klimatyzacja

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

klimatyzacja

Postprzez deborah » 14 paź 2020, o 11:55

klimatyzacja Śląsk - zastanawiam się nad zainstalowaniem w mieszkaniu. Polecacie?
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: klimatyzacja

Postprzez katowa » 21 paź 2020, o 13:15

Na zimę nie widzę większego sensu bo przecież wtedy zaczynasz grzać w domu. Chyba, że oznacza to niższe ceny..

Apartamenty nad morzem - https://ambria-apartments.eu/ Dla każdego Gościa przygotowujemy świeży zestaw ręczników i bielizny pościelowej. Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych Gościach i za dodatkową opłatą oferujemy łóżeczko turystyczne czy fotelik do karmienia.
katowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 13:11

Re: klimatyzacja

Postprzez Amelia1 » 10 gru 2020, o 16:43

Myślę że warto ale nie na zimę tylko lato, ewentualnie wiosnę ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: klimatyzacja

Postprzez MajaMajka » 15 gru 2020, o 18:08

Od kiedy w domu zamontowaliśmy klimatyzację mija dobre 2 lata, póki co zakupu nie żałujemy.
W lato chłodno, zimą można sobie lekko dogrzać pomieszczenie.
U nas wszystkim zajmowała się firma Aero7 - https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji
MajaMajka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 gru 2020, o 18:07

Re: klimatyzacja

Postprzez szyszka » 24 sty 2021, o 18:10

MajaMajka napisał(a):Od kiedy w domu zamontowaliśmy klimatyzację mija dobre 2 lata, póki co zakupu nie żałujemy.
W lato chłodno, zimą można sobie lekko dogrzać pomieszczenie.


a co z serwisem klimatyzacji? My używamy 4 lata i co roku korzystamy z usług jednej firmy, co roku przyjeżdża Pan do nas i wszystko działa jak powinno. Wiele osób zapomina o tym jak ważna jest konserwacja klimatyzacji i regularny serwis.
szyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 12:41

Re: klimatyzacja

Postprzez Lussy34 » 20 mar 2021, o 13:08

Klimatyzacja to super sprawa, zamontowała mi ją firma klimainstal.pl/ już w zeszłym roku i bardzo jestem zadowolona! Mogę adekwatnie do moich potrzeb sterować temperaturą, która mam w domu. Co jest najważniejsze - trzeba pamiętać o regularnym serwisowaniu i odgrzybianiu klimy, aby nie zbierały się w niej szkodliwe bakterie.
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11

Re: klimatyzacja

Postprzez rogatka » 25 kwi 2022, o 18:06

Lata są coraz cieplejsze, a na poddaszu można się ugotować. Założylam klimatyzację na poddaszu i nie żałuję. OCzywiście klimatyzatory nie są zamontowane nad głowami czy nad łóżkami, bo to zwykle kończy się anginą, ale dzięki nim mam w lecie 24 stopnie na poddaszu a nie 34 :) i moge normalnie spać i funkcjonować. Projekt, klimatyzatory i generalnie montaż calości zrealizowany przez Klima-Premium z Kajetanów.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: klimatyzacja

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 07:24

Niestety, to są fakty, będzie coraz więcej takich upałów jak mamy obecnie. Coraz więcej osób będzie decydowało się na klimatyzacje, bo bez niej ciężko będzie wytrzymać. My już na wiosnę zamontowaliśmy klimatyzator Haori firmy Toshiba - https://toshiba-hvac.pl/ i bardzo sobie chwalimy ten wybór. Cichy, wydajny sprzęt, elegancki, pasuje nam do wnętrza. Fajne jest to że strumienie powietrza są kierowane pod sufit, nie ma wiec bezpośredniego nawiewu, który jest mało komfortowy.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: klimatyzacja

Postprzez evelyn15 » 15 gru 2022, o 19:03

Klimatyzatory ścienne, przysufitowe lub monoblok sprawdzą się wszędzie tam, gdzie możliwości założenia zewnętrznych elementów są ograniczone. Mają one o wiele mniejszą wydajność, ale są za to tańsze i o wiele łatwiejsze w montażu. Urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się w pojedynczych pokojach lub niewielkich mieszkaniach.

Avatar użytkownika
evelyn15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2022, o 18:59
Lokalizacja: Piaseczno
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]