Jakiego psychoterapeutę polecacie z Białegostoku

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Jakiego psychoterapeutę polecacie z Białegostoku

Postprzez Wiki11 » 22 wrz 2020, o 08:59

Interesuje mnie poważna, profesjonalna psychoterapia, głównie w nurcie psychodynamicznym w Białymstoku. Do kogo iść, żeby nie wydać kasy bez żadnych efektów? Jeżeli macie dobre kontakty, specjalistów to chętnie poczytam. Dzięki z góry za odpowiedzi.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Jakiego psychoterapeutę polecacie z Białegostoku

Postprzez jadduus » 1 paź 2020, o 11:38

Mój mąż po stracie pracy bardzo się zmienił, mało brakowało do rozwodu. Rodziną się zrzuciliśmy na psychoterapię do ośrodka Pomocni w Białymstoku i udało się uratować człowieka. Dalej żyjemy, mąż się poukładał, znalazł jeszcze lepsze stanowisko, nawet prowadzi bloga i wszedł mocno w media społecznościowe hobbystycznie. Powiem tak, warto szukać pomocy, ta pomoc jest, a psychoterapia działa. Sama się zdziwiłam, jak bardzo.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Jakiego psychoterapeutę polecacie z Białegostoku

Postprzez Grzegorz Pszczel » 4 paź 2020, o 17:11

To kwestia bardzo indywidualna. Jakie są konkretne oczekiwania względem poszukiwanego terapeuty? To mogłoby ułatwić sprawę.

[url]wellbee.pl[/url] - psychoterapia online z najbardziej ludzką twarzą :)
Grzegorz Pszczel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 paź 2020, o 16:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakiego psychoterapeutę polecacie z Białegostoku

Postprzez JosiahBlankenship » 14 mar 2023, o 12:41

Rozumiem, że szukasz dobrego psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym w Białymstoku. Nie mogę polecić konkretnego specjalisty, ale sugeruję szukanie w sieci katalogów z licencjonowanymi psychoterapeutami i czytanie opinii innych pacjentów, aby znaleźć odpowiedniego terapeutę dla swoich potrzeb. Możesz również poprosić o rekomendacje u lekarza rodzinnego lub u innych specjalistów związanych z dziedziną zdrowia psychicznego.
JosiahBlankenship
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2023, o 12:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak