Kobietkii doradzcie !

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Kobietkii doradzcie !

Postprzez Magda9393.93 » 15 kwi 2013, o 19:24

Hej;) Otoz mam taki problem, moze ktoras z Was miala podobnie albo mozecie doradzic;) Otoz okres mialam regularnie (co prawda przed rokiem mialam 20go) ale pozniej sie przesunal na 9 i od tamtej pory mialam jak w zegraku. 3.03 kochalam sie z moim partnerem niby z gumka ale wiecie jak to jest, nie wiem czy pekla. okres sie spoznial. zrobilam test 13go i wyszedl negatyw. RObilam wszystko zeby przyspieszyc okres i w koncu podzialalo wino. 17go dostalam. W tym miesiacu znowu czekam. Co mam robic? Myslicie ze moge byc w ciazy? Bo nie mam zadnych objawow a od tygodnia brzuch mnie boli jak na okres a go nie widac;p
Magda9393.93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 19:20

Re: Kobietkii doradzcie !

Postprzez G**** » 16 kwi 2013, o 09:51

Najprosciej bylo by jakbys zrobila jeszcze jeden test, ale bol brzucha nie musi byc spowodowany ciaza, moze w ostatnim czasie mialas wiecej stresow i miesiaczka sie przesunela?
G****
 

Re: Kobietkii doradzcie !

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 18 kwi 2013, o 18:13

Często przez stres miesiączka się spóźnia. Wiem, bo sama to przerabiałam 1,5 roku temu. Ja doradzam wizytę u ginekologa bo on rozwieje Ci wszelkie wątpliwości:)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Kobietkii doradzcie !

Postprzez 456 » 19 kwi 2013, o 13:37

Stres, diety, wysiłek, spożycie alkoholu -ogółem zmiany trybu życia powodują przesunięcie się okresu. Nie koniecznie musi to być ciąża. Radziłabym następnym razem udać się do ginekologa a nie samej starać się przyspieszać, zwalniać cykl.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]