Kobieta pracuje w domu

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Kobieta pracuje w domu

Postprzez teresa35 » 30 sie 2014, o 17:24

Z procesorów międzynarodowych polecam - payza i paypal. Banki to - alior sync i mBank. One mi obsługują firmy i płatności. Pracuje w kilkunastu, oczywiście przez net. W jednych mam do kilku setek dziennie w innych do 40 czy 50 zł. Czyli możliwości są, wystarczy chcieć. :)

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: Kobieta pracuje w domu

Postprzez redgreen » 30 wrz 2014, o 13:04

ja przez długi czas dorabiałam na sprzedaży kosmetyków Avon ale jakoś przestało mi się to kręcić, mimo żew nie zarabiałam nie wiadomo ile ,ale zawsze to były jakieś dodatkowe pieniądze tylko dla mnie :) teraz już sie tym prawie nie zajmuje, no chyba że jakaś koleżanka chce coś wiećej albo sama coś potrzebuje... ale szukam ciągle czegoś nowego, ostatnio mocno zastanawiam się nad moneysaveapp i polecaniem niższych rachunków. Jak myślicie , ma to szansę się sprawdzić?
redgreen
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 13:57

Re: Kobieta pracuje w domu

Postprzez reakti » 30 wrz 2014, o 15:07

hm, nie wiem, nie słysząłam o czymś takim, ale wypróbuj i pochwal się jeśli się okazę że da się na tym zarobić ;)
reakti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 maja 2014, o 13:34

Re: Kobieta pracuje w domu

Postprzez Aiden » 7 lis 2014, o 17:00

Chciałybyście móc polecać kupować taniej i polecać takie zakupy znajomym, a przy okazji na tym zarobić? Oni zyskiwali by do 10 % zwrotu pieniędzy za zakupy w takich sklepach jak zalando, rtveuroagd, fricso, answear i wielu innych, punkty do wymiany na nagrody i dostęp do fajnych zniżek i promocji. Wy natomiast za każde ich zakupy dostawałybyście prowizję. Mało tego - jeśli polecili by to komuś dalej, to dostawałybyście też prowizję od ich poleconych.

Idą święta, więc najlepszy czas na zakupy - warto może więc spróbować :)
Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się na SPAM przystąpić do programu partnerskiego i podzielić się z innymi np. na facebooku, linkiem na GG ze znajomymi, wrzucić go na bloga albo przesłać mailem.
Jeśli jesteście zainteresowane szczegółami zapraszam na priva:)

Ostatnio edytowano 7 lis 2014, o 17:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Aiden
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lis 2014, o 16:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników