Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez Helenka33 » 19 paź 2012, o 19:21

Ostatnio mam troszeczkę więcej stresów w pracy niż zwykle, a że jestem panią nauczycielką, to pracę mam stresującą samą w sobie.

Do niedawna mieszkałam w Łodzi, gdzie panie- masażystki zdążyły mnie dobrze ,,rozpieścić" .

W związku ze zmianą pracy, zmieniłam też miejsce zamieszkania na naszą stolicę ).

Na forum trafiłam z polecenia mojej koleżanki i muszę przyznać, że jest to właśnie miejsce jakiego kobieta potrzebuje

Kochane koleżanki proponuję rozpocząć dyskusję na temat poszukiwania sprawdzonych miejsc gdzie można oddać się błogiemu relaksowi pod okiem specjalistów oraz specjalistek od masażu.

Nie ukrywam, że bardzo lubię masaże i inne zabiegi na ciało i będąc w Warszawie zaczyna mi ich brakować ;(.

Sami wiecie jak dużo jest takich miejsc dlatego też nie łatwo jest znaleźć "to" odpowiednie dla siebie .

Proponuję dzielić się w tym miejscu opiniami na temat warszawskich salonów;)

Osobiście planuję zacząć od sprawdzania salonów na warszawskim Bemowie, gdzie od niedawna mieszkam.

Postaram się na bieżąco zdawać Wam raporty z moich postępów z poszukiwania mojego kawałeczka "nieba na ziemi".

Piszcie do mnie również na e-maila chętnie zapoznam się z waszymi opiniami zarówno na swojej skrzynce pocztowej jak i na forum, które jest własnie dla Nas- korzystajmy !!!

Pozdrawiam serdecznie kochani.

Hałasy są różne ale cisza jest jedna...

[email protected]
Avatar użytkownika
Helenka33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 19:07

Re: Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez apollo » 2 sty 2013, o 12:35

Jest takie miejsce jak Beauty Center Józefów, pod Warszawą. Tam robią genialne masaże. Te które sprawdzałam to przede wszystkim masaż relaksacyjny i masaż pleców. W każdym przypadku wróciłam bardziej niż zadowolona, ale wybór to mają ogromny - szukajcie na ich stronie. Na pewno plusem jest fakt, że ceny są znacznie niższe niż w stolicy.
apollo
 

Re: Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez onaona » 22 sty 2013, o 23:47

Dziewczny a czy któraś z Was korzystała z masażu w Centrum Kosmetyki MOrskiej w Warszawie? Mam tam zniżkowe zaproszenie i chciałabym oddać się masażowi:). Będę wdzięczna za odpowiedź:)
onaona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:46

Re: Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez apollo » 1 mar 2013, o 12:55

Omijaj stolicę szerokim łukiem - ceny jakie tam proponują są z kosmosu, a jakość wcale nie jest zadowalająca. Nie sądzę, aby ktokolwiek w Wawie, zaproponował ci takie masaże jakie proponuje Beauty Center Józefów. Ale to już musisz ocenić sama. Najlepiej na własnym przypadku.
apollo
 

Re: Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez Haska » 20 kwi 2015, o 18:51

W takim razie udaj się do Vitamasaż. Pan Tadeusz dojeżdża do domu- u mnie był już kilkakrotnie. Masaż relaksacyjny wykonuje naprawdę rewelacyjnie- czuję się po nich bardzo dobrze.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez Czarna » 21 kwi 2015, o 11:51

Hmm, jakoś nie bardzo miałabym ochotę wpuszczać pana Tadeusza, Romana czy innego Fabio do mojego mieszkania ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Kochani, szukam dobrego salonu masażu w Warszawie

Postprzez BlackWolf » 24 kwi 2015, o 16:57

Czarna napisał(a):Hmm, jakoś nie bardzo miałabym ochotę wpuszczać pana Tadeusza, Romana czy innego Fabio do mojego mieszkania ;)

Hahaha dokładnie.

A nie lepiej jest zwykły masaż zastąpić hydromasarzami?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron