kobiece piersi

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

kobiece piersi

Postprzez alex17941 » 13 wrz 2012, o 11:47

witam serdecznie;) chciałabym się was kobietki poradzić w sprawie piersi a mianowicie czy znacie jakiś domowe i sprawdzone sposoby na powiększenie piersi.mimo że moje nie są aż tak małe marzą mi się okrągłe i efektowne piersi bez powiększania je stanikiem push-up ;)
alex17941
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 21:14

Re: kobiece piersi

Postprzez Anyod » 14 wrz 2012, o 10:57

Po pierwsze, zaakceptuj swoje piersi, bo małe jest naprawdę piękne!:D Sama nie jestem posiadaczką dużego biustu i dzięki temu nie raz spotkałam się z komplementami ze strony płci brzydszej, ponieważ faceci mimo wszystko lubią piersi, które mieszczą się w ręce:) Po drugie, jeśli już bardzo chcesz coś zrobić, żeby Ci urosły, to mam dość dziwną, ale sprawdzoną metodę - JEDZ PIĘTKI OD CHLEBA :D To brzmi kosmicznie, ale to naprawdę działa! Kiedyś przez ok. miesiąc starałam się jeść jakieś 4 piętki dziennie, codziennie i naprawdę po tych kilku tygodniach piersi stały się bardziej okrąglutkie i to nie była kwestia tego, że przybrałam na wadze :) Druga sprawa, po której piersi na pewno się powiększą, to tabletki antykoncepcyjne. Nie jest to jednak zbyt korzystne, ponieważ podczas ich brania, "masy" przybierają nie tylko piersi, ale też całe ciało :( Ostatnią metodą, także dość dobrą, jest codzienne masowanie piersi. Stają się wtedy naprawdę fajne i jędrne, może efekty nie są zbyt dobrze widoczne, ale ale Ciebie samej powinny wystarczyć :) Pozdrawiam
Anyod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 10:36

Re: kobiece piersi

Postprzez natka1234 » 21 wrz 2012, o 14:30

Mi powiększyły się piersi po tabletkach antykoncepcyjnych :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: kobiece piersi

Postprzez Zorka » 21 wrz 2012, o 14:42

Anyod napisał(a):JEDZ PIĘTKI OD CHLEBA :D To brzmi kosmicznie, ale to naprawdę działa! Kiedyś przez ok. miesiąc starałam się jeść jakieś 4 piętki dziennie, codziennie i naprawdę po tych kilku tygodniach piersi stały się bardziej okrąglutkie i to nie była kwestia tego, że przybrałam na wadze

O w mordę!!
ALe to trzeba codziennie dwa chleby kupić :mrgreen:
Zorka
 

Re: kobiece piersi

Postprzez MonikaKosmyk » 13 lis 2012, o 22:54

Z tymi piętkami to dziwna metoda, jak może działać? czym różni się piętka od chleba?

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: kobiece piersi

Postprzez Gocha » 19 lis 2012, o 15:14

Ściema chyba
Gocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:44

Re: kobiece piersi

Postprzez MonikaKosmyk » 19 lis 2012, o 16:48

A może z tymi piętkami, to jakaś metoda na podświadomość, ktoś sobie wmawia i piersi rosną :) hihi, nie wierze w to, ale podobno coś takiego jest, że można kontrolować ciało dzięki podświadomością.

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: kobiece piersi

Postprzez martula11 » 20 lis 2012, o 17:26

moze lepiej je zaakceptowac:)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: kobiece piersi

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:22

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: kobiece piersi

Postprzez aniamazq » 5 gru 2012, o 15:20

Nie rozumiem tego, iż większość kobiet nie akceptuje swojego ciała ??

Avatar użytkownika
aniamazq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 14:48

Re: kobiece piersi

Postprzez jadwinia » 2 lut 2013, o 20:37

Czasem dla zwalczenia kompleksów wystarczy rozmowa ze specjalistą. Chociażby lekarze chirurdzy plastycy są ćwiczeni w psychologii ;) Jednym z takich jest dr. Osuch, który najpierw rozmawia z pacjentką i jeśli widzi, że nie ma potrzeby robić zabiegu - nie tnie na siłę. Ważne, to żeby umieć rozmawiać, być empatycznym i otwartym. Jeśli któraś kobietka poczuje się lepiej, może się wybrać do chirurga, ale nie koniecznie musi poddawać się zabiegowi.
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: kobiece piersi

Postprzez balbina34 » 16 maja 2013, o 14:17

większe piersi to poważny problem dla kręgosłupa, wiem co mówię mam rozmiar F!

zegarki męskie sprzedaję bez skrupułów bo mam je po moich byłych ;]
balbina34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 maja 2013, o 13:50

Re: kobiece piersi

Postprzez Dementi » 16 maja 2013, o 17:48

A ja przeczytałam ostatnio że implanty czy to silikonowe czy z roztworu fizjologicznego znacznie utrudniają diagnostykę raka piersi, uniemożliwiając skuteczną mammografię, a tym samym diagnozę. Sama mam spory rozmiar, bo duże c i chyba wolałabym mieć mniejsze..

smacznie i tanio - restauracja mokotów
Dementi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 maja 2013, o 09:59

Re: kobiece piersi

Postprzez na_diecie » 24 wrz 2013, o 16:24

Małe piersi są bardzo seksowne, ale muszą być jędrne i zadbane. Wiec zamiast domowych sposobów na SPAM polecam raczej domowe sposoby na piękny biust- masaż, olejki, ćwiczenia itp

Ostatnio edytowano 24 wrz 2013, o 18:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: kobiece piersi

Postprzez elka1980 » 25 wrz 2013, o 12:41

alex17941 napisał(a):witam serdecznie;) chciałabym się was kobietki poradzić w sprawie piersi a mianowicie czy znacie jakiś domowe i sprawdzone sposoby na powiększenie piersi.mimo że moje nie są aż tak małe marzą mi się okrągłe i efektowne piersi bez powiększania je stanikiem push-up ;)



Mnie też zawsze się marzyły wielkie piersi... no, ale cóż. Niestety jest jak jest. Ostatnio słyszałam o takiej stronie jak : SPAM, myślicie, że to jest prawda? Warto takie coś w ogóle czytać????

Ostatnio edytowano 25 wrz 2013, o 12:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elka1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 15:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]