Kadzidełka, olejki, świeczki

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez krejzidejzi » 24 paź 2009, o 11:35

Starsznie tu smutno, nikogo nie ma, może nowy temat kogoś zachęci do rozmowy. Ja bardzo lubię kadzidełka choć wiem, że są osoby które ich nie znoszą. Dla mnie zapach działa zawsze bardzo pozytywnie, zapalam sobie kadzidełko i wtedy tak naprawdę mogę się zrelaksować i zregenerować. Ostatnio też zaczęłam używać olejków zapachowych, piękny zapach w mieszkaniu. Ulubionym w ostatnim czasie jest zapach piżma lub opium. Ładnym zapachem z serii kwiatowej jest piwonia albo orchidea. Kadzidełko, które mi bardzo się spodobało to tybetańska nagczampa. Świeczka to dla mnie zawsze ważny element żeby stworzyć nastrój, mogę na płomień patrzeć godzinami, ale teraz dzieci mi nie pozwalają :lol: ale jak już zasną ....
krejzidejzi
 

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez Luśka » 28 paź 2009, o 23:42

ja uwielbiam świeczuszki zapachowe:) zwłaszcza do kąpieli...z dużą ilością piany..mój ulubiony zapach to wanilia:)
Luśka
 

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez jagoda » 30 paź 2009, o 16:01

Bez wieczornego światełka świeczki i kilku kropel kwiatowego olejku ciężko znaleźć mi po całym dniu spokój... To właśnie dzięki takim małym drobnostkom tworzę nastrój wieczoru, spokoju, odpoczynku. Zawsze lubiłam takie małe światełka i zaraziłam też mojego mężczyznę jemu też czegoś brakuje jak wieczorkiem nie pali się choćby malutka świeczka ;)
jagoda
 

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez hanka32 » 31 paź 2009, o 23:06

Ja też lubię świeczki zapachowe lub bezzapachowe latem kiedy są dlugie ciepłe jasne wieczory niekoniecznie ale w jesienne i zimowe wieczory obowiązkowo.Kadzidełka raczej nie :diabel
hanka32
 

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez evka » 1 lis 2009, o 23:05

Mnie kadzidelka kojaza sie z porabana kolezankom z lat nastoletnich i od tego czasu nieznosze kadzidelek ale swiczki czy male swieczuszki bardzo lubie tak jak hanka napisala i do tego jakas spokojna muzyczka cicho puszczona dobra herbatka relaks niesamowity o albo jakas ksiazka ciekawa zyc nie umierac:)
evka
 

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez aaga15 » 16 maja 2012, o 19:29

Mój ulubiony zapach kadzidełek Darshan, warto zajrzeć na ....

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aaga15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 10:27

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez berserker » 11 lip 2012, o 11:52

Mi tam bardzo podobają się takie świeczki, można je ustawić w koszyczku i komponują się jako jabłuszka :)
Obrazek
berserker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 12:09

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez miki » 4 paź 2012, o 15:22

Uwielbiam i kadzidełka i świeczki i olejki zapachowe. Rzeczywiście przy dzieciach trzeba uważać ze świeczkami (w sumie z kadzidełkami i olejkami też), ale jak tylko znajdę odpowiedni moment to zawsze rozpylam orientalne zapachy po domu. Kiedyś udało mi się kupić kadzidełka wiśniowe, niesamowity zapach. Z olejków najbardziej lubię pomarańczowy.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez anastazjaleszcz » 5 paź 2012, o 14:08

O ja także zawsze gdzieś mam jakieś kadzidełka ;) Swieczki zapalam prawie zawsze kiedy mam możliwość, po prostu uwielbiam ten klimat i nastrój.

Majątek psuje ludzi, a kto żyje z pieniądza, sam robi się zimny i twardy jak pieniądz. (Maria Dąbrowska) ziołolecznictwo.
Avatar użytkownika
anastazjaleszcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 14:03

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez martula11 » 10 lis 2012, o 11:24

uwielbiam kadzidelka :)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez qiqolina » 12 lis 2012, o 12:13

Mnie kusi, żeby kupić Yankee candle, bo podobno są długotrwałe i pięknie pachną, ale są droogie, choć podobno się opłaca i nie mam do nich dostępu stacjonarnie, tylko online... :( Może napiszę list do Mikołaja? ;)

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez nikki_ta » 14 lis 2012, o 14:32

Ja tez uwielbiam swieczki, kadzidełka . Super sprawa :) Fajny klimat i od razu jest przyjemniej :)
nikki_ta
 

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez aga.ta » 1 lut 2013, o 17:53

kadzidełka są dla mnie zbyt duszące, ale świeczki zapachowe uwielbiam. w okolicy świąt myślałam nawet o kominku i wosku, ale mi przeszło ;) w każdym razie żadne odświeżacze powietrza i inne takie - wyłącznie pachnące, przepyszne świeczki!
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 12:35

ja ostatnio zaopatrzyłam się w taki olejek zapachowy do wnętrz na wyprzedaży online i nie ukrywam, ze jestem zaskoczona efektem, zapach roznosi się po całym mieszkaniu, a jak dotąd mało tego ubyło i chyba jest to dosyć wydajne, na pewno bardziej niż wszelkie zapachowe świeczki ;)
Obrazek
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez anastasja » 10 lut 2013, o 19:07

Dostałam taki olejek na prezent (urodziny, czy coś) i powiem szczerze, że albo trafiłam na jakąś słabą sztukę, ale nie umiem się tym posługiwać :P Pachniało, ale tylko w obrębie pałeczek. Jednak pozostanę przy kadzidełkach albo świeczkach (zwłaszcza wanilia! ;))
Avatar użytkownika
anastasja
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 00:57

Re: Kadzidełka, olejki, świeczki

Postprzez KamilaS » 13 lut 2013, o 17:16

naprawdę niektóre zapachy świeczek albo kadzidełek można polecić do stworzenia odpowiedniego nastroju. Powiem tak fajne są też olejki zapachowe do masażu też ślicznie pachną a można zmieszać je z oliwką zwykłą i mieć zapachową oliwkę polecam ;)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]