Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez piper » 30 wrz 2012, o 12:47

Jakie buty najczęściej kupujecie swoim dzieciom? Czy są to znane marki czy może wybór to opcja ekonomiczna? Zastanawiam się, czy jest sens inwestować w but za 150-300zł, bo ile w tym bucie dziecko pochodzi?
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Blanka07 » 1 paź 2012, o 14:50

Kupuje w sportowym sklepie min I np zawsze wieksze na lato bo szybciej dzieciom latem stopki rosna, Ostatnio kupilam za kostke dla starszego synka adidasy poltora numeru wieksze ( ma 4 i pol roku) w maju to dopiero teraz sa juz na styk, Tak wiec pol roku nosi te buty.
Mlodszy synek ma 2 lata ale jemu buty tak max na 3 mies bo nozka szybciej urosla.
Tak ze w zaleznosci mysle od wieku jak dziecku stopka rosnie warto inwestowac.
Ogolnie jesli chodzi o buty dzieciom jestem za tym zeby nosily dobre buty bo jednka stopki ksztaltuje sie i duzo biegaja wiec musza miec wygodne buty.
Blanka07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 02:09

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez ona-3-slask » 1 paź 2012, o 19:14

ja na targu kupuje,w takich sklepach zwykłych

jak byłam na bilansie z moja 4l corką lek dała skier do poradni wad postawy bo troche sie garbi
pozatym powiedfziała ze ma ..płaskostopie
i ze buty złe
ja pytam-a jakie maja byc?
ona-z atestem ,a takie kosztuja z 5x drozej

jak pytaałm znajome jakie buty kupuja swoim
ti nowiły ze napewno nie za sto zł bo takiemu dziecku szybko stopa rosnie
but na jeden sezon
a moja jeszcze niszczy przody zawsze stare
ui ja mam dac ponad 100zł zeby były na chwile?>
choc jak tez drozszy to i dovra jakosc buta'
ale..na 1 sezon
czy jest sens?>
a do poradni wad postawy ide teraz w czw
ciekawe co powie
czy mnie opie..za takie buty
ale na "platfusa" sa wkładki

zobaczymy
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Armigor » 2 paź 2012, o 16:41

Ja jeżeli cię nie stać na droższe obowie proponuje żeby dziecko jak najwiecej chodziło na boso w ten sposób formuje sie stopka Miomo ze dziecku szybko rosną nóżki nie powinno sie kupować bucikow zaduzych u dziecka ważna jest wkladka powinna byc profilowana gdyż dziecka stopka ma jeszcze sporo tłuszczu i żeby poprawnie wszystko sie ponaciagalo ważne jest odpowiednie ułożenie nóżki w buciku ,równie dobrze można kupić tanie buciki i dokupić wkładki w aptece.
Ja bardzo lubię buciki ecco ale kupuje wszystkie jakie mi sie podobają oryginalne i zwykle :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez aga.ta » 11 paź 2012, o 16:48

przekonana przez siostrę kupiłam zimowe buty w sklepie Tchibo (z kawą, ;)) - są lekkie, ładne, zdecydowanie lepiej wykonane, niż takie z ccc, tańsze (79,99), i z gwarancją na 2 lata (zakładając, że tyle będą używane.... ). fajne jest to, że do butów można kupić wkładki, gdy są odrobinę za duże, i wyjąć je, jak stopa urośnie.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez ona-3-slask » 13 paź 2012, o 10:41

ja wczoraj kupiłam buty corkom na zime
starszej za 59,99 a młodszej za 79,99
ale tym razem nie patrzyłam na cene zeby były jak najtansze
pani ze sklepu pomogła odp dobrac
mysle ze beda im słzucyc przez te zime,za duzych nie kupowałam bo nie ma co dziecku na wyrost kupowac
mają twardą podeszwe,potrzymuja w kostce

kupiłam tez jakis spray-zapomn,.jak to sie nazywa-do butow..mam pryskac z odl 20cm
na pudełku z butow pisze
delfin obuwie
a sklep artelo

hah nawet niewiedziałm jak sie ten sklep nazywał
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez abraska » 17 paź 2012, o 11:51

Ja polecam buty z Bartka. Są odpowiednie dla małych dzieci. Niestety cena to ok 200zł za parę. U nas się doskonale sprawdzają. Dziecko nie chce innych bucików - np droższych Ecco. W bartkach mam pewność, że buty mają odpowiednie atesty i są właściwie zaprojektowane - wyprofilowane. Niemniej zawsze kupujemy ok rozmiar większe.

