Jaki telefon?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Jaki telefon?

Postprzez AnneMarie » 28 paź 2018, o 17:38

Nie wiem jak to się dzieje, ale moje telefony żyją niezwykle krótko. Nie chcę się już męczyć po dwa lata z operatorami. Chciałabym mieć w miarę sprawny, ładny telefon, ale ceny są zabójcze. Teraz rzuciła mi się w oczy reklama Meizu, ale przyznaję, że pierwsze słyszę... Ma ktoś doświadczenia z tą marką i mógłby się wypowiedzieć?
AnneMarie
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 12:38

Re: Jaki telefon?

Postprzez Jamelia » 28 paź 2018, o 19:43

Nie słyszałam o tej marce niestety ale może coś podpowiem, mi do tej pory telefony zaraz po roku użytkowania zaczynały szwankować. Teraz mam Huawei już prawie dwa lata i nie mogę narzekać. W styczniu kończy mi sie umowa i myślę że weznę tą samą markę bo jako jedyna mnie mile zaskoczyła.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jaki telefon?

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 01:28

Jeśli chodzi o mnie... cóż, do tej pory miałam Sony, ale średnio jestem z nich zadowolona, więc zmieniłam na Nokię. Są ładne, trzeba przyznać. Natomiast co do tego Meizu - wydaje mi się, że widziałam jeden taki telefon w akcji. Czerwony, co to miał drugi, mniejszy wyświetlacz? Gadżet może i niepotrzebny (choć właśnie takie gadżety lubi moja przyjaciółka :roll:) ale za to fajnie widać było, jak wyjdzie zdjęcie, jeśli robisz sobie selfie.
Więcej marek nie miałam - chyba, że mówimy o klapkach. ;)
Czy wy też do nich tęsknicie?
Avatar użytkownika
potockarose89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 00:59

Re: Jaki telefon?

Postprzez potockarose89 » 31 paź 2018, o 21:04

BTW Przypomniałam sobie, jaki telefon ma moja przyjaciółka (no dobra, zapytałam ją, bo nie pamiętałam sama :D). To właśnie Meizu Pro 7. :) I naprawdę podoba mi się to, że ma czerwony wyświetlacz do czerwonego koloru obudowy. :D
Avatar użytkownika
potockarose89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2018, o 00:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]