Katarzyna W.!

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Katarzyna W.!

Postprzez tasiaka » 22 mar 2013, o 17:24

Czy widziałyście to już w swoich kioskach?
Obrazek
!
Co sądzicie o takim "pamiętniku" spisanym przez męża Waśniewskiej? Sprzedać swoją tragedię za całe 14 zł?
A może to nie tragedia a uwolnienie? Sama już nie wiem jak te sprawę traktować...

Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 14:00 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam, brak opcji img
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 23 mar 2013, o 11:03

Czytałam o tym artykuł na wp chyba lub na którymś z portali od wp... I on to raczej traktuje jako opowiedzenie swojej historii. O Katarzynie W, z tego co wiem też jest pisana ksiązka,w sumie biografia....
Z tej tragedii już dawno zrobiło się wydarzenie medialne.... zapominając, że ofiarą było niewinne dziecko...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez 456 » 23 mar 2013, o 16:49

Nic nie sądzę, bo to co się działo to cyrk na kółkach. Gdzieś zepchnięto na drugi plan dziecko, które zostało skrzywdzone i zrobiono z rodziców, głównie z matki -dzieciobójczyni gwiazdę rodem z Hollywood.
Teraz to wszystko mi jedno co oni będą dalej robić. On napisał książkę -ok, może w ten sposób chce wyrzucić z siebie ból (o ile jest prawdziwy). Ma do tego prawo, w końcu jego żona wmieszała w to wszystko całą Polskę. Ale ona? Biografia, czerpanie z tego dóbr materialnych, oferty pracy, rozdawanie autografów? Rzeczywiście super... To tak jakby innym matkom głosić przesłanie "Zabijajcie swoje dzieci, będziecie sławne i za..ste".


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Katarzyna W.!

Postprzez MlecznaCzekolada » 23 mar 2013, o 23:35

Widze, ze Katarzyna jest nawet tutaj. Wedlug mnie to wszystko jest zwyklym scenariuszem, ktos sobie wymyslil to wszystko a Polska, jak na kraj absurdow przystalo ma z tego niezle show. Przeciez ta kobieta jest okreslana mianem "celebrytki sadowej" o ile sie nie myle, to zwyczajnie zalosne. Na dodatek bawi sie w placz i lament nadal wciagajac w swoje zycie ludzi. Smieszne, ze jeszcze ktos sie tym interesuje, na dodatek w mediach jest WSZEDZIE. Niedlugo otworze lodowke a w srodku bedzie Katarzyna W., no blagam... :|

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: Katarzyna W.!

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 24 mar 2013, o 00:39

Dziwni ludzie z tych Waśniewskich... powiedziałabym CHORZY. Oboje siebie warci. Ona taka niby delikatna, dobra matka, zrozpaczona zaginieniem córki, potem załamana tym zdarzeniem, tłumacząca się, że to był "moment" a co robiłam pół roku później? Brylowała w blasku fleszy i była rozanielona. A ten jej mężuś miał gdzieś wyjechać, za granicę, on nic o całym fakcie nie wiedział, że dziecko wypadło a teraz jeszcze książka... Ile jeszcze będą starać się zaistnieć bo tylko tak można to nazwać. A następne co będzie to film! Zobaczycie a ich obsadzą w rolach głównych. Żałosne!

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 24 mar 2013, o 10:02

Ale w naszym kraju własnie tacy ludzie maja prawo bytu bo normalny człowiek nie . Dla mnie takich jak ONA to zaraz powinno skazac sie na kare smierci . ZYCIE ZA ZYCIe . A nie robic z niej gwiazde
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 25 mar 2013, o 09:46

Ela, brutalnie, ale prawdziwie... Zrobił się z tego cyrk na kółkach....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 25 mar 2013, o 09:50

tak bo duzo sie jeszcze nad perfidna morderczynia uzala zrobiła to z premedytacja
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 25 mar 2013, o 09:53

Ostatnio gdzieś czytałam, że mogą jej nic nie zrobić bo była niepoczytalna....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez tasiaka » 25 mar 2013, o 15:40

Kayira napisał(a):Ostatnio gdzieś czytałam, że mogą jej nic nie zrobić bo była niepoczytalna....

niepoczytalna? a na mnie sprawia wrażenie wyrachowanej zimnej su*ki która wszystko ma dokładnie przemyślane i robi pewne rzeczy wręcz z premedytacją....
tak jak na przykład ta jej sesja w bikini na koniu...
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 25 mar 2013, o 15:46

tez odniosłam takie samo wrazenie , ze ma wszystko dokładnie przemyslane zaplanowane i jest wyrachowana
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 25 mar 2013, o 16:01

jak dla mnie jest dobrą manipulatorką, świadomą tego co robi....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 25 mar 2013, o 16:03

niejeden aktor nie potrafi grac tak jak ona
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 25 mar 2013, o 16:08

Na początku jeszcze patrzyłam co sie dzieje itp... teraz.... jak tylko pojawia się informacja o niej, to już patrzę na zasadzie, co tez jeszcze wymyślą....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 25 mar 2013, o 16:20

tak jak dla mnie to juz jej wiele sadzic nie powinni a zaraz kara smierci a nie jeszcze bedzie zerowac na podatnikach bo darmozjada beda musieli utrzymywac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 25 mar 2013, o 16:24

Nie ona jedyna jest darmozjadem, w polskich więzienniach...
Choć i w nich do końca jest tak kolorowo.....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 25 mar 2013, o 19:34

tak bo w stosunku do normalnych ludzi , wiezniowie zyja maja luksus i dla nich jest wszystko łacznie z przywilejami
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez MlecznaCzekolada » 25 mar 2013, o 21:45

Nie przesadzajmy, oko za oko to juz nie te czasy i prawda jest taka, ze zycie, nawet takiej osoby jak Katarzyna nadal jest zyciem.

Najlepiej wiezienie dla kobiet o zaostrzonym i prace spoleczne. Przynajmniej bedzie odpracowywac nasze podatki a zabranie wolnosci jest wedlug mnie najwieksza kara.
Umrzec mozna raz i tyle, trudniej zyc z pewnymi faktami ;p Jest potepiona i po zamknieciu za kratkami towarzyszki niedoli tez sie nia zajma, bo one od razu dostaly wyrok a Katarzyna w tym czasie sie bawila, obstawiam ze za nia nie przepadaja.

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: Katarzyna W.!

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 26 mar 2013, o 00:16

Tak w więzieniu to ona dopiero zobaczy co to dobra zabawa!

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 26 mar 2013, o 00:47

wcale w więzieniu nie jest tak kolorowo.... wystarczy pogadać z jakimś byłym więzniem... :)

co do samej Katarzyny,... hmmm..... niestety ale cokolwiek teraz się stanie i tak będzie jej to na ręke.....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez elzbieta45 » 26 mar 2013, o 08:25

a zycie tego niewinnego dziecka jest nic niewarte i niema znaczenia . Powinna byc kara smierci za morderstwa .
A co do tego czy wiezniowie maja lepiej niz normalni ludzie TAK . Maja lepszy dostep do słuzby zdrowia bo nie musza czekac do zadnych specjalistow , Maja wyzywienie i to trzy posiłki , a wielu ludzi niema nawet jednego i niec złego nie zrobili . Nie musza sie martwic o nic , opalitp . Bo maja ciepło i wiele innych rzeczy z ktorych normalny człowiek niewiele ma . I nie mowcie , ze za przewinienia ktore zrobili nie maja nagrody zyjac za podatnikow pieniadze . Powinni dosctac czarna kawe i suchy czarny chleb a cele powinny byc prycza i koc do przykrycia . Pracowac tez w najciezszej pracy aby zarobic na swoje utrzymanie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 26 mar 2013, o 09:42

We wrocławskim więzieniu np... są cały dzień zamknięci w 4 ścianach, wychodzą z nich tylko na posiłki, albo np na "przerwę" że tak powiem... Owszem tu mają trochu wygód w tym momencie, bo przerwę mogą wykorzystać na siłownie, tv albo na bibliotekę. A tak to zamknięci w celi.....
Co do wyżywienia... nie wiem czy przeterminowane i przygotowane byle jak jedzenie, można nazwać posiłkiem, ale ok...
i wiem to od byłego więźnia, z którym sama rozmawiałam.....

co do samej kary śmierci... hmmm... mam co do niej mieszane uczucia....
polskie prawo działa jak działa.... nie zawsze wydając prawidłowe wyroki...

a sama Katarzyna W....jak powiedziałam, kara śmierci była by dla niej wybawieniem, bo nie musiała by być zamknięta, a nie wiadomo jak potraktują ją w więzieniu....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Armigor » 8 kwi 2013, o 12:05

Dla mnie to nabijanie sobie portfela kosztem martwego niewinnego dziecka ,dlamnie to śmieci nie ludzie szkoda mi tylko Maleństwa ,żałosne :angrywife jacy stali się medialni bo jakoś Bólu po utracie Maluszka po nich nie widać zajmują się tylko kreowaniem własnego wizerunku Na krzesło elektryczne z takimi
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Hadassa » 3 wrz 2013, o 14:55

no i zapadł wyrok... 25 lat...
będzie apelacja, a po 15 latach może się ubiegać o wcześniejsze zwolnienie....

i mam nadzieję że już wszystko ucichnie....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Katarzyna W.!

Postprzez Miniczka » 4 wrz 2013, o 22:37

AH..dajcie spokój kurde.. dobrze ze dostala 25lat, poszostaje nam czekac tylko na uprawomocnienie!
Miniczka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]