BAJKI DLA DZIECI - super bajki online | IMIONA DLA DZIECI - baza imion
abraska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 11:34

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez pomcia » 19 paź 2012, o 09:44

Dobry but niestety trochę kosztuje, co nie oznacza, że nie można kupić bucików taniej. Nie ma problemu jeśli dziecko ma stopy zdrowe. Ale już w przypadku problemu, buciki są niestety sporo droższe. Jeśli nie boicie się kupować na aukcjach to polecam tego sprzedającego http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14754815 głównie ze względu za fachową obsługę. A z bucików to może np. Mrugała?
pomcia
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez ona-3-slask » 22 paź 2012, o 17:59

abraska napisał(a):Ja polecam buty z Bartka. Są odpowiednie dla małych dzieci. Niestety cena to ok 200zł za parę. U nas się doskonale sprawdzają. Dziecko nie chce innych bucików - np droższych Ecco. W bartkach mam pewność, że buty mają odpowiednie atesty i są właściwie zaprojektowane - wyprofilowane. Niemniej zawsze kupujemy ok rozmiar większe.


co?200 za pare?
o nie no,takich to bym nie kupiła
za drogie jak dla mnie
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 07:57

orginalnych nie kupuje
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez kropka12 » 26 paź 2012, o 22:34

Kwestia rodzaju butów, pierwsze prawdziwe buty synkowi kupiłam w Bartku, skórzane. Chodził w nich przez 9 miesięcy, koszt 170 PLN
Teraz na zimę kupuje mu tańsze, bo zima za bardzo i tak w nich biegać nie będzie, ważne żeby mu w nich ciepło było
kropka12
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez athe » 27 paź 2012, o 23:00

Ja też oryginalnych nie kupuje, bo niestety ale nie stać mnie na to. Oczywiście dziś to wszystko kosztuje i lepiej jest dziecku kupić fajne i praktyczne żeby miał na dłużej ale dziecko tak szybko rośnie że nie zawsze się da. Więc to kwestia gustu tak na prawdę. Ja szukam opinii bardzo często na temat co warto kupować dziecku a co nie tutaj: http://mnz.pl
athe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 20:20

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Armigor » 28 paź 2012, o 22:20

elzbieta45 napisał(a):orginalnych nie kupuje



W zależności co ktoś ma na mysli mówiąc oryginalne bo buty typu adidas nike itp to dla mnie zwykle buty sportowe a za oryginał uznaje buciki o innym wzorze odbiegajace od masówki a najważniejsza jest dla mnie wkladka
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez niemilutka » 29 paź 2012, o 22:36

Ja przekonałam się do zakupów na Allegro. Moja mama zaczęła kupować tam buty dla mojej córeczki. Głównie Ecco. Kupowała zawsze w granicach ok 100 zł, a buty były zawsze jak nowe. Sama kupuję jej nowe jedynie kapcie i jakieś fajniejsze adidasy a te markowe i tak dla dziecka są w cenie ok 100 zł.
niemilutka
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez pozytywka01 » 30 paź 2012, o 18:39

Czy są to znane marki czy może wybór to opcja ekonomiczna?

Zwykle staram się znaleźć złoty środek czyli kupić takie buty, które nie zrujnują nam budżetu ale też omijam tanią chińszczyznę, bo jednak dobry but ma wpływ na rozwój dziecka. Oczywiście nie jest to łatwe, ale się da. Jest kilku producentów, którzy robią przyzwoitej jakości buty za rozsądną cenę, trzeba tylko poszukać. W tym roku na przykład kupiłam małemu buty Hi-Tec na jesień i wczesną zimę. Co prawda nie są ocieplane, ale przynajmniej nie przemakają jak pada deszcz i są na tyle ciepłe, że jeszcze może w nich spokojnie chodzić.
pozytywka01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 18:28

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez dobroslawa » 31 paź 2012, o 08:00

Zwykle kupuję niedrogie buciki, rozmiar większe,żeby nie gniotły dziecka w cieplejszej skarpetce, oczywiście z profilowaną wkładką. Po dmu córeczka latem biegaa boso, a obecnie kupiłam jej filcowe kapciuszki pasowane do stópki. Nie rozstaje się z nimi, zdejmuję je jej, jak już zaśnie.
dobroslawa
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez piper » 11 gru 2012, o 22:29

A myślałam, że Hitec to ma tylko buty dla większych dzieci i dorosłych. Zawsze kojarzyły mi się z butami technicznymi, trekkingi itp. No właśnie jak tu sobie poradzić, skoro - z jednej strony kryzys z drugiej but, to but i powinien być dobrej, bardzo dobrej jakości...
200zł za parę, to luuz... widziałam droższe. np te na zimę:
http://allegro.pl/geox-bianca-gore-tex- ... 56516.html
ładne ale...
A z fajnych butów -super fit.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Armigor » 14 gru 2012, o 22:52

piper napisał(a):A myślałam, że Hitec to ma tylko buty dla większych dzieci i dorosłych. Zawsze kojarzyły mi się z butami technicznymi, trekkingi itp. No właśnie jak tu sobie poradzić, skoro - z jednej strony kryzys z drugiej but, to but i powinien być dobrej, bardzo dobrej jakości...
200zł za parę, to luuz... widziałam droższe. np te na zimę:
http://allegro.pl/geox-bianca-gore-tex- ... 56516.html
ładne ale...
A z fajnych butów -super fit.



Buty z linka naprawdę są rewelacyjne mam takie dla siebie moi chłopcy mają podobne o innym kolorze i zaczepach jednak Hitec to dla mnie porażka zniszczyłam sobie spodnie bo puściły zielony kolor więc wcale nie tanie spodnie i skarpetki razem z butami poszły do śmieci
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez apollo » 17 wrz 2013, o 10:12

Tanie i trwałe ;-) Te niżej kosztowały 15 zł w sieci, a synek przetrwał w nich cały rok ;-)

Obrazek
apollo
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Sylwia71 » 17 wrz 2013, o 14:27

ja rowniez nie kupuje drogich butow dla corci - gora do 100 zl (na zime) nam dobrze sluza te z ccc, a te buciki za 15 zl to sie nazywa okazja i posiadanie nosa do aukcji internetowych :)
Sylwia71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:18

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez apollo » 18 wrz 2013, o 09:54

To żadna aukcja internetowa, zobacz - SPAM Ja te buty kupiłam w regularnej cenie, w sklepie internetowym ;-)

Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, o 10:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować, jeżeli ktoś jest zainteresowany, zawsze można wysłac pw
apollo
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez tusia25 » 2 paź 2013, o 00:04

ja roznie, najczesciej kupuje markowe ale uzywane na allegro, z bartka chyba najczesciej
tusia25
 

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Jolka31 » 5 paź 2013, o 21:49

Chyba wszystko zależy od tego ile na prawdę chcesz wydać na coś co będzie pasowało kilka miesięcy na szybko rosnącą nóżkę :/ Znajomy odkąd pamiętam kupował i kupuje dzieciakowi pumki i inne tego typu buciki -bo o dzieciaka trzeba dbać... wg mnie chore, tak samo o niego dba kupując buciki za 50 zł ;)

FORUM DLA MAM wystawione na sprzedaż! Zostań nową właścicielką!

allegro.pl/forum-internetowe-forumdlamam-pl-phpbb3-i4387220130.html
Avatar użytkownika
Jolka31
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 00:08

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez Lapia » 6 paź 2013, o 00:09

Ja przeważnie kupuję nowe, choć czasem mała zdziera po swojej starszej o rok kuzynce. Faktycznie dzieci bardzo szybko wyrastają, więc nie ma co szaleć, ale czasem warto trochę więcej przeznaczyć na buciki, szczególnie jeśli dziecko ma problemy z chodzeniem itp. i nie w każdych butach może chodzić.

Masz problem z komputerem? Serwis laptopów Warszawa na pewno pomoże. :)
Avatar użytkownika
Lapia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 paź 2013, o 07:13

Re: Jakie buty kupujecie swoim dzieciom?

Postprzez crazzz » 2 gru 2013, o 15:31

a ja wlasnie kupuje drozsze buty bo z doswiadczenia wiem ze starczaja na dluzej a wiadomo jak dzieci potrzfia szybko niszczyc takie rzeczy. moje ostatnie znalezisko to sklep SPAM. jest tam sporo dobrych marek szczegolnie dla dzieci

Ostatnio edytowano 2 gru 2013, o 15:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
crazzz
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]