Jeansowy koszmar

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Jeansowy koszmar

Postprzez lula » 5 kwi 2011, o 14:26

Dziewczyny kolejny raz wróciłam z zakupów i powiem wam szczerze, że ręce mi już opadają. Szukam jeansów. Nie mam wygórowanych oczekiwań, chciałabym jedynie żeby były dobrze dopasowane do mojej sylwetki. A tu jeżeli przylegają na pupie to odstają w pasie (czego nie cierpię bo widać to czego nie powinno być widać). Jeżeli są dobre w pasie, to moja pupa wygląda jak baleron. Tu wiszą tam odstaję. MASAKRA. Mam wrażenie, że te modele nie są w ogóle szyte na normalne dziewczyny. A wy? Macie z tym problemy? Czym się kierujecie wybierając spodnie?
lula
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez szarpa » 15 kwi 2011, o 21:25

A podczas poszukiwań zaszłaś do levisa?? Odkąd wprowadzili Curve ID kupuję już tylko tam. Bo po prostu potrafili dobrać mi spodnie do moich kształtów. Mają 3 wersje dla dziewczyn o prostej, zaokrąglonej i pełnej sylwetce.
szarpa
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez ABCbielizny » 20 kwi 2011, o 13:10

Może właśnie szukasz w nieodpowiednich sklepach i dlatego ei możesz niczego znaleźć. A próbowałaś zakupów w sklepach internetowych. Tutaj masz o wiele większy wybór i łatwiej na coś trafić.
ABCbielizny
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez lula » 20 kwi 2011, o 23:01

Uważasz, że w internecie gnie mogąc przymierzyć tego co chcę kupić mam większe szanse znaleźć coś co by było dobrze dopasowane do meoje pupy. Nie kupuję ubrań przez internet bo właśnie nie mogę przymierzyć, po 2 nie mogę ocenić jakości materiału.
No właśnie wracając do jeansów. W sumie to nie jesteś pierwsza, która mi mówi o tych levisach, no i widziałam w Złotych Tarasach wielkie plakaty z hasłami "liczy się kształ nie rozmiar". Nawet sobie raz weszłam na ich stronę, i zachwyciłam się opcją z niskim i wysokim stanem:) Ale jakoś mi nie było dotychczas po drodze. Chyba jednak muszę to zminić...
lula
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez zolim » 27 kwi 2011, o 10:56

Ale w internecie mozna znaleźć na prawde fajne jeansy i to w dobrych cenach, np Diesel w sklepie jest strasznie drogi, CK tak samo a w internecie sa o polowe tansze....i nie tylko na allegro....zreszta zawsze mozna odeslać....
zolim
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez lula » 28 kwi 2011, o 22:43

Mi nie chodziło o żadną nie wiadomo jaką firmę tylko żeby dobrze leżały.A wirtualnie się tegobym nie dowiedziała. No, za namową przespacerowałam się do levisa i rzeczywiście. Przesympatyczna stylistka zmierzyła mnie i dobrała mi bardzo fajne spodenki z wyższym stanem. Nie marszczą się i nie odstają:D Poczekam do pensji i chyba się skuszę, bo nie mogę przestać o nich myśleć:P
lula
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez zolim » 13 maja 2011, o 10:48

No pewnie masz racje nie ma jak zakupy na żywo ;-) Ja jednak internet bo mozna coś fajnego w fajnej cenie znaleźć...próbowałam i ze zwrotem tez nie bylo problemu jak na razie....
zolim
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez aura » 19 maja 2011, o 15:09

Powiem Ci, że jeżeli chodzi o jeansy to jeszcze nigdy nie znalazłam idealnych dla mnie. Jeżeli już znajduje dopasowane do mojej sylwetki to zawsze są za długie. No ale jak chce mieć jakiekolwiek spodnie, to je kupuje i potem po prostu skracam.
aura
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Big-Brands.pl » 17 cze 2011, o 13:21

Znalezienie idealnie dopasowanych jeansów dla siebie to bardzo trudna sztuka,trzeba chodzić i przymierzać,a i tak odczuwamy leki niedosyt... Wiem coś na ten temat,dlatego jestem zdania,że lepiej mieć 2 porządne pary spodni niż 4 które na nas nie leżą.
Big-Brands.pl
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez dzo » 17 cze 2011, o 14:12

ja nie cierpię przymierzać dżinsów :? to jest jakiś koszmar w ogóle :?
dzo
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez santi » 17 cze 2011, o 14:55

dzo ale dlaczego?Nie możesz dopasować sobie czy co?
santi
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez dzo » 17 cze 2011, o 15:25

dopasować mogę ale koszmarem jest dla mnie kilkugodzinne łażenie po sklepach i przymierzanie dziesiątki rodzajów dżinsów

po prostu nie lubię łazić i przymierzać :? wolę łazić i tylko patrzeć :lol:
dzo
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez babel » 18 cze 2011, o 13:02

Uwielbiam jeansy, jednak rzeczywiście, masz racje, znalezienie dobrych, dopasowanych to niezłe wyzwanie.
Ja jednak znalazłam sklep tani, w którym jakoś mi pasują, ale mam tyłek , także na nim wszystko sie trzyma.
babel
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez E-lejdis » 8 wrz 2011, o 10:09

Najważniejsze jest to aby krój spodni nam się podobał i żeby dobrze się w nich czuć. Ja znam swój rozmiar i zamawiam raczej w sklepach internetowych,bo tam jest większy wybór.
E-lejdis
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez gosia7 » 12 wrz 2011, o 14:55

jeśli o jeansy chodzi, to najlepiej iść do jakiegoś porządnego sklepu i wydać te 300 zł na spodnie, niż kupować w zarze za 100 zł, które i tak potem zupełnie stracą swój kształt czy coś w tym stylu. wiesz, w levisie, wranglerze itd ludzie dopasują Ci odpowiednio spodnie bo sie na tym bardziej znają niż w zwykłych sieciówkach, gdzie różnorodność ciuchów jest ogromna, ale niestety stawia się na ilość, a nie jakość
gosia7
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:39

Zgadzam się,zamiast kupować w podrzędnych sklepach to lepiej udać się do jednego poradnego i kupić solidne spodnie na 2-3 lata. Tym bardziej jeżeli chodzi o jeansy,które zakładamy niemal codziennie.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:26

kurczę ja nie mam takich problemów jeśli wiesz jaki masz rozmiar też nie powinnaś ich mieć ale nie wiem może się nie znam, ale jakoś ja nigdy nie miałam problemów





treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 3 gru 2011, o 12:21

Mi ostatnio bardzo spodobały się spodnie rurki,ale trzeba mieć do nich bardzo szczupłe nogi,inaczej będzie nam ciasno.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez jahen » 5 gru 2011, o 19:48

nieprawda z tymi rurkami tylko dla chudych nóg ;] ja mam torchę wieksze od przecietnych, a i tak chodze w rurkach i wygladam lepiej niz w prostych :) polecam dzinzy na gumkę!!:D
jahen
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Muchomor » 6 gru 2011, o 17:02

Ja mam podbny problem ze spodniami, ale ze wzgledu na 185cm wzrostu i jak wchodze do sklepu i pyam o dlugosc dla mnie to slysze...o takich nie mamy. Z kolei znalazlam jeden sklep, ktory ma i to jest Zara. Nigdzei juz nawet mi sie szukac nie chce i nie musze szperac po wszystkich sklepach. Czesto chodze do krawcowej i przerabiam jeansy , jesli na przyklad maja troche wiecej w biodrach iudach, ktorych ja nie mam. Rozwiazania sa ;)
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez mrw111 » 7 gru 2011, o 21:18

A u np. jest taki sklep, że spodnie można na zamówienie zamówić :)
mrw111
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez E-lejdis » 2 sty 2012, o 15:55

No szczerze mówiąc to znam kilka takich sklepów gdzie można prosić o spodnie na specjalne zamówienie,ale ich cena jest zdecydowanie wyższa. Warto szukać teraz w sklepach internetowych,z okazji styczniowych wyprzedaży jest znacznie taniej.
E-lejdis
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 01:41

dzo napisał(a):ja nie cierpię przymierzać dżinsów :? to jest jakiś koszmar w ogóle :?



też tak mam...
krecik88
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Bielizna-Anna » 6 lut 2012, o 13:12

A ja muszę przyznać,że lubie przymierzać spodnie- tym bardziej jeżeli dobrze na mnie leżą:) Później zamawiam przez internet,ponieważ wychodzi mnie to znacznie taniej.
Bielizna-Anna
 

Re: Jeansowy koszmar

Postprzez Dawid2003_pl » 7 mar 2012, o 14:45

W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich dla nas jeansów jest dość trudnym zadaniem, choć pozornie wydaje się banałem. Ja mam z tym zawsze problem...

Ostatnio edytowano 20 mar 2012, o 14:08 przez Dawid2003_pl, łącznie edytowano 1 raz
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: adato, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]