Jakie nieduże autko kupić?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez OlaMaKota » 1 lis 2020, o 20:57

Z doświadczenia wiem, że dobrze się sprawdza swift. Też zależy gdzie będziesz nim jeździć i do czego jest potrzebne. Jako miejski samochód swift najlepiej daje radę, z tańszych może być peugeot 206 lub 206. W serwisie motoryzacyjnym MOTOCAINA widziałam bardzo dobre zestawienie najlepszych samochodów dla kobiet, przygotowane na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród kobiet. Pamiętam że swift dobrą wysoką pozycję tam zajmuje.
OlaMaKota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 paź 2020, o 12:23

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez Kameliaa » 29 lis 2020, o 12:55

kaszmirka napisał(a):Dla mnie marka Mini jest ok, sama mam już kilka lat Mini Pacemana, kupowałam w Warszawskim salonie Bawaria Motors Mini nz Czerniakowskiej. Polecam, super salon, mają tu dobre ceny, super handlowców, nawet ich wybrali dealerem tej marki


Nie wszystkie MINI są małe :) Ja byłam zaskoczona jak pojemny jest np. Countryman. Ale faktycznie ja szukałam małego auta to w wakacje w Bawarii, ale w Jankach testowałam Mini Hatch, łooo, jak to jeździ :)
Także, jak ktoś się zastanawia nad czymś małym, to polecam Mini.
Kameliaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 21:09

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez ViciWiki » 4 sie 2021, o 14:20

mi z maluszków podoba się lupo, z ciut droższych to fiat 500 ;)
ViciWiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:17

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez ellena » 27 gru 2021, o 20:59

Każdy ma inny gust, więc trudno jest komuś narzucić jakie auto ma kupić, natomiast, jak już będziemy mieć ten upragniony samochód, to warto używać odpowiednie kosmetyki samochodowe Dzięki nim, nasz samochód będzie zawsze zadbany, to jest bardzo istotna sprawa.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez miniak » 29 gru 2021, o 01:07

W tym roku kupiliśmy w warszawskim salonie MMCars na al Jerozolimskich Suzuki Swift. Polecam salon fajna , fachowa obsługa, a auto klasa. Mają tu auta używane także w dobrych cenach
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez Kosiontko93 » 12 sty 2022, o 09:28

Najlepiej takie, które najbardziej Ci się podoba w ramach budżetu jakim dysponujesz ; )
Kosiontko93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sty 2022, o 09:02

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez adelle62 » 20 sty 2022, o 14:05

Też się zastanawiam nad nowym samochodem, ponieważ stare już nadaje się na złom. Zależy mi na aucie, które świetnie sprawdza się do jazdy po mieście. Myślałam nad marką peugeot, ale muszę jeszcze rozejrzeć się za konkretnymi modelami.

Avatar użytkownika
adelle62
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sty 2022, o 13:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez Lucy.Wu » 3 lut 2022, o 14:47

My mamy Tiyote Yaris i bardzo ją lubimy. Wygodna i mało awaryjna :)
Lucy.Wu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 lut 2022, o 14:07

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez majkusia » 30 mar 2022, o 12:03

Ja kupilam auto w salonie mm cars chcialam uzywane ale ostatecznie zdecydowalismy sie na nowe. W sumie jestem zadowolona bo nigdy nówki nie mialam a to jest przygotowane specjalnie dla mnie i podemnie :)
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Jakie nieduże autko kupić?

Postprzez kobietawielepiej » 20 maja 2022, o 14:32

Wybór marki zależy od Twoich preferencji i potrzeb natomiast ja Ci mogę polecić bardzo przydatne narzędzie do sprawdzenia wiarygodności informacji pozyskanych od sprzedawcy, a być może dowiedzeniu się o jakieś ukrytej wadzie o której sprzedawca nie chciał mówić. O numerze VIN pewnie każdy słyszał, ale nie każdy wie ile można dzięki niemu zdobyć informacji. Tutaj możesz sobie wszystko dokładnie poczytać i wypróbować https://sprawdz.vin/dekoder-vin-checker/ Byłam w szoku, że coś takiego jest zupełnie za darmo. Bardzo pomocne narzędzie i łatwe w użyciu.
kobietawielepiej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 maja 2022, o 21:04
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron