Jastrzębia Góra

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Jastrzębia Góra

Postprzez Arowana14 » 20 wrz 2012, o 10:30

Wybieram się do Jastrzębiej Góry, szukam noclegu o wysokim standardzie, znacie takie??
Arowana14
 

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez Sylvan » 9 lis 2012, o 17:23

Sama nocowałam w Jastrzębiej tylko w pensjonacie, więc zbyt wysoki standard to nie był, ale byłam zadowolona :) W każdym razie baza noclegowa w tym mieście jest dobrze rozwinięta, więc na pewno na stronie podanej przez mą poprzedniczkę znajdziesz coś interesującego :)

Sylvan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 17:13

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 15:42

Arowana14 napisał(a):Wybieram się do Jastrzębiej Góry, szukam noclegu o wysokim standardzie, znacie takie??


Niestety nie pomogę, ale mogę powiedzieć, że warto jechać do Jastrzębiej Góry. W gimnazjum byłam tam kilkakrotnie na koloniach. Mam naprawdę miłe wspomnienia.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez Amaretto » 12 gru 2012, o 17:47

Jeżeli szukasz jakiegoś niedrogiego hotelu to tutaj jest miejsce gdzie można znaleźć tanie noclegi w Jastrzębiej Górze. Polecam skoncentrowanie się na mniejszych pensjonatach, albo apartamentach ;) Moim zdaniem prywatność jest o wiele bardziej zachowana a ceny niższe niż w większych ośrodkach. My z mężem nad morze często wybieramy się poza sezonem ponieważ ceny są korzystniejsze a morze jest ładne o każdej porze roku.


Post moderowny.
Amaretto
 

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 13:06

Polecam Ci hotel robotniczy mam nadzieję że jeszcze jest:P
alakam1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:52

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez gawel90 » 13 kwi 2013, o 10:47

Najgorsze co może być to właśnie noclegi w hotelach robotniczych... nie ma nic gorszego!

Najlepsze miejsce na wakacje, to rejony Polski zalesione, jeziora oraz cisza i spokój. Czyli po prostu wczasy na Kaszubach! ;)
gawel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:35

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez bettti86 » 25 cze 2013, o 09:57

nie rozumiem jak można w ogóle polecać hotel robotniczy osobie, która wprost napisała, że szuka czegoś o wysokim standardzie
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez xena » 26 cze 2013, o 21:04

W ciemno możesz decydować się na Pensjonat Marmas (to jest ich strona SPAM). Fajne miejsce, o podwyższonym standardzie, działający właściwie przez cały rok. Istnieje również możliwość skorzystania z Jacuzzi czy SPA. Jednym słowem, nudzić się tam nie można.

Ostatnio edytowano 27 cze 2013, o 13:48 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez jasama » 7 lip 2013, o 20:35

Ja byłam w tym roku, jeszcze przed sezonem (ostatni tydzień czerwca). Sama miejscowość mała i średnio ciekawa. Spokojna, dobra na spacery, piękny wysoki klif, ale uciążliwy, jeśli wybieramy się na plażę z dzieckiem. Wokół turyści to głównie emeryci i rodziny z dziećmi. Byłam w Domu Wczasowym PaASJA i polecam, bardzo czysto, pokoje ładnie urządzone, świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, bo jest sala zabaw w środku i plac na zewnątrz.
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez madzia24 » 16 wrz 2013, o 17:25

Najlepiej wejść na relaximo i tam posprawdzać oferty noclegów, lub jakikolwiek inny katalog, akurat takich stron nie brakuje.
Avatar użytkownika
madzia24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 14:55

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez Samcia » 19 wrz 2013, o 12:17

Jak chcesz, to zobacz sobie bazę noclegową,z której korzystam przy dalszych podróżach: SPAM - ogólnie Jastrzębia Góra jest cudowna - a jesienią wszystkie nadmorskie miejscowości mają swój klimat. Z tego co pamiętam, to z J.G. jeździłam do Władysławowa i dalszych miast - no, ale to przy dłuższych wyjazdach. Można wziąć rower - polecam - bo jest tam dużo tras rowerowych i można spędzić aktywnie wolny czas (chyba, że pogoda nie dopisze ...). Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano 19 wrz 2013, o 12:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
Samcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:34

Re: Jastrzębia Góra

Postprzez eDom » 30 wrz 2013, o 19:07

Jeśli poszukujecie nocleg w Jastrzębiej Górze, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Liczymy, że znajdziecie nocleg spełniający Wasze oczekiwania :) SPAM

Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 19:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
eDom
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]