Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez zagubiona1979 » 27 mar 2013, o 23:49

Hej dziewczyny jakie polecacie podkłady do cery bardzo suchej.
zagubiona1979
 

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 28 mar 2013, o 10:40

Ja mam mieszaną ale dobre są z Soraya.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez helenka814 » 30 mar 2013, o 11:05

Obrazek
używam tego i bardzo dobrze sie sprawdza :) mam skórę suchą i zaczerwienioną.
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Katia » 31 mar 2013, o 22:41

Ja polecam podkłady do każdej cery, do suchej też. Ja dodatkowo cierpię na trądzik różowaty i tylko te podkłady łagodzą moje dolegliwości.
Obrazek

Ostatnio edytowano 26 lip 2013, o 11:53 przez 456, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Proszę używać opcji img

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Susaneczka » 1 kwi 2013, o 00:37

Obrazek
<- aktualnie używam tego, ale polecam przy nim używać peelingu enzymatycznego bo potrafi podkreślać suche skórki
a latem
Obrazek
<- jest lekki i na prawdę w lato niezastąpiony.
Oczywiście podstawą jest nawilżanie, nie powinnaś raczej używać klasycznych peelingów szczególnie tych naturalnych np. z pestek truskawek czy avocado ponieważ mają ostre krawędzie i tylko pogłębią problem suchych skórek.
Podstawą jest nawilżanie. Oczywiście. :)

Ostatnio edytowano 26 lip 2013, o 11:55 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę używać opcji: [img]link[/img]

Avatar użytkownika
Susaneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2013, o 03:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez grosik » 21 lis 2013, o 01:24

Podkłady, jak podkłady - ja akurat używam zwykłych, nie żadnych specjalnych do suchej cery (a moja cera jest po prostu sucha, jak pieprz). według mnie ważne jest to, co pod podkładem. I w moim przypadku jest to tania, a dobra baza silikonowa przeznaczona dla cery suchej i bardzo suchej Soraya.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
grosik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 01:19

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Sabina233 » 4 gru 2013, o 12:10

Ja używam podkładu Dermiki z serii True Magiq anti age. Jest to fluid kryjący i pielegnujacy z diamentami i kwasem hialuronowym. Dla mojej cery ten podkład to prawdziwy ideał. Bardzo dobrze ukrywa wszystkie moje niedoskonałości. Cera jest bardzo gładka, matowa i wyglada bardzo naturalnie. Absolutnie nie wysusza, a dzięki temu, że zawiera kwas hialuronowy to nawilża i działa przeciwzmarszczkowo, więc dla suchej cery jest jak najbardziej odpowiedni :).
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sabina233
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 11:42

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez misiapysia » 15 lut 2014, o 20:33

a moze zeby nie obciazac zbyt mocno cery uzyj jakiegos kremu bb lub cc? na pewno sa o wiele lżejsze od normalnego podkladu i pielegnuja skore
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Theila » 16 lut 2014, o 11:39

Ja postawilam niedawno na Cashmere Make-up 12h i jest świetny. Mam suchą skórę i dla mnie jest świetny.

Obrazek

Mam też ich bazę wygładzającą i nie zamieniłabym się na nic innego

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Gumkadowlosow » 17 lut 2014, o 14:19

najlepiej przede wsytkim uzyc dobrego, nawilżającego kremu jako bazę. potem podkład nie musi byc hipernawilżający. ja mam suchą skórę, używam aptecznego Pharmaceris i jest ok :D
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez mirka1025 » 27 lut 2014, o 18:32

mam ten sam problem i zgadzam się z gumkadowlosow- ważna jest pielęgnacja. Peelingi raz w tygodniu, dobry krem nawilżający (lub olejek na noc), bazy nie używam, bo zatyka mi pory i nie pozwala podkładowi stopić się skórą przez co odstaja mi takie suche skórki (ech;)). Dlatego używam kremu BB i pudru Boujours (jakoś tak;)) Efekt- naprawdę świetny jak na moją cerę;D Czasem w lepsze dni nakładam podkład Boujours 123 cośtam;) To najlepszy podkład jaki miałam do tej pory. Łącznie z Pharmaceris.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez misiapysia » 4 mar 2014, o 14:41

uwazam, ze nie ma co szukac podkladu nawilzajacego, bo trzeba po prostu zadbac o odpowiednia pielegnacje skory, peelingi, dokladne zmywanie makijazu, odpowiednie nawilzanie. z podkladow nawilzajacych kojarze bourjois healthy mix, ktory byl reklamowany jako podklad o wlasciwosciach nawilzajacych ( uzywalam go i nooo cudu na mojej twarzy nie sprawil :D ) albo nalezy zainwestowac w odpowiednie kremy bb /cc
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Karolcia93 » 8 mar 2014, o 23:10

Zgadzam się, stosowałam w zeszłe lato krem CC (color control) bodajże z bielendy i najfajniejsze było w nim to że to był krem nawilżający +lekki podkład w jednym. wiec nakładałam go i nic wiecej nie potrzebowałam:) czasem ewentualnie na to puder żeby twarz się nie świeciła
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Anna_N » 12 mar 2014, o 12:20

O proszę ;) Pojawiły się jakieś nowości, ja wlasnie szukam czegos odpowiedniego dla mnie. Mam suchą skórę ze skłonnością do zaczerwienien
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Samcia » 13 mar 2014, o 20:53

Jak jest cera bardzo sucha to zdecydowanie lepiej zacząć od jej nawilżenia kremem pod makijaż w innym przypadku podkład będzie wyglądał bardzo nieestetycznie. Nie polecam baz silikonowych, bo jak już ktoś tutaj stwierdził zaklejają pory. Dobry krem pod makijaż np. odmładzający krem do twarzy z Exclusive Cosmetics Spa (kosztuje ok. 5 zł, ale widziałam go tylko w Auchanie i internecie) plus podkład np. z Soraya (kiedyś chyba mieli podkład dla bardzo suchej skóry).
Samcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:34

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez 1mpresja » 16 mar 2014, o 23:39

Mi koleżanka poleciła krem BB z Bielendy i muszę przyznać, że jest OK - bo ma taką lekką konsystencję i nie wysusza. Nie wiem, chyba nawet nawilża, twarz jest gładka. Ja używam go samego, bo podkład jest mi niepotrzebny - ale myślę, że jeśli chcesz uzyskać bardziej kryjący efekt, to taki BB pod podkład się nada :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez misiapysia » 18 mar 2014, o 08:31

1mpresja napisał(a):Mi koleżanka poleciła krem BB z Bielendy i muszę przyznać, że jest OK - bo ma taką lekką konsystencję i nie wysusza. Nie wiem, chyba nawet nawilża, twarz jest gładka. Ja używam go samego, bo podkład jest mi niepotrzebny - ale myślę, że jeśli chcesz uzyskać bardziej kryjący efekt, to taki BB pod podkład się nada :)

mysle, ze wystarczy go stosowac bez zadnych dodatkowych warstw w postaci podkladu. tez go uzywam i naprawde niewielka ilosc tego kremu potrafi ladnie pokryc niechciane rzeczy na twarzy :) tez wydaje mi sie, ze ma wlasciwosci nawilzajace, nie podkresla mi skorek a cera jest gladka i mam efekt baby face :) osobiscie polecam :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez rosiehw » 18 mar 2014, o 22:31

misiapysia napisał(a):
1mpresja napisał(a):Mi koleżanka poleciła krem BB z Bielendy i muszę przyznać, że jest OK - bo ma taką lekką konsystencję i nie wysusza. Nie wiem, chyba nawet nawilża, twarz jest gładka. Ja używam go samego, bo podkład jest mi niepotrzebny - ale myślę, że jeśli chcesz uzyskać bardziej kryjący efekt, to taki BB pod podkład się nada :)

mysle, ze wystarczy go stosowac bez zadnych dodatkowych warstw w postaci podkladu. tez go uzywam i naprawde niewielka ilosc tego kremu potrafi ladnie pokryc niechciane rzeczy na twarzy :) tez wydaje mi sie, ze ma wlasciwosci nawilzajace, nie podkresla mi skorek a cera jest gladka i mam efekt baby face :) osobiscie polecam :)


kurcze, ja tez go uzywam haha coz a zbieg okolicznosci. a nie bylam przekonana, bo nigdy niewiadomo co to za nowosci wielofunkcyjnie, ale akurat wlasnie swietnie sie sprawdza szczegolnie dla mnie, bo jak wychodze z silowni rano i nie mam czasu na nakladanie podkladu dokladne, mazne sie tym kremem i mam wszystko pokryte i nie widac buraka na twarzy hehe ;)) a nie musze dodatkowo sie kremowac po prysznicu tylko od razu mam i nawilzona skora i lekko przykryte niedoskoalosci
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez VivienneWestwood » 20 mar 2014, o 14:46

BB jest skuteczny ;)
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Karolcia93 » 22 mar 2014, o 11:12

rosiehw napisał(a):kurcze, ja tez go uzywam haha coz a zbieg okolicznosci. a nie bylam przekonana, bo nigdy niewiadomo co to za nowosci wielofunkcyjnie, ale akurat wlasnie swietnie sie sprawdza szczegolnie dla mnie, bo jak wychodze z silowni rano i nie mam czasu na nakladanie podkladu dokladne, mazne sie tym kremem i mam wszystko pokryte i nie widac buraka na twarzy hehe ;)) a nie musze dodatkowo sie kremowac po prysznicu tylko od razu mam i nawilzona skora i lekko przykryte niedoskoalosci


Mi najbardziej w tym kremie Color Control podoba się to, że jest wydajny, na długo starcza, nie jest drogi, no i działa lepiej niż inne kremy BB które do tej pory stosowałam...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez misiapysia » 22 mar 2014, o 22:33

Karolcia93 napisał(a):Mi najbardziej w tym kremie Color Control podoba się to, że jest wydajny, na długo starcza, nie jest drogi, no i działa lepiej niż inne kremy BB które do tej pory stosowałam...


dokladnie- jak uzywalam zwyklych podkladow to jeden mialam na niecaly miesiac :/ a ten krem bielendy mam juz drugi miesiac :) moze to kwestia tego, ze wystarczy nalozyc niewielka ilosc, zeby dobrze wygladac i pokryc niedoskonalosci :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez 1mpresja » 23 mar 2014, o 21:21

A jak przed nałożeniem kremu potraktujesz jeszcze twarz peelingiem, to już w ogóle, skóra gładka jak nie wiem :D ja do tego swojego BB dokupiłam jeszcze peeling, też z Bielendy, stosuję dwa-trzy razy w tygodniu, zawsze przed snem i problem z niedoskonałościami się skończył :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez rosiehw » 23 mar 2014, o 23:08

a właśnie mi się przypomniało - moja mama ma mega suchą skore i od ponad 12 lat (!!!) uzywa podkladu max factor z gwiazdką. kurcze, niepamietam dokladnej nazwy, ale na pewno skojrzycie jaki to podklad. on jest mega natluszczajacy ale przy tym bardzo dobrze kryje.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Karolcia93 » 24 mar 2014, o 13:35

ogólnie na pewno ważne jest zeby używac dobrych kremów nawilzających po podkład, to podstawa... Ja do tej pory testuje różne, aż trafie na ten jedyny i najlepszy:D
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez lissa80 » 26 mar 2014, o 08:23

każda reklamuje coś innego :/ również mam suchą cerę, i jak posmaruję się fluidem to wyglądam jakby mi płaty odchodziły od skóry i zostają plamy. Stosowałam wiele fluidów m.in. z Loreal'a i Vichy. Żaden nie przyniósł mi zadowalających efektów, uważam że najpierw trzeba zwalczyć problemy zdrowotne, przynajmniej w jakimś stopniu. Chyba że macie jakieś rady? Bo naprawdę jest to bardzo uciążliwe :/
lissa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:11
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron