Ketonal na ból głowy?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Ketonal na ból głowy?

Postprzez Arika » 2 wrz 2020, o 11:49

Hej, co bierzecie na silne bóle migrenowe jak nie pomaga nic z takich ogólnie znanych przeciwbólowych? Słyszałam dobre opinie o Ketonalu, ale z czym go brać osłonowo, żeby nie niszczył żołądka? Bo ja tak średnio co kilka dni musiałabym go brać…
Arika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 wrz 2020, o 11:45

Re: Ketonal na ból głowy?

Postprzez annika77 » 14 paź 2020, o 00:07

Może się zdziwisz, ale mi bardzo pomogła hirudoterapia, czyli leczenie pijawkami. Brzmi groźnie, ale to nic nie boli a efekty są naprawdę super. Profesjonalnie zajmują się tym w Centrum Leczenia Ran Metodą Ozonoterapii w Warszawie. Ja w każdym razie tam chodziłam na zabiegi. Pamiętaj, że pijawki muszą pochodzić z laboratoryjnej hodowli posiadającej unijne certyfikaty a każda pijawka używana musi być odpowiednio utylizowana, tylko z takich miejsc spełniających wysokie wymogi bezpieczeństwa warto korzystać.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Ketonal na ból głowy?

Postprzez SylwiaGiszta » 12 lis 2020, o 14:50

Polecam olejki CBD :) moja mama stosuje właśnie na bóle migrenowe i sobie chwali :) i olejek nie zniszczy Ci żołądka :D
zostawiam linka jak ktoś jest zainteresowany, sprawdzonym produktem https://my-life.pl/oleje-konopne/olej-k ... -10ml.html
SylwiaGiszta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lis 2020, o 14:28

Re: Ketonal na ból głowy?

Postprzez Hania1878 » 14 gru 2020, o 15:13

Ja jednak byłabym skłonna iść do lekarza, bo różne mogą być przyczyny bólów głowy. Jeśli są dokuczliwe i długo trwają to nie możemy ciągle przyjmować leków. Ja chodzę do przychodni Nasz Lekarz i jednak zawsze staram się wszystkie przyjmowane leki konsultować z lekarzem.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]