Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez asap » 18 lis 2012, o 18:37

Jola123 ta sukienka jest świetna ale skasowali Ci adres strony, mozesz napisac mi na priv skad ja masz?:)
Ja osobiscie nie lubie "normalnych" sklepów - musisz czekac w kolejce do przymierzalni, potem elektryzuja Ci sie wlosy,a nie daj Boze niech to bedzie zima i miej na sobie kilka wartsw - ohyda ;)
Mam kilka sklepow w ktorych kupuje czesto i z satysfakcja, juz pisalam w ostatnim wątku o Internetowych sklepach. Moje ostatnie odkrycie to Swetrowo.pl - ładnie, tanio i wygodnie, kupiłam od razu kilka rzeczy, a na mikolajki czeka mnie kolejna paczka, tym razem dla faceta:)
Oczywiscie to jeden z wielu, aczkolwiek ze wzgledu na pogode i nadchodzace chlody, ten odwiedzam teraz coraz czesciej:)
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez ada055 » 31 mar 2013, o 19:23

wybacz ale te sukienki sa straszne i widac ze slaba jakosc uszycia...jesli chcesz miec ladna sukienke i co najwazniejsze wytrzymalą to polecam z firmy Aldra.. wpisz sobie na allegro w wyszukiwarce. a jesli chodzi o inne ubrania to staram sie unikac chinczykow...bo szkoda kasy na ubrania co sie rozwala po tygodniu...
ada055
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2013, o 18:45

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez agnieszka.ch » 20 maja 2013, o 13:37

Zawsze się bałam kupowania przez internet ,ostatnio jednak zaczęłam kupować odzież używaną, wole dać taniej ale za to ciuch jest markowy i dobrych gatunków , i przez przypadek na Fb natrafiłam na konto użytkownika allegro koyote-k1, tanie ciuchy a dobre marki i ceny , a wy macie jakiś fajnych co polecicie ?
SPAM

Ostatnio edytowano 20 maja 2013, o 14:48 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: i przez przypadek trafiłam na swoje aukcje ;)
agnieszka.ch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 13:16

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez hot.n.cold » 25 maja 2013, o 12:35

Ja kupuje sukienki, koszule, dodatki (praca wymaga eleganckiego stroju) NİGDY nie kupuje butow gdyz moj rozmiar jest trudny do ustalenia... kazdy sklep inna rozmiarowka! Czasem 40 czasem 41. Ciezko dobrac mi buty. korzystam z zagranicznych firm (mieszkam za granica) mam kilka sprawdzonych sklepow z polecenia.
polecam wam stronke aliexpress.com
Sa to rzcezy chinskie ale ja wychodze z zalozenia ze w tej chwili wszystko jest chinskie wiec nie odtraca mnie to a mozna tam znalesc naprawde rewelacyjne rzeczy w jeszcze lepszych cenach (bardzo czesto jest dostepna opcja darmowego transportu - trwa to dosc dlugo ale po co placic za transport jeszcze raz tyle ile wynosi koszt towaru)
Kupilam tam kilka sukienek, dodatki do makijazu typu pendzle itp dodatki do domu min stickery na sciane. Dzieciaki byly wniebowziete!
hot.n.cold
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 10:26

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez dylsien » 18 cze 2013, o 12:36

Najczęściej szukam seksownej bielizny i ciekawych kostiumów na przykład: SPAM

Ostatnio edytowano 18 cze 2013, o 14:49 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
dylsien
 

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez Emcia » 18 cze 2013, o 15:02

Kupuję przez internet głównie luźne sukienki/tuniki, żeby potem się nie okazało, że coś źle leży. :) Albo jakieś ciekawe rajstopy w moim rozmiarze.
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez julka984 » 19 cze 2013, o 15:35

ja jestem fanką szukania torebek w Internecie, można znaleźć tam takie cudeńka :-)
julka984
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 10:37

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez Gorzka » 20 cze 2013, o 02:38

Ja lubie kupować buty! Przedewszystkim są tańsze;) Fajne i tanie buty znajduje zazwyczaj tu SPAM, ale też szperam po innych sklepach ;) Jeszcze ani razu nie zawiodłam sie na kupowaniu w internecie wiec działam dalej ;)

Ostatnio edytowano 21 cze 2013, o 18:18 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Gorzka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 12:14

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez Carina » 20 cze 2013, o 08:11

ja osobiscie mialam watpliwosci do kupowania w necie...bo jednak co przymierzenie to przymierzenie i wtedy ma sie pewnosc.
Ale namowila mnie kol. i od tamtej pory sie przekonałam.duża to wygoda i oszczednosc czasu.jednak ze sklepow tez korzystam :p
A co kupuje? To zależy prezenty typu zabawki, gorsety, sukienki...nie kupuje butow bo sie przejechala z numeracją...

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Jakie ciuszki kupujecie najczęściej w internecie?

Postprzez Basia1994 » 20 cze 2013, o 14:46

Ja praktycznie wszystko, prócz leków i żywności ;) :piesek
Basia1994
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]