Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez apollo » 11 mar 2014, o 16:59

Zdecydowanie tak. Nasza firma nazywała się MDM foto - zrobili film, do którego chętnie się wraca - z dobrymi wstawkami, podkładem muzycznym. Nie film na zasadzie 10 godzin nudów, tylko ponad 3h filmu, na który patrzy się z przyjemnością!
apollo
 

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez a... » 1 maja 2014, o 09:33

My nie mieliśmy kamerzysty. Nie lubimy oglądać filmów słubnych i weselnych. 8-) Nie żałujemy, a kasy trochę zostało. Bardziej bym żałowala, gdybym zapłaciła i byli byśmy niezadowoleni.
a...
 

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez mróweczka » 31 lip 2014, o 10:15

ja tam nie chciałam filmu. Jestem zdania, że dobre zdjęcia lepiej oddaja klimat całej imprezy. Na filmie różnie to wychodzi, a zdjęcia są super. Mam wspaniałą pamiątke ;)

Ostatnio edytowano 30 mar 2015, o 16:12 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie zamieszczać reklam w postach -uznaję za spam. Chcesz coś zareklamować -umieść reklamę w odpowiednim dziale.
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez malgonka » 31 lip 2014, o 12:37

A my bierzemy i kamerzystę i fotografa, chcieliśmy kamerzystę od samego początku bo wiedzieliśmy, że z emocji połowy rzeczy nie będziemy pamiętać, nasi rodzice podobnie, a później miło jest wrócić do tych chwil. Mój brat miał ślub 14 lat temu i czasem wracamy do nagrania z jego wesela. Niektórzy już odeszli a są na taśmie każdy był młodszy, fajne śmieszne momenty, zresztą za kilka lat sam moment przysięgi małżeńskiej obejrzeć sobie na spokojnie, jak dla nas coś bardzo fajnego, ale my to oboje romantyczni i sentymentalni jesteśmy :)
malgonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 12:47

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez AiShA » 10 sie 2014, o 23:56

anne napisał(a):Niedługo wychodzę za mąż i pomyślałam sobie, że chciałabym za jakiś czas odtworzyć sobie płytę i usłyszec, jak składaliśmy sobie przysięgę. (chociaż mój narzeczony twierdzi, że ważne są zdjęcia a filmu i tak nie będziemy oglądać). Ale jak patrzę na ceny...to generalnie spadam z krzesła :/
I tak chciałam się Was poradzić co myślicie. Czy film ze ślubu musi być czy nie musi, może być czy może nie być? :)
Co wazniejsze?


Moim zdaniem ślub bez kamerzysty to tylko wspomnienia a jak wiesz bywają ulotne.
Lepij mieć pamiątkę z tego ważnego dla kobiety dnia może i ceny są zaskakujace ale na prawdę warto
Pozdrawiam :)

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Lovrin_pl » 22 sie 2014, o 14:02

Z tego co wiem to kamerzysta plus fotograf jest dosyć sporym kosztem,a potem i tak zapomina się o płycie. Co innego zdjęcia,tutaj jako pamiątkę można je wykonać. Dla mnie osobiście zdjęcia są ważniejsze niż płyta.

www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Lovrin_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 14:29

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez lenicka » 18 lut 2015, o 14:18

Ja miałam drogiego fotografa i zdjęcia były naprawdę piękne, na płycie mi mniej zależało i wzięłam tańszego kamerzyste, miło będzie za kilkanaście lat obejrzeć płytę

Cennik domen - naprawde tanie domenki :)
lenicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 19:24

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez a_gatka » 22 lut 2015, o 15:34

Cena fotografa nie zawsze przekłada się na jakość fotek. Nie kieruję się ceną a portfolio.
a_gatka
 

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Aza » 28 mar 2015, o 19:55

Jestem za kamerzystą na ślubie. Jednak chociażby po latach warto wrócić do tego nagrania i zobaczyć jak ludzie się zmienili i jak wówczas fajnie nam było spędzać wspólnie ten piękny dzień. My "swojego" mamy już wybranego to REKLAMA. Przed wyborem obejrzałam ich fragmenty nagrań na ich stronie, a dodatkowo w oko mi wpadł filmik w ramach podziękowań dla rodziców - co o tym myślicie, warto się skusić?
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez animator » 27 paź 2015, o 16:30

Warto mieć i kamerzystę i fotografa. Niesamowita pamiątka na długie lata :)
animator
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 14:32

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez adol » 27 paź 2015, o 17:25

Dla mnie zdecydowanie NIE! Po pierwsze goście się krępują, po drugie taki film i tak bardzo rzadko się potem ogląda.

adol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 17:17

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez dalima » 11 maja 2016, o 07:23

Moim zdaniem zdecydowanie tak. To pamiątka na całe życie. No i nie trzeba robić długaśnych filmów, które obejrzy się ze dwa razy i na tym koniec. Nam robiła firma Matari Studio i mamy super teledysk, bardzo klimatyczny z najważniejszymi momentami, bardzo przyjemnie się go ogląda :)
dalima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 14:36

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez dalima » 10 cze 2016, o 12:17

Tak warto, a jak film jest dobrze zrobiony to ogląda się z przyjemnością ja polecam Matari studio.
dalima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 14:36

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Brankala » 10 cze 2016, o 12:38

Ja mam film ze ślubu i nie żałuje :) fajna pamiątka i jak pokłóciłam sie z mężem tak, ze zastanawiałam sie nad rozwodem puściłam sobie film ze ślubu i dobrze mi zrobiło gdy usłyszałam przysięgę, którą sobie składaliśmy
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Ruuuda » 10 cze 2016, o 17:55

My zdecydowaliśmy się tylko na fotografa z kilku powodów. Do zdjęć wracam bardzo często, a do filmów z wesel bardzo rzadko, a jeśli tak, to przy oglądaniu się wkurzam ("Jak ja wyglądam?!", "Jak ja głupkowato wyglądam tańcząc!" itp. itd.). Strasznie krępuje mnie kamera. Czuje się mega niekomfortowo. Ślub to ma być NASZ dzień i chcemy czuć się dobrze, a nie stresować kamerą ;)
Ruuuda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2016, o 21:16

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez blueskay » 14 cze 2016, o 23:23

my rezygnujemy z kamerzysty. Teraz każdy ma dobre telefony a 2 godzinnego filmu i tak nikt nie ogląda.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Mala_Mi » 3 lip 2016, o 17:26

Moim zdaniem przede wszystkim nie warto robić nic na siłę.
Nie stać Was - dajcie sobie spokój. Zdjęcia są fajną pamiątką. Oczywiście, fajnie jest zobaczyć za jakiś czas filmik z wesela, ale nie jest to w żaden sposób niezbędne.
Jeśli chcecie koniecznie uwiecznić wspomnienia na filmie, zastanówcie się czy macie może kogoś wśród znajomych czy w rodzinie, kto móglby nagrać dla Was choćby przysięgę albo zrealizować film po kosztach.
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Theila » 4 lip 2016, o 08:45

Ja jak nie chcielismy kamerzysty to zostałam postawiona przed faktem dokonanym i mój chrzestny z żoną zamówili na własny koszt. Ale tylko po samym ślubie obejrzałam ta uroczystość zapisaną, a tak jak goście czy znajomi to wszyscy raczej chcą zdjęcia oglądać. Fotografów było za to dwóch i jeszcze od gości wzieliśmy, więc dużo było zdjęć :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Katarynka » 5 lip 2016, o 15:42

Jak dla mnie liczy się zawsze jakość nie ilość ;) Wg. fotograf ważniejszy, kamerzysta... bo ja wiem czy potrzebny :P

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez LadyEm » 5 lip 2016, o 18:37

Film ze ślubu jest bardzo fajną pamiątką :) Ja bym nie rezygnowała z takiej przyjemności :)
LadyEm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 18:20

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Kiraa » 6 lip 2016, o 10:50

Byłam na kilku ślubach i kamerzysta zawsze był obecny.

Kiraa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 10:48

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Daria » 15 sie 2016, o 11:54

U nas był tylko fotograf i jestem z tej decyzji zadwolona - nie krępowaliśmy się jak przy kamerze.
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez preciosa » 15 wrz 2016, o 15:02

Może być, ale tylko w celu nakręcenia tzw. ślubnego teledysku. Film z całego wesela jest zbędny. Legenda głosi bowiem, że ktoś kiedyś zobaczył taki w całości :) No, może prócz panny młodej :) Cały film jest bezsensowny, męczący w oglądaniu dla przyjaciół i po prostu nudny. Są to takie chwile, że i tak pozostaną w naszej pamięci. Teledysk jest złotym środkiem - to coś bardziej "żywego" niż zdjęcia, , ale w krótkiej formie i pokazuje te najważniejsze lub najzabawniejsze chwile :) Zdjęcia moim zdaniem z kolei obowiązkowo! :)
Avatar użytkownika
preciosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 wrz 2016, o 14:31

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Kelby » 21 wrz 2016, o 23:56

preciosa napisał(a):Może być, ale tylko w celu nakręcenia tzw. ślubnego teledysku. Film z całego wesela jest zbędny. Legenda głosi bowiem, że ktoś kiedyś zobaczył taki w całości :) No, może prócz panny młodej :) Cały film jest bezsensowny, męczący w oglądaniu dla przyjaciół i po prostu nudny. Są to takie chwile, że i tak pozostaną w naszej pamięci. Teledysk jest złotym środkiem - to coś bardziej "żywego" niż zdjęcia, , ale w krótkiej formie i pokazuje te najważniejsze lub najzabawniejsze chwile :) Zdjęcia moim zdaniem z kolei obowiązkowo! :)



Podpisuję się obiema rączkami. Teledysk, ewentualnie krótki! reportaż. Osobiście strasznie mnie denerwuje jak mnie ktoś ciągle kameruje, zawsze uciekam z parkietu :D
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Kamerzysta na ślub? Tak czy nie?

Postprzez Edytama » 17 lis 2016, o 00:17

Również podoba mi się pomysł z takim teledyskiem ze ślubu.

Edytama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski