Kobiety wiedzą co robią!

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Kobiety wiedzą co robią!

Postprzez jag_wic » 5 cze 2018, o 11:04

Hej,
znalazłam wydaje mi się świetne wydarzenie dla babeczek z Trójmiasta. Nazywa się "Kobiety wiedzą co robią". Nie mam pojęcia, czy to dopiero pierwsza odsłona, czy kolejna, ale zapowiada się świetnie! Z tego co piszą organizatorzy, to ma to być forum wymiany doświadczeń dla kobiet: młodsze uczą się od starszych, a starsze od młodszych, doświadczone opowiadają tym, przed którymi jeszcze wszystko.
Impreza odbywa się 9 czerwca w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Zapowiada się ciekawie. Ja na pewno się pojawię! Szczegóły znajdziecie na facebooku wydarzenie "Kobiety wiedzą, co robią - konferencja w Gdańsku".

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:11 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Typ wątku - zmiana
jag_wic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 cze 2018, o 12:30

Re: Kobiety wiedzą co robią!

Postprzez owlosach » 5 cze 2018, o 13:46

Super inicjatywa, szkoda, że daleko. Potrzeba na pewno takich więcej, dizelenie się doświadczeniem i wsparcie zawsze jest ważne, musimy trzymać się razem :D
owlosach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 11:54

Re: Kobiety wiedzą co robią!

Postprzez Ainn » 6 cze 2018, o 20:38

Szukasz dodatkowego zajęcia ,które możesz pogodzić z codziennością ? Nie masz 18 lat a chciałabyś zacząć zarabiać na siebie ? Nie ważne ile masz lat,czy masz rodzinę czy nie , nie potrzebujesz mnóstwa czasu aby się tym zająć , godziny pracy dostosowujesz do siebie i do swoich potrzeb i możliwości . Co zyskujesz ?

-zniżkę do 40% lub i więcej na kosmetyki
- przedpremierowy dostęp do nowości
-dodatkowy zysk z zamówień Klientów
-rozwój dzięki bezpłatnym szkoleniom
-wyjątkowe nagrody/prezenty od firmy
-elastyczny czas współpracy
-budowa zespołu i zarządzanie nim
-możliwość prowadzenia swojej działalności online
-awansy na wyższy stopień niż konsultantka z tym idzie większy zarobek i więcej możliwości
-nie łączy Cię żadna umowa , rezygnujesz bez żadnych konsekwencji

Widzisz ? Proste . Pomogę Ci zacząć zgłoś się ,jeżeli lubisz branżę kosmetyczną :) dołącz do grupy na SPAM <---- zapraszam / :happy

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ainn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 cze 2018, o 20:34

Re: Kobiety wiedzą co robią!

Postprzez wisienka118 » 7 cze 2018, o 16:36

Kurcze, fajna inicjatywa :D tylko żeby to nie był jakiś zwykły coaching w stylu "możesz więcej uwierz w siebie".

]:-) ]:-) ]:-)
wisienka118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 16:25

Re: Kobiety wiedzą co robią!

Postprzez alic » 23 cze 2021, o 21:09

To dalej istnieje?
alic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 cze 2021, o 21:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: AleneHofferber, Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388