Jest tu może ktoś z Płocka lub okolic ?:)
Jest tu może ktoś z Płocka lub okolic ?:)
Ogólnie to z jakich miast i okolic pochodzicie
)
"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Re: Jest tu może ktoś z Płocka lub okolic ?:)
Właśnie może jakiś zjazd zrobimy
ja Częstochowa 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość