Jaki zlew wybrać do kuchni w stylu industrialnym?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Jaki zlew wybrać do kuchni w stylu industrialnym?

Postprzez rogatka » 24 kwi 2023, o 16:59

Urządzam kuchnię w stylu industrialnym i szukam zlewu, który będzie pasował do tego wystroju. Czy ktoś może polecić jakiś model? Widziałam na stronie sklepu Disan dużo fajnych propozycji, ale nie wiem, który wybrać. Będę wdzięczna za pomoc!
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Jaki zlew wybrać do kuchni w stylu industrialnym?

Postprzez Aurinrad » 12 maja 2023, o 22:01

Remontujemy naszą kuchnię i też chcemy mieć nowy zlew. Co powiecie na kamień? Są piękne. W jaki sposób o niego dbać? A może ze stali nierdzewnej? Co jest lepsze.
Aurinrad
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 maja 2023, o 21:59

Re: Jaki zlew wybrać do kuchni w stylu industrialnym?

Postprzez Kajin » 14 maja 2023, o 22:08

Aurinrad napisał(a):Remontujemy naszą kuchnię i też chcemy mieć nowy zlew. Co powiecie na kamień? Są piękne. W jaki sposób o niego dbać? A może ze stali nierdzewnej? Co jest lepsze.

Kamień jest bardzo pięknym zlewem. Nie porównywałabym go nawet do stali nierdzewnej, jest bardzo łatwy w pielęgnacji, ale cena takich zlewozmywaków jest wyższa. Można zobaczyć Najlepsze rankingi produktów którzy producenci są popularni wśród klientów, porównać ceny i można wybierać.
Kajin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2023, o 22:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników