Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Postprzez Kosiu » 12 gru 2022, o 16:21

Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić, tak by stworzyć sobie przy domu małą siłownię? Jak to obecnie wygląda i na co będzie można liczyć jeśli chodzi o te sprzęty, co ewentualnie warto kupić jeśli będzie się szukało takiego sprzętu. Można także zwracać uwagę co w sieci promują osoby, które na co dzień trenują.
Kosiu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 wrz 2022, o 08:07

Re: Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Postprzez Kurlet » 13 gru 2022, o 11:41

Swój sprzęt wprowadzają także polskie marki jak między innymi K-Sport - k-sport. com.pl/, gdzie faktycznie to dość popularna firma. CO ciekawe już widziałem ten sprzęt na różnych relacjach między innymi u fit.lovers i kilku innych, którzy promują trening i zdrowy styl życia więc widać, że polska marka jest dość chętnie wybierana.
Kurlet
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 sie 2022, o 08:43

Re: Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Postprzez zuzannaa » 26 gru 2022, o 17:20

Mam w domu bieżnie ale i tak wolę iść na siłownie i tam zrobić cardio i trening siłowy jakoś jest większa motywacja jak się wyjdzie z domu.
___________________________________
https://sklep.sportspro.pl
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Jakie sprzęty treningowe możecie obecnie polecić

Postprzez joasiade » 29 gru 2022, o 16:50

W domu ćwiczysz tak? To polecam taśmy oporowe i piłki do automasażu i koniecznie wałek do rolowania! Jak byłam na rehabilitacji w klinice enel sport w Łodzi to fizjoterapeuta pokazał mi ćwiczenia na rozluźnienie karku i na bóle kręgosłupa które robię nawet jak mnie nic nie boli po treningu. Napisz do mnie na priv jak chcesz żebym Ci je pokazała :)
joasiade
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 13:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników