Jakie Spa we Wrocławiu ?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez na każdy temat » 2 sty 2015, o 19:17

Hejka ;)

Nadeszły zimnie dni, a ja jestem strasznym zmarzluchem. Mam ochotę na coś rozgrzewającego, a dokładnie na masaż gorącymi kamieniami. Podobno gabinety spa czy nawet rehabilitacyjne oferują masaż gorącymi kamieniami? Gdzie we Wrocławiu znajdę taką przzyjemność?

I drugie/trzecie pytanie:
Czy byłyście na masażu gorącymi kamieniami? Na co uważać w Spa (moja pierwsza wizyta)?
Avatar użytkownika
na każdy temat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:24

Re: Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez poradź się » 5 sty 2015, o 13:40

Niewiem czy mają w ofercie, ale możesz spojrzeć na green-spa na manganowej.
Jak Cię opcja zainteresuje, pytaj.
Avatar użytkownika
poradź się
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 11:13

Re: Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez na każdy temat » 7 sty 2015, o 14:57

Chodzi Ci może o green-spa? Gdzie jest ta manganowa, bo za bardzo nie kojarzę. Czy mam szczególnie na coś uważać, będzie to moja pierwsza wizyta wogóle w spa.

Ostatnio edytowano 8 sty 2015, o 10:29 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: chyba poprzedniczka wpisała dokładne dane i linku już nie trzeba
Avatar użytkownika
na każdy temat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:24

Re: Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez poradź się » 19 sty 2015, o 16:12

tak chodziło mi to green-spa. Manganowa to boczna Grabiszyńskiej. W SPA należy zwracać uwagę szczególnie na czystość i higienę, tam pod tym względem jest ok. Lokal czysty i ładnie urządzony.
Avatar użytkownika
poradź się
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 11:13

Re: Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 13:11

A możecie napisać jeszcze ile kosztuje taka wizyta w SPA akurat we Wrocławiu? Bo mamy już kilka fajnych adresów,natomiast nikt nie wspomina o cenach a jest to bardzo istotny szczegół.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez apollo » 4 mar 2015, o 14:56

Jeśli mam sugerować konkretne miejsce to beauty center w Józefowie, ale to oczywiście pod Warszawą. Aby faktycznie zapewnić sobie to, czego oczekujecie, musicie dalej dbać o skórę. Tych kosmetyków, których używają w spa, nie kupicie w detalu, ale powiedzmy, że połowa z nich ma swoje odpowiedniki w Hildegard Braukmann. Zatem wszystko zależy od was.
apollo
 

Re: Jakie Spa we Wrocławiu ?

Postprzez karetia » 25 lis 2015, o 14:16

Na tym nie byłam - chodziłam na zabiegi, które miały poprawić stan mojej zniszczonej cery. I faktycznie to zrobiły, bo udało się ją wygładzić, wyeliminować zanieczyszczenia, zrobiła się przyjemna w dotyku i jakby całkiem inna. Oczywiście miałam kilka wizyt - to było w Józefowie, w Beauty Center. Później już sama dbałam o cerę kosmetykami. Jak na razie jest ok.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]