
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 20:41

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez olicka » 27 paź 2021, o 18:03

Jeśli chodzi o maluszka to najlepszą opcją okazał się dla nas synbiotyk Multilac Baby, jest łatwy w podaniu a wsparcie mikrobiomu jest moim zdaniem bardzo ważne.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Joana » 6 lis 2021, o 22:25

Według mnie najlepiej radzą sobie z zaparciami czopki evaqu bambini. Naturalne, bezpieczne i szybkie w działaniu. Jest również wersja dla dorosłych
Joana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 paź 2020, o 11:45

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez deszczoowa » 30 lis 2021, o 21:26

Ja mogę polecić Narum Fast, to bardzo dobrej jakości probiotyk, który bardzo dobrze się sprawdza właśnie na jelitowe problemy. :) Ogółem każdy probiotyk na pewno dobrze wpłynie na jelita.
deszczoowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 lis 2021, o 21:25

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Allie » 10 gru 2021, o 11:52

Hej kobietki, przychodzę z dosyć problematyczną sprawą, mianowicie chciałam zapytać co polecacie na zaparcia? Co Wam osobiście pomogło? Od kilku dni mam duże problemy w toalecie, czytam różne fora, próbowałam śliwek, kapusty kiszonej, herbaty, siemienia lnianego, niestety bez rezultatów. Czy środki przeczyszczające według Was faktycznie będą najlepszym rozwiązaniem?
No i czy stosowałyście te zioła na pracę jelit https://kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/ ? Pytam się bo czytałam o nich pozytywne opinie i zastanawiam się czy nie zamówić. A wolę się dopytać bo nie należą do najtańszych.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Lizafronkowska » 11 gru 2021, o 10:25

A na co może wskazywać ból brzucha po kiszonej kapuście i śliwkach. Wrzody?
Lizafronkowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2021, o 10:19

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Magda96pl » 20 gru 2021, o 21:45

Allie napisał(a):Hej kobietki, przychodzę z dosyć problematyczną sprawą, mianowicie chciałam zapytać co polecacie na zaparcia? Co Wam osobiście pomogło? Od kilku dni mam duże problemy w toalecie, czytam różne fora, próbowałam śliwek, kapusty kiszonej, herbaty, siemienia lnianego, niestety bez rezultatów. Czy środki przeczyszczające według Was faktycznie będą najlepszym rozwiązaniem?
No i czy stosowałyście te zioła na pracę jelit https://kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/ ? Pytam się bo czytałam o nich pozytywne opinie i zastanawiam się czy nie zamówić. A wolę się dopytać bo nie należą do najtańszych.


Hejj, dołączam się pytania . Włączę z zaparciem i nie mogę sobie poradzić , długie posiedzenia w toalecie bez skutku :( . Sproboj też owsianke z mlekiem i dużo wody , I ew błonnik i też probiotyk, może u Ciebie będą skuteczne bo u mnie dużo zawodzi:( ,byłam u lekarza robiłam podstawie badania weszły dobre, jama brzuszna również. Nie powinno się brać długo tabletek przeczyszczajacych bo to tylko pogłebia problem , ale ja niestety stosuje bo jakoś trzeba to zrobić, też nie mam pomysłu. Czasami pomaga mi radirex max, lub czopek ale nie zawsze, ostatnio chciałam zrobić próbę bez wspomagaczy , za nic w świecie. A Ty jakieś suplementy stosujesz?
Magda96pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lis 2021, o 18:14

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Magda96pl » 20 gru 2021, o 22:20

Magda96pl napisał(a):
Allie napisał(a):Hej kobietki, przychodzę z dosyć problematyczną sprawą, mianowicie chciałam zapytać co polecacie na zaparcia? Co Wam osobiście pomogło? Od kilku dni mam duże problemy w toalecie, czytam różne fora, próbowałam śliwek, kapusty kiszonej, herbaty, siemienia lnianego, niestety bez rezultatów. Czy środki przeczyszczające według Was faktycznie będą najlepszym rozwiązaniem?
No i czy stosowałyście te zioła na pracę jelit https://kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/ ? Pytam się bo czytałam o nich pozytywne opinie i zastanawiam się czy nie zamówić. A wolę się dopytać bo nie należą do najtańszych.


Hejj, dołączam się pytania . Walcze z zaparciem i nie mogę sobie poradzić , długie posiedzenia w toalecie bez skutku :( . Spróbuj też owsianke z mlekiem i dużo wody , I ew błonnik i też probiotyk, może u Ciebie będą skuteczne bo u mnie dużo zawodzi:( ,byłam u lekarza robiłam podstawie badania weszły dobre, jama brzuszna również. Nie powinno się brać długo tabletek przeczyszczajacych bo to tylko pogłebia problem , ale ja niestety stosuje bo jakoś trzeba to zrobić, też nie mam pomysłu. Czasami pomaga mi radirex max, lub czopek ale nie zawsze, ostatnio chciałam zrobić próbę bez wspomagaczy , za nic w świecie. A Ty jakieś suplementy stosujesz?
Magda96pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lis 2021, o 18:14

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez adinamalotowa » 26 gru 2021, o 12:19

A znacie jakieś zioła (poza miętą), które mogą być pomocne?
adinamalotowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 gru 2021, o 12:18

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Mattt96 » 26 gru 2021, o 22:09

adinamalotowa napisał(a):A znacie jakieś zioła (poza miętą), które mogą być pomocne?


Ale potrzebujesz na poprawienie pracy jelit , czy typowo na przeczyszczenie ? :)
Mattt96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2021, o 07:30

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez vilma.zulauf » 11 lut 2022, o 17:19

Suplementacja L-karnityną jest szczególnie polecana u sportowców ze względu na to, że nadmierny wysiłek sprzyja powstawaniu jej niedoborów. Dlatego w czasie wzmożonych treningów zaleca się przyjmowanie ok. 3 gramów dziennie tej substancji.


___________________________________
L-karnityna – właściwości, działanie i rola w organizmie
Avatar użytkownika
vilma.zulauf
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2022, o 17:17
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez alinahelska » 16 lut 2022, o 10:28

U mnie za "Suplement" na jelita wystarczy kefir i kapusta kiszona. Oczywiście niejednocześnie:)
alinahelska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 10:25

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Danka » 27 cze 2022, o 17:50

czasem cięzko dobrac odpowiedni suplement. Gdy moja córka miała ok lar cierpiała na zaparcia. Próbowalismy i domowych sposobów i suplementów, i nic nie pomagało skutecznie.
Koleżnka, któa pracuje w aptece powiedziała mi o czopkach musujących na zaparcia. Kupiłam i rzeczywiście okazały się bardzo skuteczne. Działają do kilkunastu minut po aplikacji - szybko, ale nie gwałtownie. Są bezpieczne i naturalne. Dzieki nim problemy z zaparciami skończyły się
Danka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 17:45

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Ramonesca » 30 cze 2022, o 16:17

Mattt96 napisał(a):Polecacie jakieś zioła , tabletki , suplementy , lub inne rzeczy , na silne zaparcia ;( z którymi niestety się zmagam od dłuższego czasu .
Dodam , że nadużywałam ogólnodostępnych leków na zaparcia w aptece i czy popełniałam duży błąd ?.


Tak, nie wolno nadużywać żadnych leków. ;) Brane nawet od czasu do czasu rozregulowują pracę jelit. Najlepiej zapobiegać. Unikaj tego, co Ci szkodzi. Polecam Colon c. Pomaga, ale osobiście nie lubię go pić.
Ramonesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2022, o 21:21

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez AKrol » 1 lip 2022, o 12:35

To prawda, zaparcia bywają uciążliwe, i niestety czasami zmiana diety, a nawet probiotyki nie przynosza od razu efektu. Co jakiś czas zdarza mi się taka sytuacja i wtedy stosuję czopki eva qu. Mam je sprawdzone już od czasu gdy byłam w ciąży. Efekt szybki i niezawodny, ale bez gwałtownych reakcji. Czopki bezpieczne, nie uzależniają. Warto je mieć w apteczce.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Jaki suplement na pracę jelit

Postprzez Tama » 17 sty 2023, o 20:28

AKrol napisał(a):To prawda, zaparcia bywają uciążliwe, i niestety czasami zmiana diety, a nawet probiotyki nie przynosza od razu efektu. Co jakiś czas zdarza mi się taka sytuacja i wtedy stosuję czopki eva qu. Mam je sprawdzone już od czasu gdy byłam w ciąży. Efekt szybki i niezawodny, ale bez gwałtownych reakcji. Czopki bezpieczne, nie uzależniają. Warto je mieć w apteczce.


Też znam te czopki są rzeczywiście są rewelacyjne. Działają bardzo skutecznie i pomagają pozbyć się problemu z zaparciami
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]