Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Postprzez przemek17881 » 20 paź 2013, o 18:04

Witajcie. Co prawda forum dla Kobiet, ale w lepsze miejsce chyba bym nie trafił... Jestem od dwóch lat w wg mnie wspaniałym związku, ale... Ale jak napoczątku moja dziewczyna starała się o mnie i bała się o wszystko ( dokładnie o wszystko ), to od pół roku jest zupełnie inaczej. Bierze mnie na dystans cały czas co by się nie działo wszystko jest z mojej winy, nigdy nie kończy rozmowy tylko się rozłącza w trakcie, gdy ja mówię. Już nie jest słodką dawną moją Perełką.. Jak robiła wszystko by każdy dzień był jak w bajce to teraz czuję się jak w istnym horrorze. Od miesiąca są sprzeczki. NIE CHCĘ JEJ TRACIĆ. Kocham ją nad życie i jest wszystkim tym czego mogę potrzebować. Ostatnio słyszę tylko " może powinniśmy się rozstać, może tak będzie lepiej ? " . A następnego dnia potrafi kochać jak nikt inny. Moją główną prośbą Kobitki jest to czy mogę wywołać w niej jakąś delikatną zazdrość, jakoś samoistnie ją tak w moją stronę pokierować ? Bardzo proszę o pomoc. :(
przemek17881
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 17:55

Re: Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 19:09

Przede wszystkim powinieneś poważnie porozmawiać ze swoją połówką,nie ma co knuć jakieś akcje zazdrości,Spotkaj się z nią usiądzcie we dwoje i poważnie porozmawiajcie o waszym związku
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Postprzez przemek17881 » 20 paź 2013, o 19:30

Takich rozmów w przeciągu miesiąca było mnóstwo. Inaczej nie pisałbym tego tematu.
przemek17881
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 17:55

Re: Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Postprzez Hadassa » 20 paź 2013, o 20:24

Ale musi być jakis powód zmiany jej zachowania...
albo jest to inny facet...
albo stres w jej życiu..
albo po prostu rutyna, lub czegoś jej brakuje...

ile w ogóle macie lat ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Postprzez Culagula » 25 paź 2013, o 17:30

Nie rób specjalnie niczego co mogłoby spowodować jej zazdrość. Podejrzewam że chcesz aby np zobaczyła Cię z inną czy zobaczyła sms niby od innej. Zrobisz to raz a będziesz żałował do końca życia bo ona będzie miała pretekst żeby Ci nie ufać.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Jestem chłopakiem, a czuję się jak...

Postprzez agape84 » 26 paź 2013, o 00:23

Jesli tak sie zachowuje to przykro mi ale prawdopodobnie Cie zostawi. Meczy sie z Toba. cos jej w tym zwiazku nie pasuje.

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]